0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Albi

Albi

Značku Albi milují děti i rodiče. Oblíbené Albi kouzelné čtení i další Albi hračky vám dodáme rychle, spolehlivě a za výborné ceny.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
73 produktů
5 stránek
 

Položek na stránku:

 
 

V kreativní sadě Neonové obrázky z řady Albi Crafts najdete všechno potřebné pro výrobu neonů nebo lampičky. Podporuje fantazii, ale i manuální zručnost a jemnou motoriku. Vhodné pro děti od 8 let.

693 Kč 

bez DPH

839 Kč 

s DPH

Chemická laboratoř z edice Albi Science - skvělý start pro každého začínajícího chemika. Obsahuje více než 50 experimentů. Vhodné pro děti od 8 let.

558 Kč 

bez DPH

675 Kč 

s DPH

S touto experimentální sadou od Albi si můžeš vytvořit opravdová luxusní mýdla. Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou být nevšedním dárkem pro vaše kamarády, maminky nebo babičky. Vhodné pro děti od 8 let.

384 Kč 

bez DPH

465 Kč 

s DPH

Mise na Mars z edice Albi Science není jen hračka. Je to opravdová věda o vesmíru. Naučte se, jak vyrobit kyslík z jedovatého plynu. Vyčistěte vodu od znečištění. Čekají vás hodiny, týdny a měsíce experimentování a nekonečné zábavy. Vhodné pro děti 8+.

520 Kč 

bez DPH

629 Kč 

s DPH

Přenosný šicí stroj z kolekce Albi Crafts je určený pro malé návrhářky od 6 let. Vybavený chráničem prstů. Zvládne 7 různých stehů a oceníte i možnost volby 2 rychlostí šití.

908 Kč 

bez DPH

1 099 Kč 

s DPH

Kouzelné čtení od značky Albi je unikátní výukový systém, který vašim dětem přinese spoustu zábavy a nových informací. Kniha Vesmír je pro malé objevitele, kteří se zájmem vzhlíží na hvězdné nebe. Vhodné pro děti od 6 let.

390 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

Vyjmenovaná slova jsou vhodná pro děti od 8 let. Edice Kouzelné čtení od značky Albi je unikátní výukový systém, který vašim dětem přinese spoustu zábavy a nových informací. Naučte své děti gramatiku hravou formou.

390 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

Dinosauři jsou vhodní pro děti od 6 let. Edice Kouzelné čtení od značky Albi je unikátní výukový systém, který vašim dětem přinese spoustu zábavy a nových informací. Naučte své děti historii hravou formou.

317 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Svět zvířat je vhodný pro děti od 5 let. Edice Kouzelné čtení od značky Albi je unikátní výukový systém, který vašim dětem přinese spoustu zábavy a nových informací. Naučte své děti informace o světě hravou formou.

330 Kč 

bez DPH

363 Kč 

s DPH

Interaktivní mluvící dětská kniha Lidské tělo s elektronickou Albi tužkou z edice Kouzelné čtení seznámí děti od 5 let s naším tělem. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk.

1 390 Kč 

bez DPH

1 529 Kč 

s DPH

Angličtina pro samouky je první knihou z unikátního zábavně-vzdělávacího konceptu Tolki. Namluvená rodilými mluvčími a obsahuje i český překlad. Kniha má 9 kapitol, každá z nich je rozdělena do 4 částí.

468 Kč 

bez DPH

515 Kč 

s DPH

Interaktivní mluvící kniha Angličtina pro samouky z edice Tolki v sadě s novou elektronickou tužkou seznámí dospělé jedince či starší děti s anglickými slovíčky a frázemi užitečnými při cestování. Nejnovější verze elektronické Albi tužky 2.0.

1 472 Kč 

bez DPH

1 619 Kč 

s DPH

Interaktivní mluvící dětská kniha Pohádky na dobrou noc z edice Kouzelné čtení obsahuje 8 pohádek pro nejmenší děti od 2 do 6 let. Zaposlouchejte se s dětmi do pohádek vyprávěných Zlatou Adamovskou a Petrem Štěpánkem.

390 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

Interaktivní mluvící dětská kniha Zvířátka v ZOO z edice Kouzelné čtení zavede děti od 2 let do jedné malé zoologické zahrady, kde na vrátnici pracuje pan Votýpka. Zábavné kvízy ve 2 obtížnostech.

390 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

Interaktivní logopedická kniha Když myšky šeptají obsahuje hravé úkoly, které podněcující děti k mluvení, a tím i k procvičování problematických jazykových jevů. Pokračováním logopedické knihy Když roboti brebentí.

390 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

Vzdělávací kniha Moje první barvy a tvary edice Kouzelné čtení. Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba.

381 Kč 

bez DPH

419 Kč 

s DPH

Interaktivní svítící glóbus od Albi. Kompatibilní s Albi tužkou. Ověřte si svoje znalosti v zábavných kvízech a hrách. Mnoho zajímavých informací o téměř 200 zemích světa a hymny všech států světa. Vyvinut ve spolupráci s odborníky v oblasti geografie.

1 487 Kč 

bez DPH

1 799 Kč 

s DPH

Vzdělávací kniha Básničky z lesa z edice Kouzelné čtení. Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba.

217 Kč 

bez DPH

239 Kč 

s DPH