Premium Line

Produkty

  • Premium Line enlargement -9%

    -9,22% 433 Kč
    393 Kč  s DPH
    325 Kč  bez DPH

    Skladem

    OPT Optický patch cord duplex ST-ST 1m

  • Patch kabel Premium Line optický duplex ST-SC 62,5/125 5m MM sti1477.jpg -9%

    -9,05% 561 Kč
    511 Kč  s DPH
    422 Kč  bez DPH

    Skladem

    OPT Optický patch cord duplex ST-SC 5m

  • Krabice Premium Line Back Box pro zásuvku 502004 - Bílá enlargement -16%

    -16,67% 25 Kč
    21 Kč  s DPH
    17 Kč  bez DPH

    Skladem

    Zadní box pro umístění zásuvky nad omítku. V bílé barvě. Od firmy PremiumLine.

  • Krabice Premium Line Prem.Line Back Box pro zásuvku 502003 - béžová enlargement -16%

    -16,67% 18 Kč
    15 Kč  s DPH
    13 Kč  bez DPH

    Skladem

    Back box pro zásuvku, barva slonová kost.

Seznam kategorií s produkty značky Premium Line

Nákupní košík

prázdný

Uživatelské menu

Přihlásit

Ověřeno zákazníky