Způsoby platby

Inrormace o možnostech platby v internetovém obchodu.

 • Splátkový prodej Hellobank

  Společnost PENTA CZ s.r.o. zajišťuje splátkový prodej pro zákazníky formou spotřebitelského úvěru společnosti BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem)

Podporujeme všechny běžné metody placení:

 • Dobírka

  Nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte dopravci hotově až při převzetí zboží na Vámi určené adrese nebo na poště.
 • Hotově

  Při osobním vyzvednutí zboží na jednom z našich výdejních míst.
 • Platební kartou online

  Pomocí karty, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky). Na konci objednávky jen zadáte své šestnáctimístné číslo karty a CVC/CVV kód. Přenos informací je šifrovaný a naprosto bezpečný. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.
  E-shop podporuje následující druhy platebních karet:
  Podporované druhy platebních karet
 • Platba předem bankovním převodem

  Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Po obdržení platby odešleme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy k Vám zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu správně přiřadili.
 • Tax free shopping

  Pokud zboží vyvážíte do zemí mimo EU, máte nárok na vrácení DPH a to již na letišti nebo na libovolné pobočce společnosti Global Blue, které naleznete po celém světě.

  A co je nutné udělat?
  1) Nakoupit nad 2000,- Kč včetně DPH.
  2) Do 3 měsíců zboží vyvézt.
  3) Předložit pas celníkům EU a nechat si potvrdit formulář Tax free společnosti Global Blue.
  4) Do 5 měsíců od nákupu vyhledat pobočku společnosti Global Blue (www.global-blue.com).
  5) Předložit nakoupené zboží, potvrzený Tax free formulář a nákupní doklad a vyzvednout si své peníze. Takže se již nemusíte vracet zpět za prodejcem!

 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nákupní košík

prázdný

Uživatelské menu

Přihlásit

Ověřeno zákazníky