0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Campingové nádobí

Campingové nádobí

Začouzený kotlík je klasika, ale neposléhejte jen na něj. Vybavte se na kempování a pobyt v přírodě moderním a praktickým kempingovým nádobím. Lehké sety talířků i hrnků, kempingové příbory nebo nádobí pro ohřev jídla nad ohněm i termonádobí s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi vám dodáme za výborné ceny.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
8 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Placatka Cattara, vyrábí se z nerezové oceli, drobné rozměry vhodné pro uložení do batohu, do brašny i do větší kapsy, ideální na výlety do přírody, k vodě, do kempu a na túry, praktické pouzdro, 4 panáky.

222 Kč 

bez DPH

268 Kč 

s DPH

Placatka Cattara, vyrábí se z nerezové oceli, drobné rozměry vhodné pro uložení do batohu, do brašny i do větší kapsy, ideální na výlety do přírody, k vodě, do kempu a na túry.

120 Kč 

bez DPH

145 Kč 

s DPH

86cm skládací trojnožka / tripod Cattara pro zavěšení kotlíků či konvic do 15 kg nad ohněm, ale i plynovým vařičem. Hák na řetězu, regulace výšky samotného háku. Hmotnost 460 g, transportní rozměry 7 x 33 x 5 cm. Hliník, stříbrná barva.

355 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

Tmavě šedý kempingový kotlík Cattara s tvarovaným uchem k zavěšení za hák nad ohěň. Objem 4 l, průměr 21 cm, výška 14 cm. Madlo pro pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Anodizovaný hliník – tvrdost materiálu, odolnost proti korozi a zvýšená otěruvzdornost.

438 Kč 

bez DPH

530 Kč 

s DPH

Kempingová konvice Cattara Orange, průměr dna 15 cm, výška 8,5 cm, objem 1,1 l. Silikonové návleky pro komfortní manipulaci, anodizovaný hliník – tvrdost materiálu, odolnost proti korozi a zvýšená otěruvzdornost. Kombinace černé a oranžové barvy.

353 Kč 

bez DPH

427 Kč 

s DPH

9dílný kempingový set nádobí Cattara Brew – 2 hrnce, 2 kastroly, 2 pánvičky, 3 misky, 13cm vařečka, sklápěcí naběračka, drátěnka a sítěná taška. Odstupňované velikosti. Sklápěcími držáky se silikonovými návleky, anodizovaný hliník. Tmavě šedá barva.

594 Kč 

bez DPH

719 Kč 

s DPH

3dílný kempingový set nádobí Cattara Triple – pánvička, kotlík, konvice, víko a praktická sítěná taška. Odstupňované velikosti, lze složit do sebe. Sklápěcími držáky se silikonovými návleky, anodizovaný hliník. Tmavě šedá barva.

553 Kč 

bez DPH

669 Kč 

s DPH

4dílný kempingový set nádobí Cattara Cook – 2 kastroly, 2 kotlíky, drátěnka na mytí nádobí a transportní sítěná taška. Odstupňované velikosti, lze složit do sebe. Sklápěcími držáky se silikonovými návleky, anodizovaný hliník. Tmavě šedá barva.

541 Kč 

bez DPH

655 Kč 

s DPH