0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

50/125

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
32 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.

156 Kč 

bez DPH

189 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.

165 Kč 

bez DPH

200 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.

170 Kč 

bez DPH

205 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.

184 Kč 

bez DPH

222 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-SC.

152 Kč 

bez DPH

183 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-SC.

159 Kč 

bez DPH

192 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-SC.

165 Kč 

bez DPH

200 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-SC.

179 Kč 

bez DPH

217 Kč 

s DPH

Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Kabel typu 50/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor ST-SC.

234 Kč 

bez DPH

283 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory SC-SC.

174 Kč 

bez DPH

211 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory SC-SC.

184 Kč 

bez DPH

223 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory SC-SC.

190 Kč 

bez DPH

230 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory SC-SC.

165 Kč 

bez DPH

200 Kč 

s DPH

Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Kabel typu 50/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor SC-SC.

220 Kč 

bez DPH

267 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory LC- LC.

159 Kč 

bez DPH

192 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory LC- LC.

167 Kč 

bez DPH

202 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory LC- LC.

174 Kč 

bez DPH

210 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory LC- LC.

174 Kč 

bez DPH

211 Kč 

s DPH

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...