Spojky

Optické spojky OEM

1 2

Produkty

  • Optická spojka ST SM simplex enlargement -13%

    -13,93% 27 Kč
    23 Kč  s DPH
    19 Kč  bez DPH

    K odeslání/odběru od 23.1.

    Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ST pro singlemode vlákna.

  • Optická spojka ST MM simplex enlargement -9%

    -9,38% 23 Kč
    21 Kč  s DPH
    17 Kč  bez DPH

    K odeslání/odběru od 23.1.

    Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ST.

  • Optická spojka SC SM simplex enlargement -50%

    -50,39% 31 Kč
    15 Kč  s DPH
    13 Kč  bez DPH

    Skladem

    Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna.

  • Optická spojka SC MM simplex enlargement -16%

    -16,67% 25 Kč
    21 Kč  s DPH
    17 Kč  bez DPH

    Skladem

    Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC.

  • Optická spojka SC SM duplex enlargement -27%

    -27,80% 47 Kč
    34 Kč  s DPH
    28 Kč  bez DPH

    Skladem

    Optická spojka duplexní pro konektory SC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

  • Optická spojka SC MM duplex enlargement -53%

    -53,50% 46 Kč
    22 Kč  s DPH
    18 Kč  bez DPH

    K odeslání/odběru od 23.1.

    Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC.

  • Optická spojka LC SM duplex enlargement -40%

    -40,01% 67 Kč
    40 Kč  s DPH
    33 Kč  bez DPH

    Skladem

    Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna.

  • Optická spojka LC MM duplex enlargement -41%

    -41,18% 72 Kč
    42 Kč  s DPH
    35 Kč  bez DPH

    Skladem

    Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC.

  • Spojka optických vláken Fibrlok II 2529 pro SM/MM vlákna s ochranou enlargement

      
    197 Kč  s DPH
    163 Kč  bez DPH

    Skladem

    Fibrlok™ II 2529 univerzální optická mechanická spojka je vyvinuta pro mechanické spojování optických vláken o průměru primární ochrany od 250 µm do 900 µm. Spojka je určena pro spojování…

  • Držák optických vláken Fibrlok II 2539 s držákem a ins. nástrojem enlargement

      
    313 Kč  s DPH
    259 Kč  bez DPH

    K odeslání/odběru od 23.1.

    Spojka Fibrlok™ II 2539 pro vlákna s 250 µm a 900 µm těsným pláštěm slučuje spojku 3M Fibrlok™ II 2529, aktivační nástroj a úchyt v jedné sestavě. Umožňuje rychlou instalaci v provozu bez…

  • vodotěsná, pro 48 svárů, kompletní OPZS-24V enlargement -71%

    -71,56% 3 295 Kč
    937 Kč  s DPH
    774 Kč  bez DPH

    K odeslání/odběru od 23.1.

    Popis produktu: Vodotěsná optická kabelová spojka pro 48 svárů, kompletní Obsahuje 2 kazety s držáky pro 24 svárů. 450x220x110mm

  • vodotěsná, pro 96 svárů, kompletní OPZS-96V enlargement -26%

    -26,18% 1 790 Kč
    1 321 Kč  s DPH
    1 092 Kč  bez DPH

    K odeslání/odběru od 23.1.

    Popis produktu: Vodotěsná optická kabelová spojka pro 96 svárů, kompletní Obsahuje 4 kazety s držáky pro 24 svárů. 450x220x110mm

  • Redukce LEXI-Net Keystone adapter SC do patchpanelu enlargement -36%

    -36,31% 19 Kč
    12 Kč  s DPH
    10 Kč  bez DPH

    K odeslání/odběru od 23.1.

    Adaptér pro spojku SC simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone).

  • Redukce LEXI-Net Keystone adapter ST do patchpanelu enlargement -36%

    -36,31% 19 Kč
    12 Kč  s DPH
    10 Kč  bez DPH

    K odeslání/odběru od 23.1.

    Adaptér pro spojku ST simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone).

  • Optická spojka LC-LC SM APC duplex enlargement -34%

    -34,81% 49 Kč
    32 Kč  s DPH
    26 Kč  bez DPH

    K odeslání/odběru od 23.1.

    Duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

Upřesnění výběru

Výběrem zobrazíte odpovídající produkty.

  • Cena







  • Skladem

  • Spojky


  • Značka


Hello bank!

Nákupní košík

prázdný

Uživatelské menu

Přihlásit

Ověřeno zákazníky