0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 130

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

9/125

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
62 produktů
4 stránky

Položek na stránku:

 
 

Optický kabel Samsung SM, 4vlákna, délka 15m, konektory SC - SC.

537 Kč 

bez DPH

650 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-ST.

157 Kč 

bez DPH

189 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-ST.

164 Kč 

bez DPH

198 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-ST.

184 Kč 

bez DPH

222 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-ST.

211 Kč 

bez DPH

255 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m simplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-ST.

105 Kč 

bez DPH

127 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-SC.

157 Kč 

bez DPH

189 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-SC.

170 Kč 

bez DPH

206 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-SC.

188 Kč 

bez DPH

227 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-SC.

211 Kč 

bez DPH

255 Kč 

s DPH

Kabel typu 09/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor ST-SC. Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche).

265 Kč 

bez DPH

320 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory SC-SC.

128 Kč 

bez DPH

155 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m simplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory SC -SC.

124 Kč 

bez DPH

150 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory SC-SC.

138 Kč 

bez DPH

167 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m simplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory SC -SC.

69 Kč 

bez DPH

83 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory SC-SC.

148 Kč 

bez DPH

179 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m simplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory SC -SC.

74 Kč 

bez DPH

90 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory SC-SC.

152 Kč 

bez DPH

184 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  •  
     
  • P

    Paletová přeprava

  • KAT

    - KAT - Katovice hlavní sklad
  • STH

    - STH - Strakonice sklad Heydukova
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    Vyprodáno

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  
    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  •  
    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...