0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie

Hodinky Apple Watch Series 6, 44 mm, Vesmírně šedý hliník

 
Hodinky Apple Watch Series 6, 44 mm, Vesmírně šedý hliník
Chytré hodinky, 44mm ciferník. 1,78" Retina LTPO OLED displej, rozlišení 448 x 368 px, 326 PPI. Čipová sada Apple S6, čip W3, 2x ARM Cortex-A53 MPcore, 32GB interní paměť, 1GB RAM. SOS, HRM, SpO2. Podpora NFC, Wi-Fi, Bluetooth a eSIM. 5 ATM. Vesmírně šedá
 
Výrobce
Apple
Kód
74010597
Part No.
M00H3HC/A
DPH
21%
Vaše cena s DPH
12 290 Kč s DPH a s RP
Vaše cena bez DPH
10 157 Kč bez DPH
  
S účtem Penta Family ušetříte 100 Kč
Vytvořit účet
Recyklační poplatek
1,00 Kč , DPH:  21%  (Hodiny a hodinky, budíky, časovače aj. všechny dr)
Vaše cena  s RP*
10 157 Kč
Dostupnost na pobočkách
Záruka
12 Měsíce
other
Skladové číslo 74010597 Part No. M00H3HC/A EAN
Popis produktu

Popis produktu

Chytré hodinky Apple Watch Series 6 44mm přináší kromě špičkového výkonu i celou řadu parádních funkcí. Plynulou práci hodinek zaručí čipová sada Apple S6 s čipem Apple W3 s 2 jádry ARM Cortex-A53 MPcore. Přepínání mezi aplikacemi, jejich spuštění a práce s nimi bude naprosto bezproblémová, pohodlná a hlavně bleskurychlá. Interní paměť s kapacitou 32 GB přijde vhod pro aplikace, hudbu a další soubory. Výdrž baterie těchto chytrých hodinek je až 18 hodin při běžném používání, takže vás nikdy nenechají ve štychu.

Uživatelsky přívětivé prostředí v podobě operačního systému watchOS 7 má snadné ovládání a intuitivně se přizpůsobí vašim potřebám. Retina LTPO OLED displej s 1,78" úhlopříčkou a s rozlišením 448 x 368 px vám zobrazí nejrůznější informace dle aktuální potřeby. Vše si funkčně i graficky přizpůsobíte přesně podle svého gusta díky širokému spektru možných ciferníků, které nabízejí odlišné možnosti používání.

Parádní funkcí těchto chytrých hodinek je bezesporu možnost volání skrze spárovaný telefon. Jestli vám někdo bude volat, tak lze hovor vyřídit prostřednictvím hodinek. Hodinky jsou totiž schopny komunikace s operačním systémem iOS díky své rozsáhlé konektivitě pomocí WiFi, Bluetooth či NFC. Ze zařízení značky Apple vám samozřejmě budou chodit notifikace ze sociálních sítí či různých aplikacích a Hudební přehrávač zpřístupní ovládání vašeho playlistu bez potřeby vytahovat telefon. K volání však vůbec nepotřebujete telefon díky podpoře eSIM, kdy odpadá nutnost přímo vkládat fyzickou SIM kartu do příslušného slotu, ale stačí si vytvořit virtuální SIM profil.

Vyberte si z desítek tréninků, jako je běhání, chůze, jóga, plavání, jízda na kole, vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT) nebo tanec. Stačí zvednout zápěstí a hned vidíte důležité informace – vzdálenost, tempo, uplavané bazény, kadenci, spálené kalorie nebo tepovou frekvenci. Výpočet spálených kalorií vám pomůže s vyváženým aktivním životním stylem. Šikovný krokoměr má neustále pod dohledem vaši pohybovou aktivitu díky statistice, která zaujme každého. Hodinky na mapě i zaznamenají vaši trasu a stále aktivní výškoměr vám při výstupu i sestupu ukáže změny nadmořské výšky.

V neposlední řadě vám budou hodinky monitorovat i VO2 Max. Jedná se o skvělý způsob, jak ukázat, že jste opravdu ve formě. VO2 max měří objem kyslíku, který spotřebujete při cvičení na vaší maximální kapacitě. Neměří tedy množství kyslíku jako takové, ale zkoumá, jak se chová vaše tělo při velké zátěži. Tuto speciální analýzu využívají kluby hokejové NHL během Scouting Combine těsně před draftem talentů a slouží jako hlavní ukazatel fyzické zdatnosti jednotlivých mladíků.

Oproti Apple Watch SE podporují chytré hodninky Apple Watch Series 6 funkci SpO2 (oxymetr), která vyjadřuje úroveň saturace kyslíkem v krvi. Hlavní funkcí hemoglobinu (Hb) v lidském těle je transport kyslíku z plic do tkání a odstraňování oxidu uhličitého. SpO2 značí poměr hemoglobinů s kyslíkovou vazbou k celkovému množství Hb v krvi. Jedná se o velice důležitý zdravotní faktor, jelikož vysoce variabilní hladina kyslíku v krvi může znamenat spánkovou apnoi či jiné vážné onemocnění.

Chytré hodinky Apple Watch Series 6 mají funkci SpO2 (poměr hemoglobinů s kyslíkovou vazbou k celkovému 
	množství Hb v krvi)

Splnili jste dnes své cíle?

Zvládnete splnit výzvu s Apple Watch Series 6? Cvičte a hýbejte se každý den a úspěšně absolvujte všechny denní úkoly. Sledujte na hodinkách i dosažené výsledky svých kamarádů, kteří jsou tou nejlepší motivací pro každodenní práci a úspěchy. Navzájem se tak můžete vybízet k lepším výsledkům. Probuďte v sobě zdravou soutěživost, hecujte se s přáteli a společně dosáhněte svých cílů.

Získejte personalizované koučování – mít na ruce Apple Watch znamená mít u sebe v neustálé blízkosti i osobního trenéra. Za splnění některého z vytyčených cílů vás Apple Watch Series 6 vždy pochválí. Navíc udělají vše pro to, aby vaše záměry byly úvedeny do praxe. Nenechají vás tak ve štychu a díky nim zvládnete uskutečnit všechny své výzvy. K ještě lepším výsledkům vás pak vybičují oblíbené podcasty nebo hudba, včetně 70 milionů skladeb v Apple Music.

 • Kalorie – hodinky sledují kalorie, které spálíte při aktivitě. Zaznamenávají všechny druhy pohybu – chůzi, úklid, hraní s dětmi atd. Tak buďte aktivnější a žijte zdravěji.
 • Cvičení – hodinky ukazují, kolik minut dynamičtější aktivity již máte za sebou. Můžete běhat, dát si rychlou procházku nebo si dát trénink s aplikací cvičení.
 • Stání – Neseďte, každou hodinu se alespoň na minutu postavte a protáhněte se. Uvidíte, že se hned budete cítit lépe.

Protože zdraví máte pouze jedno

Apple Watch SE vás inspirují ke zdravějšímu životnímu stylu. Informovat vás budou o všem důležitém a povzbudí vás k dodržování zdravých návyků. Umí sledovat srdeční rytmus a upozorní vás na jeho nepravidelnost. Nasbíraná data pak můžete konzultovat se svým lékařem.

SOS

Když jde o život, tak hraje roli každá vteřina. Proto vám Apple Watch automaticky přivolají pomoc tísňovým voláním, když je nejhůře. Jak hodinky poznají, že zrovna potřebujete pomoc? Vestavěný akcelerometr a gyroskop indikuje, že jste zrovna prudce upadli a nemůžete se hýbat. Tímto způsobem tak hodinky poznají, že jste skutečně v nouzi a že mají zavolat záchranáře. Když jste při smyslech a nacházíte se v nouzové situaci, stačí podržet boční tlačítko pro přivolání pomoci, která tak dorazí mnohem dříve.

Čistota půl zdraví

Mezi prsty a loktem je až 10 milionů bakterií a pod 1 nehtem mohou být až 3 miliony bakterií. Přitom 99 % ze všech choroboplodných zárodků je možné důkladně očistit z rukou správnou hygienou, která začíná u mytí, utírání a sušení rukou. Nechte si od Apple Watch Series 6 odpočítat doporučených 20 vteřin při mytí rukou a braňte se tak proti různorodým virům a bakteriím.

Na sluch je dobré se spolehnout

Sluch je pro nás velice důležitý smysl, bez kterého je lidské konání mnohem složitější. K standardní ušní hygieně samozřejmě patří i prevence poškození sluchu. Různí lékaři a další odborníci na lidské zdraví se shodují, že 85decibelový objem hluku je hranicí, které by nemělo být lidské ucho vystaveno po delší dobu. Pokaždé když je tato hranice překročena, tak od Apple Watch dostanete jemné haptické upozornění na nebezpečně vysokou hladinu hluku.

Menstruace není tabu

Menstruace je velmi důležitý projev univerzálního životního rytmu, který je často připodobňován ke generálnímu úklidu, jelikož každý měsíc odchází z ženského těla neoplodněné vajíčko s množství nepotřebného balastu. Správný menstruační cyklus má pak za následek zpomalené stárnutí, což je i důvod, proč jsou ženy v seniorském věku mentálně, fyzicky i psychicky zdatnější. Menstruační cyklus dokáže prozradit opravdu mnoho o vnitřní (ne)rovnováze ženy, proto je potřeba svůj cyklus znát a umět jej popsat. Sledujte na svých Apple Watch Series 6 svůj menstruační cyklus, najděte vnitřní rovnováhu a ukažte všem, že jste silná osobnost.

Jíst, meditovat a milovat

Stres má na svědomí mnoho zdravotních problémů, jako je kupříkladu bruxismus od nervózního skřípání zubů, verbální i sluchové halucinace, silnější alergické reakce či poruchy pozornosti. Zároveň stres zvýší hladinu kortizolu v těle, což má za následek větší chuť na potraviny bohaté na tuky a cukry – větší riziko obezity či cukrovky.

Právě v tomto ohledu vám pomůže aplikace Dýchání, která vás naučí správně aplikovat různá dechová a meditační cvičení pro uvolnění psychické zátěže či pro zklidnění těla i mysli po sportovním výkonu. Vkusná animace a jemné vibrace do ruky vás provedou sérií hlubokých nádechů a naučí vás pracovat se svým tepem. To vám pomůže během dne lépe zvládat stresové situace a tím posílíte své tělo, zdraví i svého ducha.

Spánek

Navzdory převážně útlumovému charakteru spánku se v jeho průběhu vyskytují časové úseky, kdy mozek intenzivně pracuje. Spánek nám zabere přibližně třetinu života a je potřebný pro fungování psychických funkcí, jako je myšlení, rozhodování, paměť, ale i zrak či jiné vjemy. Rušení, neumožnění či nízká kvalita spánku má devastující účinky na lidský organismus, které vedou k mnoha psychickým i fyzickým potížím. Navíc během dne dochází k hromadění odpadních produktů v mozku, které vede ke snížení jeho funkce. Spánek pak v klidovém stavu umožní čištění mozku – konsolidaci paměti.

Nová aplikace Spánek monitoruje, jak spíte. Hodinky tak budou detekovat, kdy usínáte a zda-li se nacházíte ve fází lehkého, hlubokého nebo REM spánku. Analyzovat budou také dobu, kdy jste vzhůru, či kvalitu vašeho dechu. Chytré hodinky Apple Watch Series 6 tak dokáží diagnostikovat hned několik nejběžnějších poruch spánku a nabízí návrhy na jejich řešení.

Podpora eSIM

S podporou eSIM odpadá nutnost přímo vkládat SIM kartu do příslušného slotu, protože umožňuje vzdálené poskytování SIM. Tato revoluční technologie postupně nahrazuje plastové SIM karty pro chytré hodinky, tablety a mobilní telefony nebo chytrá auta. Stěžejní změna spočívá v zabudování čipu SIM karty přímo do Apple Watch Series 6, na které nahrajete virtuální SIM profil a z hodinek posléze můžete volat či psát textové zprávy.

Apple Pay

Zaplaťte kávu, nové boty nebo nákup v supermarketu. Podpora NFC znamená, že už nemusíte složitě lovit karty z peněženky. Stačí vám pouze Apple Watch Series 6 a dostatečný zůstatek na účtu. Vyhnete se tedy mačkání tlačítek na terminálu nebo předávání hotovosti. Apple Pay používá při placení specifické číslo zařízení a jedinečný kód transakce. Číslo platební karty se na zařízení ani na serverech Apple nikdy neukládá a ani se nepředává obchodníkům. Nákup pomocí Apple Pay je tak o poznání rychlejší a daleko bezpečnější než platba běžnou kartou. Apple Pay používá 2aktorové ověřování pomocí Face ID nebo Touch ID.

Hlavní přednosti

 • Chytré hodinky Apple Watch Series 6 jsou plně kompatibilní s operačními systémy Apple macOS a iOS
 • Celá řada exkluzivních řemínků – barevných, silikonových, reflexních a mnoho dalších
 • Chytré koučování pro sportovce z jakéhokoliv odvětví (atletika, fotbal, hokej, tenis, surf, plavání či cyklistika)
 • VO2 Max slouží jako ukazatel zdatnosti – měří objem kyslíku, který spotřebujete při cvičení na vaší maximální kapacitě
 • Tyto hodinky jsou voděodolné do hloubky 50 m (5 ATM), takže se skvěle hodí pro monitorování vodních aktivit
 • Hodinky mají pouzdro ze 100% recyklovaného materiálu
 • Potěší i standardní hodinkové funkce, jako kalendář, den v týdnu, měsíční fáze, chronograf, duální čas, stopky, budík, osvětlení, datum a 24hodinový režim
 • Apple Watch Series 6 přináší intuitivní možnost ovládání vašeho telefonu na dálku
 • Samozřejmostí jsou notifikace z mobilu, ať už půjde o upozornění ze sociálních sítí či z oblíbené aplikace
 • Podpora eSIM – díky zabudovanému čipu SIM v útrobách hodinek již do nich nepotřebujete vkládat fyzickou SIM kartu
 • Každou cestu zvládnete, protože mají Kompas i GPS modul
 • Ukazatel výškoměru se skvěle hodí při náročných výpravách do hor – při rychlých změnách nadmořské výšky pomůže barometr s velkou přesností
 • Důležitý akcelerometr, ze kterého těží mnoho funkcí a aplikací
 • Funkce gyroskopu posbírá přesnější data
 • Chytrá funkce monitorování menstruačního cyklu pomůže ženám najít rovnováhu, poznat své tělo i vylepšit svůj životní styl
 • Podpora NFC – nákup pomocí Apple Pay je rychlejší a daleko bezpečnější než platba běžnou kartou
 • Funkce SOS odesílá v případě potřeby vaší polohu nouzovým kontaktům a záchranářům zobrazí vaše ID
 • Funkce Spánek shromáždí data o kvalitě vašeho spánku – detekuje fázi spánku, hodnotí kvalitu dechu a diagnostikuje poruchy spánku
 • Aplikace Dýchání kontroluje hladinu vašeho stresu a pomáhá vám s uvolněním psychické i fyzické zátěže
 • Hodinky jsou skvělým bezpečnostním prvkem pro uživatele, kteří trpí bradykardií, tachykardií či jinými srdečními chorobami díky funkcím SOS a HRM (EKG)
 • Oproti Apple Watch SE podporují chytré hodninky Apple Watch Series 6 funkci SpO2 (oxymetr), která vyjadřuje poměr hemoglobinů s kyslíkovou vazbou k celkovému množství Hb v krvi

Specifikace

 • Značka: Apple
 • Model: Watch Series 6
 • Určení: chytré hodinky
 • Kompatibilita: Apple iPhone 6s a novější

Ciferník a displej

 • Tvar ciferníku: hranatý
 • Průměr ciferníku: 44 mm
 • Materiál ciferníku: anodizovaný hliník / nerezová ocel / titan
 • Ovládání: tlačítkové, dotykové
 • Zobrazení času: kombinované
 • Displej: Retina
 • Typ displeje: LTPO OLED
 • Úhlopříčka displeje: 1,78"
 • Poměr obrazovky k tělu: 60 %
 • Poměr stran: 1 : 1
 • Spektrum barev: 16 miliónů barev
 • Rozlišení displeje: 448 x 368 px
 • Jemnost displeje: 326 PPI
 • Jas displeje: 1000 nitů
 • Sklíčko: Ion–X
 • 3D Touch: Ano
 • Always-on: Ano

Software

 • Operační systém: watchOS 7.0
 • Kompatibilní OS: iOS, macOS X
 • Jazyk rozhraní: Angličtina, Čeština, Maďarština, Němčina, Slovenština a další

Hardware

 • Čipová sada: Apple S6
 • Architektura: 64–bit
 • Čip: Apple W3
 • Jádra procesoru: 2x ARM Cortex-A53 MPcore
 • Instrukční sada: ARMv8-A ILP32
 • Speciální vlastnosti: ARM TrustZone, ARM NEON SIMD engine
 • Typ paměti RAM: LPDDR3 SDRAM
 • Kapacita RAM: 1024 MB
 • Kapacita úložiště: 32 GB
 • Výrobce GPU: Imagination Technologies
 • GPU: PowerVR
 • UWB čip / modul: Apple U1

Připojení

 • SIM: eSIM
 • Konektivita WiFi , Bluetooth
 • WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Technologie: GSM / HSPA / LTE
 • Pásmo 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
 • Pásmo 3G: HSDPA 850 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
 • Pásmo 4G: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 13, 17, 18, 19, 25, 26, 39, 40, 41, 66
 • Bluetooth: 5.1, A2DP, LE
 • GPS: A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS
 • Podpora NFC: Ano
 • NFC: NXP PN80V

Baterie

 • Typ baterie: Li-Ion
 • Kapacita baterie: 303,8 mAh (1,17 Wh)
 • Výdrž baterie: až 18 hod.
 • Nabíjení: bezdrátové, Dock
 • Standard bezdrátového nabíjení: Qi

Funkce a aktivity

 • Chytré funkce: Notifikace z mobilu, NFC platby, Přehrávač hudby, Ovládání mobilu, Vibrace, Stav baterie, Hledání telefonu, Sledování mestruačního cyklu
 • Typ NFC platby: Apple Pay
 • Funkce a monitoring aktivit: krokoměr, čas, budík, vibrace, detekce pádu, intervalový trénink, měření tepové frekvence (HRM), VO2 Max, SpO2, spánek, hudební přehrávač
 • Měření tepu (HRM): přímé / ze zápěstí
 • Senzory: GPS, Galileo, GLONASS, QZSS, Barometr, Akcelerometer, Gyroskop, Výškoměr, Krokoměr, Senzor srdečního tepu, Spálené kalorie, Kompas
 • Hodinkové funkce: Kalendář, Den v týdnu, Měsíční fáze, Chronograf, Stopky, Budík, Osvětlení, Datum, 24hodinový režim

Vodotěsnost

 • ISO standard: 22810:2010
 • Vodotěsnost: 50 m (5 ATM)
 • Stupeň krytí: IPX8

Řemínek

 • Vyměnitelný řemínek: Ano
 • Materiál řemínku: silikon
 • Barva řemínku: tmavě šedá
 • Max. délka řemínku: 20 cm
 • Typ zapojení: 24mm Apple kolejnice

Ostatní

 • Barva: vesmírná šedá
 • Hmotnost (bez řemínku): 36,5 g
 • Hmotnost (s řemínkem): 53,8 g
 • Rozměry (V x Š x H): 3,8 x 4,4 x 1,04 cm
 • Hmotnost balení: 360 g
 • Rozměry balení (V x Š x H): 3,5 x 30,3 x 7,7 cm

Obsah balení

 1. 1x chytré hodinky Apple Watch Series 6, 44 mm
 2. 1x řemínek
 3. 1x nabíjecí kabel
 4. 1x manuál

Parametry

Parametry

Displej a zobrazení

Velikost displeje
1,8"
Typ displeje
barevný, plně grafický
Dotykový displej
Ano
Materiál skla
Ion-X

Komunikace

WiFi
Ano
Bluetooth
Ano
GPS
Ano
GSM
Ne
Konektivita
Wifi, Bluetooth, NFC

Operační systém a software

Operační systém
watchOS

Konektory a rozhraní

Slot pro SIM kartu
Ne

Napájení a baterie

Výdrž baterie (h)
18

Fyzické vlastnosti

Barevné provedení
stříbrná
Materiál
hliník
Hmotnost (g)
48
Voděodolnost
Ano
Stupeň krytí
-
Barva řemínku
Bílá
Materiál řemínku
silikon
Senzory
GPS, Kompas, Akcelerometr, Výškoměr, Galileo, GLONASS, Gyroskop

Model
Series 6

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...


PATH_INFO: /default.asp
QUERY_STRING: cls=stoitem&stiid=186932
SCRIPT_NAME: /default.asp
URL: /default.asp
HTTP_X_ORIGINAL_URL: /apple-watch-series-6-_d186932.html