0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Brašny na kolo

Brašny na kolo

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
9 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Praktická taška na kolo, umístíte ji pod sedlo, uchycení pomocí nastavitelných přezek, kapsa o objemu 0,5 l, reflexní páska a LED světlo na zadní části brašny, 2 režimy světla - blikání a svícení.

180 Kč 

bez DPH

218 Kč 

s DPH

Oboustranná brašna na kolo, umístíte ji na horní část rámu před řídítka, uchycení pomocí suchého zipu, dvě kapsy o objemu 0,75 l, oddělitelná kapsička na mobil s fólií, skrze kterou můžete ovládat dotykový telefon, černá.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Uzavíratelné pouzdro s multifunkční soupravou cyklistického nářadí – rozličné klíče, šroubováky, záplata či lepidlo, vhodné pro rychlou opravu či výměnu duší, nastavitelné pásky pro uchycení na jízdní kolo. Kvalitní textil. Černá barva.

165 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

35l cyklotaška na zadní nosič různých rozměrů, nastavitelné přezky, provedení 3 v 1 – 11l odnímatelná brašna a dvě 12l postranní kapsy, uzavírání na zip, síťkované kapsy pro pitnou láhev a další doplňky. Černá barva. Odolný a lehce omyvatelný materiál.

693 Kč 

bez DPH

839 Kč 

s DPH

Cyklistická brašna na krátké výlety a vyjížďky, uchycení na horní rámovou trubku pomocí suchého zipu, 1l vnitřní prostor s uzavíráním na zip, pojme fotoaparát, chytrý telefon či další cennosti a drobnosti. Kvalitní textilie. Černá a modrá barva.

140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Cyklotaška nad přední rám vidlice, uchycení suchým zipem, 1,2l vnitřní prostor s uzavíráním na zip, horní kapsa na 5” cyklocomputer, GPS či smartphone, podpora dotykového ovládání, otvor pro zapojení sluchátek. Vodoodpudivá textilie. Černá a šedá barva.

213 Kč 

bez DPH

258 Kč 

s DPH

Cyklotaška na krátké výlety a vyjížďky, uchycení pod horní rámovou trubku pomocí suchých zipů, 1,5l vnitřní prostor s uzavíráním na zip, pojme fotoaparát, chytrý telefon či další drobnosti, reflexní proužky. Vodoodpudivá textilie. Černá a modrá barva.

148 Kč 

bez DPH

179 Kč 

s DPH

Podsedlová brašna, uchycení pomocí dodávaného držáku, 1,5l vnitřní prostor lze rozšířit až na 2,25 l, pojme potřebné nářadí, náhradní díly, svačinu či chytrý telefon, 2 popruhy pro další drobnosti, reflexní prvky. Vodoodpudivá textilie. Černá a šedá.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

Cyklotaška před řídítka, uchycení suchým zipem, 3,5l vnitřní prostor s uzavíráním na zip, 2 postranní síťkové kapsy, horní kapsa na cyklocomputer, GPS či smartphone, podpora dotykového ovládání, reflexní proužek. Vodoodpudivá textilie. Černá a šedá.

178 Kč 

bez DPH

215 Kč 

s DPH