Jak vybrat elektrický krb aneb romantika do zásuvky

Sklenka vína v příjemném světle mihotajících se plamenů v krbu. To je velmi častý sen lidí, zařizujících si bydlení. Pohled na oheň v krbu uklidňuje, člověku se u něj krásně relaxuje a domovu to dodává příjemnou atmosféru.

Co si ale počít v případě, že bydlíte v paneláku? Nebo když nemáte volný komín? A jak si dopřát romantické posezení u krbu na chatě nebo chalupě, kde by stavební úpravy byly příliš náročné?

Pořiďte si elektrický krb

Výhody jsou jasné. Snadná dostupnost. Absolutně jednoduchá instalace. Žádný úklid. Bez čištění a vynášení popela. A dřevo na topení taky nemusíte sekat ani shánět. Plameny vesele tančí, teplo se line místností okamžitě.

Nevýhoda se samozřejmě také najde. Plameny nejsou opravdické. Na druhou stranu zas nemusíte kolem krbu stavět ohrádky pro bezpečnost dětí.

V čem jsou výhody elektrických krbů G21?

Jejich obrovskou předností je nejen doprava zdarma, ale samozřejmě kvalita a zároveň výborný poměr ceny a výkonu.  Všechny modely G21 Fire mají pojistku proti přehřátí, výkon od 750 W do 1 500 W a nechybí ani dálkové ovládání. Krby G21 mají také tři varianty nastavení: s reálným plamenem, s ohřevem i bez ohřevu.

Rovné nebo zaoblené sklo?

Krásný vzhled elektrických krbů G21 umocňuje elegantní zasklení. Zajímavou designovou zvláštností je krb G21 Fire Storm se zaobleným sklem.

Málo prostoru? Žádný problém

Pokud v místnosti, do které chcete krb instalovat, nemáte dostatečně široký prostor. podívejte se na krb G21 Fire Lofty, který je orientován na výšku. Výborně se hodí i do moderních interiérů.

Instalace a montáž

U elektrických krbů G21 je opravdu snadná. Umístěte jej tam, kam potřebujete, zapojte do zásuvky a zapněte stiskem tlačítka.


Publikováno: 18.10.2018

Nákupní košík

prázdný

Uživatelské menu

Přihlásit

Ověřeno zákazníky