0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Brašny na kolo

Brašny na kolo

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
10 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Praktická taška na kolo, umístíte ji pod sedlo, uchycení pomocí nastavitelných přezek, kapsa o objemu 0,5 l, reflexní páska a LED světlo na zadní části brašny, 2 režimy světla - blikání a svícení.

180 Kč 

bez DPH

218 Kč 

s DPH

Oboustranná brašna na kolo, umístíte ji na horní část rámu před řídítka, uchycení pomocí suchého zipu, dvě kapsy o objemu 0,75 l, oddělitelná kapsička na mobil s fólií, skrze kterou můžete ovládat dotykový telefon, černá.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Uzavíratelné pouzdro s multifunkční soupravou cyklistického nářadí – rozličné klíče, šroubováky, záplata či lepidlo, vhodné pro rychlou opravu či výměnu duší, nastavitelné pásky pro uchycení na jízdní kolo. Kvalitní textil. Černá barva.

165 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

35l cyklotaška na zadní nosič různých rozměrů, nastavitelné přezky, provedení 3 v 1 – 11l odnímatelná brašna a dvě 12l postranní kapsy, uzavírání na zip, síťkované kapsy pro pitnou láhev a další doplňky. Černá barva. Odolný a lehce omyvatelný materiál.

693 Kč 

bez DPH

839 Kč 

s DPH

Cyklotaška před řídítka, uchycení suchým zipem, 3,5l vnitřní prostor s uzavíráním na zip, 2 postranní síťkové kapsy, horní kapsa na cyklocomputer, GPS či smartphone, podpora dotykového ovládání, reflexní proužek. Vodoodpudivá textilie. Černá a šedá.

178 Kč 

bez DPH

215 Kč 

s DPH

Cyklistická brašna na krátké výlety a vyjížďky, uchycení na horní rámovou trubku pomocí suchého zipu, 1l vnitřní prostor s uzavíráním na zip, pojme fotoaparát, chytrý telefon či další cennosti a drobnosti. Kvalitní textilie. Černá a modrá barva.

140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Cyklotaška nad přední rám vidlice, uchycení suchým zipem, 1,2l vnitřní prostor s uzavíráním na zip, horní kapsa na 5” cyklocomputer, GPS či smartphone, podpora dotykového ovládání, otvor pro zapojení sluchátek. Vodoodpudivá textilie. Černá a šedá barva.

213 Kč 

bez DPH

258 Kč 

s DPH

Cyklotaška na krátké výlety a vyjížďky, uchycení pod horní rámovou trubku pomocí suchých zipů, 1,5l vnitřní prostor s uzavíráním na zip, pojme fotoaparát, chytrý telefon či další drobnosti, reflexní proužky. Vodoodpudivá textilie. Černá a modrá barva.

148 Kč 

bez DPH

179 Kč 

s DPH

Podsedlová brašna, uchycení pomocí dodávaného držáku, 1,5l vnitřní prostor lze rozšířit až na 2,25 l, pojme potřebné nářadí, náhradní díly, svačinu či chytrý telefon, 2 popruhy pro další drobnosti, reflexní prvky. Vodoodpudivá textilie. Černá a šedá.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

Cyklotaška na zadní nosič různých rozměrů, nastavitelné přezky, odnímatelný popruh, 8l hlavní kapsa, dvě 1l postranní kapsy, uzavírání na spirálový zip, prostor pro pitnou láhev, reflexní prvky. Černá barva, karbonový vzor. Lehce omyvatelný materiál.

454 Kč 

bez DPH

549 Kč 

s DPH