GBIC moduly, převodníky

Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť.

1 2 3 4 5

Produkty

  • SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul enlargement -56%

    -56,87% 1 389 Kč
    599 Kč  s DPH
    495 Kč  bez DPH

    Skladem

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul enlargement -47%

    -47,89% 1 150 Kč
    599 Kč  s DPH
    495 Kč  bez DPH

    Skladem

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Case TP-Link TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0 (9V) enlargement

      
    6 180 Kč  s DPH
    5 107 Kč  bez DPH

    Skladem

    Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního chlazení a napájení.

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul enlargement -15%

    -15,39% 1 299 Kč
    1 099 Kč  s DPH
    908 Kč  bez DPH

    Skladem

    Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps. TP…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul enlargement -14%

    -14,31% 699 Kč
    599 Kč  s DPH
    495 Kč  bez DPH

    Skladem

    MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B  určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Převodník TP-Link MC111CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V) enlargement

      
    949 Kč  s DPH
    784 Kč  bez DPH

    Skladem

    Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Převodník TP-Link MC112CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode enlargement

      
    949 Kč  s DPH
    784 Kč  bez DPH

    Skladem

    Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Převodník TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V) enlargement

      
    799 Kč  s DPH
    660 Kč  bez DPH

    Skladem

    Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Převodník TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode - Verze 2 (9V) enlargement

      
    799 Kč  s DPH
    660 Kč  bez DPH

    Skladem

    Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Převodník TP-Link MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V) enlargement

      
    1 249 Kč  s DPH
    1 032 Kč  bez DPH

    Skladem

    Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Převodník TP-Link MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V) enlargement

      
    1 299 Kč  s DPH
    1 074 Kč  bez DPH

    Skladem

    Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V). Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Převodník TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V) enlargement

      
    719 Kč  s DPH
    594 Kč  bez DPH

    Skladem

    Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Zdroj TP-Link TL-MCRP100 pro šasí TL-MC1400 enlargement

      
    2 106 Kč  s DPH
    1 741 Kč  bez DPH

    Skladem

    Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí modul se střídavým (AC) vstupem a stejnosměrným (DC) výstupem. Je schopen konvertovat vstupní napětí 100-240V 50/60 Hz na…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • transceiver, 155Mbps, 100BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC SPS-3110CIS enlargement -50%

    -50,50% 586 Kč
    290 Kč  s DPH
    240 Kč  bez DPH

    Skladem

    Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol:…

  • Mikrotik S-31DLC20D SM, 20km, 1.25G S-31DLC20D enlargement -13%

    -13,88% 603 Kč
    519 Kč  s DPH
    429 Kč  bez DPH

    Skladem

    S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN,…

Upřesnění výběru

Výběrem zobrazíte odpovídající produkty.

  • Cena






  • Skladem

  • GBIC moduly, převodníky


  • Pro typ kabelu



  • Značka




Hello bank!

Nákupní košík

prázdný

Uživatelské menu

Přihlásit

Ověřeno zákazníky