0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Dětský zahradní nábytek

Dětský zahradní nábytek

Je čas na piknik nebo na pořádnou dětskou párty! Pořiďte dětem zahradní nábytek, aby měly svůj vlastní prostor na hraní. Oblíbené jsou i multifunkční dětské hrací stolečky, u kterých se děti zabaví s vodou, pískem nebo skládáním kostek. Zahradní nábytek pro děti je lehký, odolný, veselý a děti budou mít svůj oblíbený koutek na zahradě, na terase nebo na balkoně.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
4 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Hrací stolek 4v1 Dolu budou vaše děti milovat. Stolek je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Sundáním vrchní desky, která slouží k psaní a kreslení, vznikne hrací plocha pro hru s vodou nebo pískem nebo pro vytvoření vlastní zahrádky.

958 Kč 

bez DPH

1 159 Kč 

s DPH

Dřevěný piknikový stůl 3v1 je ideální pro stavění hradů z písku, pouštění lodiček ve vodě nebo výrobu uměleckých děl. Vyrobeno z robustního dřeva s certifikací FSC®. Maximální nosnost až 50 kg.

1 933 Kč 

bez DPH

2 339 Kč 

s DPH

Překrásně barevný nábytek ihned připravený pro vaše děti je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Vysoká kvalita použitých materiálů, bez nutnosti montáže.

404 Kč 

bez DPH

489 Kč 

s DPH

Dřevěné stolečky na písek a vodu Plum®. Vyrobeny z robustní čínské jedle. Ochranný kryt součástí balení. Stolečky můžete naplnit pískem a vodou. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

2 363 Kč 

bez DPH

2 859 Kč 

s DPH