0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Antivirový software

Antivirový software

Vybírejte z nabídky nejoblíbenějších antivirových systémů, jako jsou Eset NOD 32 antivirus a AVG antivirus a jiné. Kvalitní antivirový software ochrání váš počítač před hrozbami z internetu.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
73 produktů
5 stránek
 

Položek na stránku:

 
 

Elektronická licence Eset Internet Security (dříve Smart Security) je určená pro pro školství a zdravotnictví pro 4 uživatele s platností na 3 roky. Získejte rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam v jediném produktu a za jednu cenu.

3 150 Kč 

bez DPH

3 811 Kč 

s DPH

Elektronická licence Eset Internet Security (dříve Smart Security) je určená pro pro školství a zdravotnictví pro jednoho uživatele s platností na 3 roky. Získejte rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam v jediném produktu.

1 312 Kč 

bez DPH

1 587 Kč 

s DPH

Software Eset Update je vhodným pomocníkem jako Antivirus do školství a zdravotnictví pro čtyři uživatele na tři roky. Technologie ESET NOD 32 Antivirus zjistí a odstraní známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, spyware nebo rootkity.

2 039 Kč 

bez DPH

2 468 Kč 

s DPH

Software Eset Update je vhodným pomocníkem jako prodloužení Antiviru do školství a zdravotnictví pro tři uživatele na tři roky. ESET NOD 32 Antivirus zjistí a odstraní známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, spyware a rootkity.

1 427 Kč 

bez DPH

1 727 Kč 

s DPH

Software Eset Update je vhodným pomocníkem pro prodloužení Antiviru do školství a zdravotnictví pro dva uživatele na tři roky. ESET NOD 32 Antivirus zjistí a odstraní známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, spyware nebo rootkity.

1 087 Kč 

bez DPH

1 316 Kč 

s DPH

Prodloužení ESET Family Security Pack je elektronická licence určená pro 3 stanice s platností na 12 měsíců. Součástí Family Packu jsou 3 licence ESET Mobile Security k ochraně chytrých telefonů s operačním systémem Windows Mobile nebo Symbian.

1 314 Kč 

bez DPH

1 590 Kč 

s DPH

Software Eset Update Internet Security je elektronické prodloužení licence Eset Internet Security (dříve Smart Security), které je určené pro 4 uživatele splatností na 3 roky. Získáte rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam.

5 099 Kč 

bez DPH

6 170 Kč 

s DPH

Software Eset Update Internet Security je elektronické prodloužení licence Eset Internet Security (dříve Smart Security), které je určené pro 3 uživatele splatností na 3 roky. Získáte rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam.

3 569 Kč 

bez DPH

4 318 Kč 

s DPH

Elektronická licence ESET Mobile Security pro Windows Mobile a Symbian je určená pro 4 uživatele s platností na 3 roky. Poskytuje ochranu proti škodlivým programům a nevyžádaným SMS i MMS zprávám.

1 624 Kč 

bez DPH

1 965 Kč 

s DPH

Elektronická licence ESET Mobile Security pro 2 uživatele na 3 roky poskytuje ochranu proti škodlivým programům a nevyžádaným SMS i MMS zprávám.

1 004 Kč 

bez DPH

1 215 Kč 

s DPH

Elektronická licence ESET Mobile Security pro 2 uživatele na 1 rok poskytuje ochranu proti škodlivým programům a nevyžádaným SMS i MMS zprávám.

478 Kč 

bez DPH

579 Kč 

s DPH

Elektronická licence ESET Mobile Security pro Windows Mobile a Symbian je určená pro jednoho uživatele s platností na 3 roky. Poskytuje ochranu proti škodlivým programům a nevyžádaným SMS i MMS zprávám.

502 Kč 

bez DPH

608 Kč 

s DPH

Eset NOD32 Antivirus je elektronická licence pro desktopové počítače, pro školství a zdravotnictví, která slouží pro tři uživatele a má platnost na tři roky. Balení obsahuje Antivirus, Antispyware (bez funkce Mirror a ESET Remote Administrator).

1 763 Kč 

bez DPH

2 134 Kč 

s DPH

Eset NOD32 Antivirus je elektronická licence pro desktopové počítače, pro školství a zdravotnictví, která slouží pro dva uživatele a má platnost na tři roky. Balení obsahuje Antivirus, Antispyware (bez funkce Mirror a ESET Remote Administrator).

1 343 Kč 

bez DPH

1 625 Kč 

s DPH

Software Eset Update Internet Security je elektronické prodloužení licence Eset Internet Security (dříve Smart Security), které je určené pro 2 uživatele splatností na 3 roky. Získáte rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam.

2 719 Kč 

bez DPH

3 290 Kč 

s DPH

Software Eset Update Internet Security je elektronické prodloužení licence Eset Internet Security (dříve Smart Security), které je určené pro jednoho uživatele splatností na 3 roky.

2 123 Kč 

bez DPH

2 569 Kč 

s DPH

Elektronické prodloužení Eset NOD32 Antivirus je určené pro desktopové počítače a slouží pro jednoho uživatele s platností na 3 roky. Balení obsahuje Antivirus a Antispyware (bez funkce Mirror a ESET Remote Administrator).

1 698 Kč 

bez DPH

2 055 Kč 

s DPH

Elektronické prodloužení Eset NOD32 Antivirus je určené pro desktopové počítače a slouží pro 2 uživatele s platností na 3 roky. Balení obsahuje Antivirus a Antispyware (bez funkce Mirror a ESET Remote Administrator).

2 175 Kč 

bez DPH

2 631 Kč 

s DPH