0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Čtečky paměťových karet

Čtečky paměťových karet

Čtečky paměťových karet umožňijí načtení dat uložených na paměťové kartě do počítače nebo notebooku a jejich následné kopírování nebo zapisování. Čtečky paměťových karet rozlišujeme na interní a externí. Interní čtečka paměťových karet je určena pro instalaci do pizice v PC skříni. Interní čtečky umožňují čtení několika typů paměťových karet jako SD, Memory Stick, Compact flash a jiných. Externí čtečky jsou dostupné ve variantách 4v1, 5v1 a dalších, které umožňují čtení více typů karet. Některé externí čtečky poskytují možnost čtení jen jendoho určitého typu karet. Pro čtení jiného typu paměťové karty je v takovém případě nutné obsatrat vhodnou redukci (adaptér).  

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
13 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Čtečka paměťových karet, USB 3.0, až 5 Gbit/s, rychlý přenos dat mezi paměťovými kartami, mezi CF kartou a PC nebo při používání SD nebo microSD karty UHS-I, kompatibilita se všemi běžnými kartami, černá.

257 Kč 

bez DPH

311 Kč 

s DPH

Čtečka paměťových karet, USB 2.0, až 480 Mbit/s, rychlý přenos dat mezi kartou a počítačem (CF karta s podporou UDMA), kompatibilita s SD, micro SD a CF kartami, modrá.

173 Kč 

bez DPH

209 Kč 

s DPH

Čtečka paměťových karet, USB 2.0, až 480 Mbit/s, napájení přes USB port, kompatibilita s velkým množstvím karet, kompatibilní pouze s adaptérem – Mini/Micro SD, transparentní.

122 Kč 

bez DPH

148 Kč 

s DPH

Čtečka paměťových karet, USB 2.0, až 480 Mbit/s, napájení přes USB port, kompatibilita s běžnými paměťovými kartami, kompatibilní s adaptérem – TransFlash, SD mini/micro, všechny MemoryStick Duo (TM) a Micro, modrá.

215 Kč 

bez DPH

261 Kč 

s DPH

Čtečka paměťových karet XQD, rozhraní USB 3.0 až 5 Gbps, XQD 2.0 slot s funkcí push to push. Antracitová barva.

703 Kč 

bez DPH

851 Kč 

s DPH

USB 3.0 čtečka karet Extreme PRO CFexpress a XQD s extra rychlou přenosovou rychlostí 1250 MB/s. Připojení USB-C.

967 Kč 

bez DPH

1 170 Kč 

s DPH

Univerzální interní čtečka paměťových karet, rozhraní USB 3.0, podpora microSD/SDHC/SDXC, SD/SDHC/SDXC, MMC, MS/MS Duo, CF a xD karet, vhodná pro všechny PC skříně, Plug and Play a Hot Swap design, zelená LED dioda. Stříbrná barva.

408 Kč 

bez DPH

494 Kč 

s DPH

Tuto čtečku navrhli pro profesionální fotografy a kameramany. Máte tak jistotu, že vydrží pracovat i v extrémních podmínkách a díky USB 3.0 až 10 x rychleji. Čtení fotografií a videí probíhá rychlostí až 500 Mb /s. Zpětně kompatibilní s USB 2.0 portem.

390 Kč 

bez DPH

472 Kč 

s DPH

Vysokorychlostní externí čtečka paměťových karet Media Reader od společnosti Kingston podporuje standard USB 3.0, dokáže číst všechny hlavní typy formátů karet a podporuje rychlosti karet SD UHS-I a UHS-II.

456 Kč 

bez DPH

552 Kč 

s DPH

Kingston MobileLite Duo 3C je čtečka paměťových karet microSD, která pracuje s nejnovějšími produkty s porty typu USB typu C a zařízeními, která používají USB typ A. Čte microSD / SDHC / SDXC, UHS-I paměťové karty.

192 Kč 

bez DPH

232 Kč 

s DPH

Čtečka karet Hama Multi USB 3.0, SD/microSD/CF je určená pro čtení a zápis všech běžných typů a kapacit paměťových karet. Součástí balení je USB kabel pro připojení k PC/notebooku.

230 Kč 

bez DPH

278 Kč 

s DPH

Čtečka karet Hama USB 3.0 UHS-II, SD/SDHC/SDXC je rychlá čtečka pro zápis a čtení UHS-II SD karet. Zajistí extrémně rychlý přenos (až do 500 MB/s) mezi kartou a vašim počítačem při použití vhodné UHS-II SD karty.

298 Kč 

bez DPH

360 Kč 

s DPH

AXAGON CRE-X1 velmi kompaktní all-in-one čtečka paměťových karet vybavená pátým slotem pro přímou podporu populárních miniaturních microSD karet. Použit čipset nové generace umožňující vyšší rychlosti čtení a zápisu.

174 Kč 

bez DPH

211 Kč 

s DPH