Alkohol tester A-Scan pro mobilní telefony (Android, Apple)

Rychlý a přesný alkoholterster s polovodičovým senzorem MEMS a ovládané iOS nebo Android aplikací . Zařízení disponuje prokazatelnou přesností měření na +-0,05 promile ( 0,005% ).

Produkt již není v prodeji nebo jej nelze samostatně objednat

  • Cena s DPH: 2 222 Kč
  • Cena bez DPH: 1 837 Kč

Prodej na splátky

enlargement

1


Poradíme Vám:
obchod@penta.cz

Skladové číslo: 7026781

Na dotaz

 

Vytisknout

Popis produktu, alternativní zboží

Popis produktu

Představujeme alkoholtester Smardi A-SCAN . Rychlý a přesný alkoholterster s polovodičovým senzorem MEMS a ovládané iOS nebo Android aplikací . Zařízení disponuje prokazatelnou přesností měření na +-0,05 promile ( 0,005% ) , ovládací aplikace pro senzor je k dispozici pro široké spektrum telefonů Apple iPhone ( 3GS , 4G, 4S, 5G, 5S ) , iPadů  , telefonů s operačním systémem Android 2.2.3 a vyšším  ( pokrývá běžné modely, např. Samsung Galaxy S2/S3/S4 )

Designově pěkné a funkční zařízení , dostatečná přesnost a jednoduchá obsluha přes aplikaci alkoholtesteru předurčuje použití pro řidiče, techniky bezpečnosti práce a mnohé další .
Alkohol tester Smardi A-SCAN je zařízení pro měření obsahu alkoholu v dechu  s vysokou přesností  ( MEMS senzor , přesnost běžných policejních analyzátorů  +-0,05 promile ) . Připojitelný k chytrým telefonům Apple iPhone . iPad nebo smartfonů na bázi systému Android . Ideální pro řidiče motorových vozidel pro ověření , zda-li můžete řídit bez obav z pokut nebo zákazu řízení v autě . Měření je hotovo během 10-ti sekund , vlastní analýza z dechu po dobu 5ti sekund.
analýza obsahu alkoholu v dechu
vysoká přesnost , výsledkům můžete důvěřovat / H-MEMS senzor , přesnost měřeni na 0,05 promile -na měřené hladině 1 promile , tj 0,005%
konektivita sluchátkový jack
produkt obsahuje interní baterii 85mAh , čas od času dobíjení senzoru přes USB kabel z nabíječky nebo autonabíječky ( pro měřící elektroniku )
rychlé měření , hotovo do 10 ti sekund
měřící aplikace pro iOS 5.1.0 a vyšší , Android 2.23 a vyšší , zdama ke stažení  v iTunes nebo na Android marketu
kompaktní a ergonomický design  - malé rozměry 67,5mm x 25mm x15,9 mm

Kompatibilita : Apple iPhone 3GS, 4G, 4S , 5G , 5S , Apple iPad 2 ,3,4 , iPad Mini , Ipod Touch 4G, 5G , Samsung Galaxy S2/S3 /S4 , Note 2  a další Andorid based telefony

V balení najdete :
Smardi A-SCAN senzor
nabíjecí redukci na USB
Quick Start Guide

Alternativní produkty

Doporučujeme

Nákupní košík

prázdný

Uživatelské menu

Přihlásit

Ověřeno zákazníky