TP-Link

Produkty

1 2 3 4 5 6 7 15

  • Síťová karta TP-Link TF-3239DL 10/100 PCI RealtekRTL8139D enlargement

      
    171 Kč  s DPH
    141 Kč  bez DPH

    Skladem

    Síťová karta TP-LINK TF-3239DL s chipsetem Realtek RTL 8139D je duální 10/100 Mbit/s interní síťová karta do slotu PCI s Wake-On-LAN (WOL). Karta je plně kompatibilní se standardy IEEE802.3 10 Base-T, IEEE802.3u 100 Base-T a IEEE802.3x Flow Control.

  • Switch TP-Link TL-SF1016 switch 16xTP 10/100Mbps 19"rack enlargement -25%

    -25,20% 1 293 Kč
    967 Kč  s DPH
    799 Kč  bez DPH

    Skladem

    TP-LINK TL-SF1016 je 16portový kovový switch s možností montáže do 19" racku. Je vybaven 10/100 Mbps porty s Auto MDI/MDI-X funkcí a funkcí Auto-negotiation.

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Switch TP-Link TL-SF1024 switch 24xTP 10/100Mbps 19"rack enlargement

      
    1 490 Kč  s DPH
    1 232 Kč  bez DPH

    Skladem

    TP-LINK TL-SF1024 je kovový switch, který je vybavený 24 porty 10/100 Base-TX a je vhodný pro montáž do 19" racku. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX a automatické učení MAC adres.

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Switch TP-Link TL-SF1048 switch 48x Lan, 19" rackmount enlargement -7%

    -7,29% 3 990 Kč
    3 699 Kč  s DPH
    3 057 Kč  bez DPH

    Skladem

    TP-LINK TL-SF1048 je cenově zajímavý bezvětrákový switch vybavený 48 Lan porty s rychlostí až 100 Mbps, takže klidně připojíte další prvky sítě, jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Kompaktní switch snadno umístíte do 19" racku.

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Switch TP-Link TL-SG1008 switch 8xTP 10/100/1000Mbps 19"rack enlargement -28%

    -28,40% 1 569 Kč
    1 123 Kč  s DPH
    928 Kč  bez DPH

    Skladem

    TL-SG1008 je vysokorychlostní switch s 8x 10/100/1000 BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX. Kovový switch poskytuje maximální rychlost 2000 Mbps ve full duplex modu, je vybavený úsporným režimem GREEN Power a LED indikátory .

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Switch TP-Link TL-SF1008P 8x LAN, 4xPoE, 57W, kov enlargement -31%

    -31,81% 1 964 Kč
    1 339 Kč  s DPH
    1 107 Kč  bez DPH

    Skladem

    TL-SF1008P je 8portový 10/100M PoE switch s funkcí priority portů, který umožňuje napájet na dálku zařízení s podporou normy 802.3af /48 V. Pro napájení slouží první 4 porty, druhé 4 porty pak slouží jako klasický switch.

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Switch TP-Link TL-SG1024 switch 24xTP 10/100/1000Mbps 19"rackmo enlargement -39%

    -39,02% 4 313 Kč
    2 630 Kč  s DPH
    2 174 Kč  bez DPH

    Skladem

    TP-Link TL-SG1024 je špičkový a velmi výkonný switch v kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Switch je vybavený 24 porty s rychlostí až 1000 Mbps, detekcí kroucených kabelů a informačními LED indikátory.

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Switch TP-Link TL-SF1005D switch 5xTP 10/100Mbps enlargement -19%

    -19,92% 286 Kč
    229 Kč  s DPH
    189 Kč  bez DPH

    Skladem

    Switch TP-LINK TL-SF1005D je malý, kvalitní a rychlý 5portový přepínač, který poskytuje přenosovou rychlost LAN portů 100 Mbps. Všech pět portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX a vy se tak nemusíte starat o to, který kabel máte připojit.

  • Switch TP-Link TL-SF1008D switch 8xTP/1uplink 10/100Mbps enlargement -19%

    -19,30% 358 Kč
    289 Kč  s DPH
    239 Kč  bez DPH

    Skladem

    Switch TP-LINK TL-SF1008D je malý, kvalitní a rychlý 8portový přepínač. Všech osm portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX a vy se tak nemusíte starat o to, který kabel máte připojit. Porty automaticky rozpoznají rychlost přenosu 10 Mbit nebo 100 Mbit.

  • Switch TP-Link TL-SG1016 switch 16xTP 10/100/1000Mbps 19"rack enlargement -49%

    -49,05% 3 529 Kč
    1 798 Kč  s DPH
    1 486 Kč  bez DPH

    Skladem

    TP-LINK TL-SG1016 je 19" Rackmount switch s 16 gigabitovými Ethernet porty 10/100/1000 Base-TX. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, IEEE802.3x kontrolu toku pro Full Duplex a backpressure pro half-duplex mode a automatické učení MAC adres.

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul enlargement -56%

    -56,87% 1 389 Kč
    599 Kč  s DPH
    495 Kč  bez DPH

    Skladem

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul enlargement -47%

    -47,89% 1 150 Kč
    599 Kč  s DPH
    495 Kč  bez DPH

    Skladem

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • Router TP-Link TL-R480T+ enlargement

      
    1 799 Kč  s DPH
    1 487 Kč  bez DPH

    Skladem

    TL-R480T+ je multifunkční broadband router s 3x LAN porty speciálně připravené pro malé sítě typu SOHO k přístupu na Internet. Zařízení poskytuje vysoký výkon, jednoduchou obsluhou a mnoho funkcí.

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

  • USB klient TP-Link TL-WN821N Wireless USB adapter 300 Mbps enlargement -38%

    -38,96% 403 Kč
    246 Kč  s DPH
    203 Kč  bez DPH

    Skladem

    TP-LINKTL-WN821N je bezdrátový USB adaptér Draft N s technologií MIMO, umožňující snadné připojení vašeho počítače nebo notebooku k bezdrátovým sítím bez použití síťových kabelů. Jeho maximální…

  • Print server TP-Link TL-PS110U Single USB2.0 Port Fast Ethernet enlargement

      
    1 163 Kč  s DPH
    961 Kč  bez DPH

    Skladem

    TP-LINK TL-PS110U je printserver neboli efektivní zařízení, která vám umožní sdílet činnost tiskárny ve vaši domácí či podnikové síti. Tento printserver je určen pro sdílení tiskárny s USB rozhraním…

    Doprava zdarma Při objednání tohoto produktu neplatíte dopravné!

Seznam kategorií s produkty značky TP-Link

Nákupní košík

prázdný

Uživatelské menu

Přihlásit

Ověřeno zákazníky