Dárky pro teenagery

Když děti vyrostou z panenek, plyšáků a lega, neznamená to nutně složitější výběr dárků. I náctiletí se chtějí především bavit a odreagovat. Rádi vám pomůžeme s nápady na to, čím u mládeže zabodujete.

Kluci milují počítačové a konzolové hry. Jestli je baví automobilové závody a honičky, stojí za to investovat do kvalitního volantu s pedály. Podle typu vaší herní konzole zvolte verzi pro PS4 nebo pro Xbox. S klasickým počítačem jsou kompatibilní oba modely.

 

Na tabletu může váš teenager dělat skoro všechno – koukat na seriály, hrát hry, sjíždět internet a zároveň ho jednoduše sbalit kamkoli na cestu. Desetipalcové Lenovo je chráněno dvěma vrstvami tvrzeného skla.

 

Chcete opravdovou tutovku? Dron nadchne kluky jakéhokoli věku a jako jedna z mála „hraček“ spojí všechny generace mužské části rodiny. Tello je malý programovatelný dron s vestavěnou HD kamerou s 5Mpix rozlišením.

 

Mobilní selfíčka a instagramové filtry asi hned tak nezmizí, na retro vlně se ale vrací papírové, okamžitě tisknutelné fotky. Skvěle fungují jako hmatatelná vzpomínka na výlet s kamarádkou nebo zábava při vzájemném focení na oslavách a party. Pro mladou slečnu se nabízí růžová varianta Fujifilm Instax, vybírat ale můžete i z mnoha jiných barev.

 

Dobrý telefon samozřejmě ocení kluci i dívky, ten „holčičí“ kromě kvalitního fotoaparátu a dostatečného místa na hudbu i fotky však musí být navíc krásný. Co třeba světle zelený Asus Zenfone se specializací na selfie?

 

Je to trochu klišé – puberťačka se sluchátky v uších. Pravdou ale je, že mladí rádi poslouchají hudbu a zároveň se tak trochu odstíní od okolí. Kvalitními sluchátky určitě nešlápnete vedle.

Publikováno: 04.12.2018

Nákupní košík

prázdný

Uživatelské menu

Přihlásit

Ověřeno zákazníky