0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Boby, sáňky, lopaty

Boby, sáňky, lopaty

Nic nenahradí radostné plamínky v dětských očích, jakmile napadne první sníh, proto se v našem sortimentu nachází pečlivě vybrané plastové i dřevěné hračky pro zimní radovánky. Dětské lopaty a hrabla na sníh poslouží při stavbě a tvarování sněhuláků, iglú či jiných ledových soch a přístřešků. Jsou navíc vhodné pro všechny malé pomocníky, neboť povzbudí kluky i holky k zahradním pracím, což zaručeně potěší všechny rodiče bez rozdílu.

Dále zde nechybí také klasické boby i tradiční sáně, se kterými můžete bezstarostně dovádět na zasněžených kopcích v okolí vašeho bydliště či na oficiálních sáňkařských drahách ve valné většině lyžařských areálů po celé ČR. Mezi rozhodující faktory patří délka a celková nosnost sněhového vozítka, která určí, kolik dětí či dospělých osob se může najednou svést.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
11 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Výrobník ideální pro snadnou a rychlou tvorbu sněhových koulí, praktický design, ruce vás při výrobě nestudí, plast, barva zelená.

55 Kč 

bez DPH

67 Kč 

s DPH

Výrobník ideální pro snadnou a rychlou tvorbu sněhových koulí, praktický design, ruce vás při výrobě nestudí, plast, barva modrá.

55 Kč 

bez DPH

67 Kč 

s DPH

Bob české výroby s volantem Stratos. Unikátní a masivní konstrukce, zátačení pomocí diferenciálu, automatický navíjecí mechanismus tažného lana a dvě sedátka. Nosnost 90 kg, masivní brzda s pružinou a certifikace bezpečnosti pro děti.

1 470 Kč 

bez DPH

1 779 Kč 

s DPH

Boby české výroby s brzdou Twister – neúspěšnější model na trhu, kvalitní plast, výborné jízdní vlastnosti a velmi spolehlivé brzdy. Boby mají nosnost až 50 kg. Barevné varianty jsou dodávány náhodně.

231 Kč 

bez DPH

279 Kč 

s DPH

Užijte si zimní radovánky s krásnými saněmi značky Rolly Toys v moderní žluté barvě. Rozšiřitelné o dětské bezpečnostní sedátko 200719 (není součástí). Šňůra na tahání.

1 107 Kč 

bez DPH

1 339 Kč 

s DPH

Užijte si zimní radovánky s krásnými saněmi značky Rolly Toys v moderní červené barvě. Dvouplášťová konstrukce izoluje dítě od mrazu ze spoda. Šňůra na tahání. Nosnost 100 kg.

1 049 Kč 

bez DPH

1 269 Kč 

s DPH

Užijte si zimní radovánky s krásnými saněmi značky Rolly Toys v moderní zelené barvě s motive John Deere. Dvouplášťová konstrukce izoluje dítě od mrazu ze spoda. Šňůra na tahání. Nosnost 100 kg.

1 049 Kč 

bez DPH

1 269 Kč 

s DPH

Užijte si zimní radovánky s krásnými boby značky Rolly Toys v moderní červené barvě. Boby mají kovové řídící páky s pryžovou rukojetí. Dvouplášťová konstrukce izoluje dítě od mrazu ze spoda. Šňůra na tahání. Nosnost 100 kg.

950 Kč 

bez DPH

1 150 Kč 

s DPH

Užijte si zimní radovánky s krásnými boby značky Rolly Toys v moderní modré barvě. Boby mají kovové řídící páky s pryžovou rukojetí. Dvouplášťová konstrukce izoluje dítě od mrazu ze spoda. Šňůra na tahání. Nosnost 100 kg.

950 Kč 

bez DPH

1 149 Kč 

s DPH

Užijte si zimní radovánky s krásnými boby značky Rolly Toys v moderní červené barvě. Boby mají kovové brzdící páky s pryžovou rukojetí, tudíž vás nebudou studět do rukou. Jistě oceníte i praktickou šňůru na tahání bobů.

553 Kč 

bez DPH

669 Kč 

s DPH

Červené hrablo značky Rolly Toys je vyrobené z kvalitního plastu. Dětské hrablo slouží k odklízení sněhové nadílky všem malým pracantům. Hračka je vhodná pro děti od 2,5 let.

123 Kč 

bez DPH

149 Kč 

s DPH