Jak vybrat trezor? Čím se jednotlivé typy liší?

Uvažujete o koupi trezoru a nevíte jaký vybrat? Pokud zrovna neprovozujete banku nebo klenotnictví a hledáte jen menší domácí trezor na dokumenty, citlivé osobní údaje klientů v souvislosti s GDPR, hotovost či rodinné cennosti, podívejte se na nabídku trezorů G21.

Trezory G21 jsou osvědčené trezory pro domácnosti i firmy. Z kvalitních materiálů, dokonalým zabezpečením a přípravou pro různé možnosti umístění. Nejprve si tedy ujasněte, k čemu budete trezor používat a podle něj vyberte odpovídající velikost trezoru.

 

Trezory na klíč

Odolný nerezový plech stěn odolá pokusům o násilné vniknutí. Dvířka jsou zesílena a opatřena zámkem, ke kterému dostanete dva klíče. Jeden tak můžete uschovat nebo dát k používání další osobě, která bude mít do trezoru přístup.
Samozřejmostí jsou také dva šrouby pro uchycení ke zdi.

TIP: Prohlédněte si zajímavý trezor ve tvaru knihy.


Zatímco menší trezory o objemu 5,6 litrů mají vnitřní prostor bez rozdělení, větší bývají vybaveny i poličkou pro snadnější přehled o uložených věcech.

Digitální trezory

Větší bezpečnost samozřejmě skýtají trezory s elektronickým/digitálním zámkem. Určíte si tří až osmimístný kód, který zadáte a dveře trezoru se bezpečně zavřou i s vašimi cennostmi nebo důležitými firemními dokumenty.
Co dělat při ztrátě nebo zapomenutí PIN kódu k trezoru? I na tuto alternativu jsme mysleli a digitální trezory jsme vybavili i zámkem na klíč. Použijete jednoduše jeden ze dvou klíčů, které jsou k trezoru přibaleny. Tedy pokud je pro větší bezpečnost neuzamknete v trezoru ;-)

Umístění digitálních trezorů

Díky kvalitní a silné oceli jsou digitální trezory nejen velmi bezpečné, ale i masivní. Krádež celého trezoru případnému zloději můžete ještě ztížit zabudováním trezoru do zdi nebo jeho přivrtáním ke stěně či k podlaze. Pro tyto varianty má trezor G21 už připravené otvory i bezpečnostní šrouby.

Trezory na zbraně

Patříte k milovníkům střelných zbraní, baví vás sportovní střelba nebo rádi chodíte na hony? Pak si určitě pořiďte trezor na zbraně. Vyhnete se tak potížím při případné krádeži vaší zbraně, ale, což je neméně důležité, zvýšíte bezpečnost svých dětí.

TIP: Marně se pokoušíte přesvědčit ženu o tom, že ke zbrojnímu pasu prostě zbraň doma potřebujete? Argumentuje žena tím, že zbraň v domácnosti s malými dětmi nemá co dělat? Odpovědí na tuto argumentaci je právě pořízení bezpečného trezoru na zbraně.

Vnitřek trezoru skýtá dostatečný prostor pro uložení pěti zbraní, ale dle § 58 o zabezpečení zbraní a střeliva mohou být v tomto trezoru uchovávány maximálně 2 zbraně kategorie B a C. Znění pragrafu § 58 naleznete na konci popisu produktu. Dále se v trezoru nachází skříňka pro ukládání střeliva, které musí být ze zákona uložené odděleně od zbraní. Na vnitřní straně dveří najdete držáky, které vám poslouží k uložení kartáčků a šňůr na čištění zbraní. Tyto trezory jsou ideální jak pro myslivce, tak pro sportovní střelce.

 

 

 

Publikováno: 18.10.2018

Nákupní košík

prázdný

Uživatelské menu

Přihlásit

Ověřeno zákazníky