0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Dětská teepee

Dětská teepee

Pořiďte dětem kouzelné teepee a už vám nebudou brát prostěradla a deky na stavění bunkrů ze židlí. Dětské stany a teepee jsou místem pro první dětská dobrodružství, soukromým ostrůvkem v bytě i domě, kde mohou děti snít i hrát si.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
7 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Dětský stan G21 teepee Modrá obloha je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Stan je vyrobený z kvalitního materiálu, tyče jsou z přírodního dřeva. Součástí balení je podlážka a dva polštářky. Na stěně teepee je umístěno okénko.

818 Kč 

bez DPH

990 Kč 

s DPH

Šestistranný dětský stan G21 Teepee Zig Zag je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Teepee je z kvalitního materiálu, tyče jsou z přírodního dřeva. Součástí balení je podlážka a tři polštářky. Na stěně teepee je umístěno okénko.

983 Kč 

bez DPH

1 190 Kč 

s DPH

Pořiďte k teepee vychytávku - G21 Fixaci. Tento doplněk spolehlivě zachytí látku teepee ke 4 tyčím a zabrání nežádoucímu pohybu nebo sjíždění. Díky promyšlenému tvaru je instalace doplňku velmi snadná pro všechna dětská teepee G21.

41 Kč 

bez DPH

49 Kč 

s DPH

Teepee G21 je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Stan s okýnkem je vyrobený ze speciálního materiálu - jedinečné látky ponžé. Montážní tyče jsou z přírodního dřeva. Součástí balení je podlážka a tři polštářky.

901 Kč 

bez DPH

1 090 Kč 

s DPH

Stan pro děti G21 teepee Jarní louka je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Stan je vyrobený z kvalitního polyesteru, montážní tyče jsou z přírodního dřeva. Na jednu stěnu teepee jsme umístili okénko.

653 Kč 

bez DPH

790 Kč 

s DPH

Luxusní stan pro děti G21 teepee Letní nebe je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Stan je vyrobený z kvalitní bavlny, montážní tyče jsou z přírodního dřeva. Součástí balení je podlážka a dva polštářky. Na stěně teepee je umístěno okénko.

818 Kč 

bez DPH

990 Kč 

s DPH

Teepee G21 Hvězdné sny je nádherný dětský stan s okénkem a vnitřní kapsou, vyrobený ze speciálního materiálu – jedinečné látky ponžé v šedém odstínu s růžovými doplňky a bílými hvězdami. Montážní tyče z přírodního dřeva, v balení podlážka a tři polštářky.

901 Kč 

bez DPH

1 090 Kč 

s DPH