0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Chodítka a odrážedla

Chodítka a odrážedla

Podnikají první průzkumné výpravy, ale jejich nožičky si ještě nejsou tak jisté? Pořiďte dětem a batolatům chodítko, které jim dodá potřebnou oporu, aby se při prvních cestách nezranily. Chodítka jsou zároveň zábavná a děti si s nimi mohou hrát. Chytrým dárkem jsou také odrážedla, která děti naučí balancovat a držet rovnováhu, takže je připraví pro jízdu na kole.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
7 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Krásné odrážedlo značky Buddy Toys má design amerického výrobce zemědělských strojů New Holland. Odrážedlo je vybavené LED světly, zvuky a melodiemi na volantu a úložným prostorem pod sedátkem. Odpojitelná vlečka s hrábičkami a lopatkou.

892 Kč 

bez DPH

1 079 Kč 

s DPH

Originální dřevěné chodítko s motivem Mickey Mouse. Obsahuje malé motorické prvky pro trénování motoriky. Rozměry chodítka 32 x 30 x 48 cm, vyrobeno ze dřeva. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

1 321 Kč 

bez DPH

1 599 Kč 

s DPH

LIMITOVANÁ SÉRIE – Odstrkovadlo TATRA Phoenix President. Vyrobené ve špičkové kvalitě z organického plastu. Pneumatiky nedělají hluk a nezanechávají škrábance na podlaze. Integrovaný jednoduchý klakson. Pro děti od 1,5 roku do 4 let.

1 074 Kč 

bez DPH

1 299 Kč 

s DPH

Dětské odrážedlo od Vilac rozvíjí motorické dovednosti. Napodobenina historického závodního auta. Sedadlo z plastu s polstrovanou sedačkou. Pogumovaná kola. Vhodné na doma i ven. Odolná ocelová konstrukce s pochromovanou mřížkou. Krémová barva.

2 578 Kč 

bez DPH

3 119 Kč 

s DPH

Oboustranné chodítko se 3 režimy pro spoustu zábavy, vhodné pro děti od 6 měsíců do 3 let, aktivity vsedě (volant, klakson, třídění tvarů, atd.), rukojeť na obou stranách pro snadné zvednutí na nohy, vybavené světýlky, písničkami a frázemi.

752 Kč 

bez DPH

909 Kč 

s DPH

Chodítko VTech – hračka vyvinutá tak, aby rostla s dětmi od doby, kdy začnou sedět až do doby stabilní chůze. Interaktivní panel chodítka nabízí 2 varianty hry. Učí ho poznávat barvy, podvědomě učí počítání, čísla. Správný vývoj hrubé i jemné motoriky.

1 107 Kč 

bez DPH

1 339 Kč 

s DPH

Designové Clementoni chodítko ve vintage stylu ze 100 % recyklovaného materiálu. Stimuluje rozvoj motoriky, koordinace a prostorového vnímání dětí. Doporučený věk 10-36 měsíců.

586 Kč 

bez DPH

709 Kč 

s DPH