Dárky pro muže

Dárky pro děti – to je většinou snadné. Dárky pro maminky, babičky a sestry taky obvykle vyplynou nějak přirozeně. Zato výběr dárku pro muže bývá každoročně pěkný oříšek. Už nemusí: máme spoustu tipů na to, co vaše blízké potěší!

Muž a gril, to je podobná symbióza jako rytíř a kůň nebo námořník a jeho loď. Pokud máte aspoň kousek prostoru na zahradě nebo na terase, je to zkrátka nutnost. Ve velkém grilu s udírnou a dvěma topeništi bude moci připravovat prakticky všechny své oblíbené pokrmy, včetně pečení a uzení teplým i studeným kouřem.

 

I muži chtějí vypadat upraveně, rozhodně tím ale nehodlají strávit příliš mnoho času. Ideálním pomocníkem je zastřihovač se třemi výměnnými nástavci, kterým lze upravovat jak vlasy, tak vousy.

Pro kutily je na první pohled snadné vybírat dárky – ale co když už všechno mají? Nebo naopak, všechno nemají, ale došlo jim místo, kde veškeré nářadí a vybavení skladovat? Teleskopický žebřík nebo štafle zabírají ve složeném stavu minimum prostoru, umožňují aretaci délky podle potřeby a po vysunutí jsou přitom pevné a stabilní.

 

Je váš přítel, bratr nebo syn spíše sportovní typ a netráví příliš času doma? V tom případě ho nadchne možnost zaznamenávat si své zážitky na odolnou a vodotěsnou kameru GoPro. Může si ji vzít pod vodu i na kolo, ovládat hlasem a automaticky stahovat snímky a videa do telefonu.

Muži potřebují po náročném dni zírat do ohně. Už jste to taky slyšeli? Ano, je to do jisté míry metafora pro pasivní odpočinek a pohlcení televizním vysíláním, sportovním utkáním nebo počítačovou hrou. Ale díky nám můžete svému muži zírání do plamenů poskytnout, a to i když nemáte možnost zřídit si opravdové ohniště. Elektrický krb s efektem reálného ohně je zároveň velmi příjemný a bezpečný.

Publikováno: 04.12.2018

Nákupní košík

prázdný

Uživatelské menu

Přihlásit

Ověřeno zákazníky