0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 130

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie

Dron DJI Mavic 2 ZOOM, 4K kamera

Doprava zdarma

Dárek

 
DJI Mavic 2 Zoom je kompaktní dron s 1/2.3" CMOS čipem a objektivem s dvojnásobným optickým zoomem 24 - 48 mm, který umožňuje fotografovat v rozlišení 12 Mpix a nahrávat v kvalitě 4K (30 fps).
 
Výrobce
DJI
Kód
705005
Part No.
DJIM0256
DPH
21%
Vaše cena s DPH
32 490 Kč s DPH a s RP
Vaše cena bez DPH
26 851 Kč bez DPH
  
S účtem Penta Family ušetříte 500 Kč
Vytvořit účet
Recyklační poplatek
12,20 Kč , DPH:  21%  (Videokamery + digitální videokamery kamery pro vy)
Vaše cena  s RP*
26 851 Kč
Dostupnost na pobočkách
Záruka
24 Měsíce
Paměťová karta pro DJI SANDISK Ultra microSDHC 64GB 100 MB/s A1 Class 10 UHS-I, Android, Adaptér

+ Paměťová karta pro DJI SANDISK Ultra microSDHC 64GB 100 MB/s A1 Class 10 UHS-I, Android, Adaptér ve výši 423  Zdarma

Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
other
Skladové číslo 705005 Part No. DJIM0256 EAN 6958265174452
Popis produktu

Popis produktu

DJI Mavic 2 Zoom je kompaktní dron s 1/2.3" CMOS čipem a objektivem s dvojnásobným optickým zoomem 24 - 48 mm, který umožňuje fotografovat v rozlišení 12 Mpix a nahrávat v kvalitě 4K (30 fps).

10-bit Dlog-M barevný profil

Mavic 2 Pro podporuje 10-bit Dlog-M barevný profil s vyšším dynamickým rozsahem pro větší flexibilitu při postprodukci. Systém rozeznává rekordní 1 miliardu barev (oproti 16 milionům barev zachycených tradičními 8-bitovými profily) a uchovává více detailů ve světlech a stínech. Nyní můžete zachytit i ty nejjemnější přechody během východu či západu slunce a zároveň máte větší prostor při postprodukci.

Mavic 2 Zoom

Dynamické perspektivy, o tom je Mavic 2 Zoom. Je poháněný 1 / 2.3 palcovým, 12Mpix, 2x optickým zoomem (24 - 48 mm). (pozn. 4) Zachycuje vše od širokoúhlých po středně dlouhé záběry a nabízí tak ještě více kreativních možností.

Expresivnější středně dlouhé záběry

48mm teleobjektiv oproti 24mm širokoúhlému objektivu komprimuje perspektivu a zdůrazňuje efekt paralaxy pro dosažení filmového vzhledu. (pozn. 4) Nyní se otevírá zcela nový svět letecké fotografie, který nabízí ještě velkolepější záběry.

Bezstarostná cesta za záběrem

Během natáčení FullHD videa vám 4x bezeztrátový zoom (včetně 2x optického zoomu) umožňuje bližší pohled na vzdálenější subjekty. Unikátní záběry tak lze pořídit z větší vzdálenosti. Tato možnost pomáhá udržet bezpečnou vzdálenost od budov, vozidel, zvířat a lidí.

Rychlé a přesné ostření

Hybridní automatické ostření Mavic 2 Zoom kombinuje fázovou a kontrastní detekci pro vyšší přesnost ostření a o 40 % zvýšenou rychlost ostření oproti předchozímu modelu. Sledovací systém automatického ostření zajišťuje, že jsou subjekty jasné a ostré při zvyšování a snižování ohniskové vzdálenosti.

Zoomování během letu

Dolly Zoom (kolejnicový zoom) je novou funkcí QuickShot Mavic 2 Zoom a nabízí zcela novou perspektivu plně zabudovanou v dronu. Dolly Zoom automaticky ostří za letu. Dodává tak vašemu videu intenzivní efekt deformace. Při manuálním řízení můžete sami nastavit vhodnou rychlost ostření pro dosažení ještě kreativnějšího záběru.

Fotografie Super resolution

Mavic 2 Zoom je vybaven zcela novou funkcí Super Resolution – přednost kterou si krajinářská fotografie s živými detaily zaslouží. Během fotografování s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 24 mm, (pozn. 4) kamera svým teleobjektivem zachytí a složí devět fotografií. Výsledkem je 48Mpix fotografie s vysokým rozlišením. V porovnání s běžnými panoramaty si fotografie Super Resolution zachovávají původní vzhled subjektů s přesnější kompozicí.

Kamerový systém

Natáčejte jako profesionál

Kamera Mavic 2 využívá nejnovější technologii tříosé stabilizace DJI, (pozn. 4) která zajišťuje plynulé, stabilní záběry téměř za jakýchkoliv podmínek.

Hyperlapse

Rozlučte se s komplikovanou postprodukcí. S funkcí Hyperlapse letoun automaticky natáčí a postprodukuje stabilní letecké záběry a umožňuje vám tak vytvářet profesionální časosběrná videa, která můžete okamžitě sdílet na sociálních sítích. Vše pomocí jednoduchého stisknutí tlačítka. Letovou trasu si uložte v Task Libary (knihovna úkolů) (pozn. 7), Mavic 2 po ní může letět kdykoliv budete chtít. Fotografie lze současně ukládat ve formátech JPEG a RAW, máte tak více prostoru pro postprodukci.

HyperLight

Rozjasněte svůj svět s funkcí HyperLight, která vylepšuje fotografie pořízené za snížených světelných podmínek a zároveň výrazně snižuje šum.

Kodek H.265 pro vyšší kvalitu obrazu

Obě verze natáčí 4K video s vyšším datovým tokem pomocí pokročilé komprese H.265. (pozn. 8) Videa kódovaná v H.265 / HEVC tak zachycují o 50 % více informací než videa kódovaná v H.264 / AVC, videa tak mají vyšší kvalitu a zachovávají více detailů.

OcuSync 2.0 systém přenosu videa

Proslulé technologie

Výkon technologie přenosu videa OcuSync 2.0 je výrazně navýšen díky zlepšení přenosové vzdálenosti, kvality videa a díky ochraně proti rušení a nabízí vám tak nevídanou kontrolu.

Vznášejte se s jasným výhledem

Zcela nový OcuSync 2.0 poskytuje 1080p video přenos až na neuvěřitelných osm kilometrů (pozn. 1), umožňuje vám tak létat dál bez omezení. Editujte a nahrávejte Full HD videa na sociální sítě přímo z cache. Původní soubory pořízené za letu lze automaticky uložit na vaše mobilní zařízení bez potřeby manuálního stahování.

2.4 až 5.8 GHz

Mavic Pro spoléhá na přenos na frekvenci 2.4 GHz - frekvenci běžně zarušenou celou řadou bezdrátových zařízení. Mavic 2 je však díky automatickému přepínání mezi pásmy 2.4 GHz a 5.8 GHz schopen vysílat ten nejkvalitnější signál – nezbytná funkce pro let v prostředí s vysokým zarušením. (pozn. 9)

Rychlé stahování, nízká prodleva

OcuSync 2.0 nabízí teoretickou rychlost stahování až 40 Mbps a minimální prodlevu 120 ms, přenos videa je tak plynulejší a zážitek z pilotáže je celkově lepší.

Letová bezpečnost

Výkonný, ale bezpečný

Po bezpočtu hodin vývoje a testování byl Mavic 2 optimálně přestavěn a dosahuje tak vyšší rychlosti, nižší spotřeby a hluku. Tyto jemné, ale významné úpravy společně se systémem FlightAutonomy zaručují plynulejší a tišší let s vyšší bezpečností.

Rychlejší

Maximální rychlost 72 kmh. (pozn. 10) Přepracované tělo letounu má vylepšenou aerodynamiku. Činitel odporu Mavica 2 je při plné rychlosti o 19 % nižší než u Mavica Pro.

Delší

Minimální letový čas je až 31 minut. Delší letový čas nabízí více kreativních možností.

Tišší

Sinusoidní FOC pohonné regulátory a tiché vrtule neuvěřitelně ztiší váš let a zbaví vás obav z vyrušení vašeho okolí.

Všesměrové vnímání překážek

Systém FlightAutonomy byl vylepšen a nyní zahrnuje všesměrové vnímání překážek. Poprvé se tak na dronu DJI vyskytují překážková čidla na všech stranách letounu pro zvýšení bezpečnosti letu.

Poznámka: Systém FlightAutonomy pouze poskytuje určitou ochranou ve specifických prostředích a není schopen kompenzovat chybný úsudek pilota během letu. Z bezpečnostních důvodů proto dávejte během letu s Mavicem 2 pozor na vaše okolí a dbejte pokynů a upozornění aplikace.

Dopředu

Duální obrazová čidla umožňují přesné měření vzdálenosti až na 20 metrů. Detekovatelný rozsah je 20 - 40 metrů (o 33 % širší než Mavic Pro). Duální obrazová čidla jsou také schopna detekovat překážky a letoun včas zastavit při letu do 50.4 kmh (o 40 % efektivnější než Mavic Pro).

Dolů

Duální obrazová čidla umožňují přesné měření vzdálenosti až na 11 metrů. Detekovatelný rozsah je 11 - 22 metrů. Infračervený systém pro vnímání umožňuje přesné měření vzdálenosti až na 8 metrů. Letoun přesně visí do výšky 50 metrů a bezpečně přistane na detekovanou zem. K čidlům byla doplněna přídavná světla, která pomáhají přistát za zhoršených světelných podmínek.

Doleva a doprava

Systém vnímání překážek je schopen detekovat překážky v rychlosti do 28.8 kmh, zvyšuje tak bezpečnost letu jak v režimu ActiveTrack tak Tripod.

Dozadu

Duální systém vnímání překážek je schopen přesně měřit vzdálenosti až na 16 metrů a je schopen detekovat překážky a letoun včas zastavit při letu do 43.2 kmh. Detekovatelný rozsah je 16 - 32 metrů.

Nahoru

Infračervený systém pro vnímání překážek. Přesné měření na vzdálenost až 8 metrů.

Snadné ovládání

S výkonnými kamerami a jednoduchými inteligentními režimy pro natáčení je Mavic 2 schopen vytvářet kreativní letecké záběry a je dostupný uživatelům všech úrovní.

ActiveTrack 2.0

Díky vylepšením v oblasti hardwaru a softwaru ActiveTrack 2.0 posune váš zážitek ze sledování na zcela novou úroveň.

Přesné rozeznávání

Dříve se ActiveTrack primárně spoléhal na 2D obrazy z hlavní kamery, aby mohl sledovat subjekt. Mavic 2 nyní s ActiveTrack 2.0 mapuje trojrozměrný obraz okolního prostředí pomocí hlavní kamery a předních duálních obrazových čidel, zvyšuje tak přesnost rozeznávání.

Predikce trajektorie

Algoritmy pro predikci trajektorie pomáhají subjekt sledovat, i když je dočasně skrytý za překážkou.

Sledování ve vysoké rychlosti

V otevřených prostorách bez překážek může Mavic 2 sledovat rychle se pohybující subjekty, jako jsou například auta nebo lodě, do rychlosti 72 kmh. (pozn. 11)

Vnímání překážek

Během sledování subjektu si Mavic 2 plánuje cestu ve své 3D mapě okolního prostředí. Zatímco Mavic 2 bez přerušení natáčí, vnímá, rozeznává a vyhýbá se překážkám před a za sebou.

Panoramata

Mavic 2 podporuje čtyři panoramatické režimy - Sphere, 180°, Horizontal a Vertical.

Letecká fotografie jednoduše

K dispozici je řada intuitivních režimů pro více kreativních možností.

POI 2.0

Point of Interest (POI) 2.0

Díky technologiím pro měření vzdáleností pomocí obrazu a GPS, je přelet do středu kruhu před natáčením po kružnici minulostí. POI 2.0 zvyšuje efektivitu workflow jako nikdy dřív, a umožňuje vám subjekty oblétat a natáčet snadno a jednoduše.

Waypoint 2.0 (pozn. 7)

Díky Waypoint 2.0 letoun nepotřebuje létat na přesný bod natáčení pro označení bodů. Zvolením požadovaných bodů na mapě si můžete naplánovat letovou trasu snadno a rychle a uložit si ji pro další let.

Standardní dálkový ovladač

Standardní dálkový ovladač nabízí až 135 minut provozu na jedno nabití. Disponuje ergonomickou skládací konstrukcí s odnímatelnými páčkami, lze jej tak pohodlně přenášet a snadno skladovat. Nová konstrukce je vhodnější pro oblíbené chytré telefony a nabízí příjemnější ovládání.

Řada DJI Goggles

Brýle řady DJI Goggles (pozn. 13) se s Mavicem 2 propojují bezdrátově pomocí OcuSync. Uživatelé si nyní mohou vychutnat vylepšený zážitek s nižší prodlevou a čistším 1080p přenosem na vzdálenost až 8 km. (pozn. 1) V režimu Head Tracking je ovladatelný rozsah osy otáčení stabilizovaného závěsu kamery -75° až +75° pro ještě více pohlcující zážitek z létání.

Poznámky

 1. Bez překážek a okolního rušení, v souladu s FCC. Specifikace maximálního dosahu je orientační hodnota síly signálu. S dronem vždy udržujte oční kontakt, pokud to předpisy nepovolují jinak.
 2. Zaznamenáno při konstantní rychlosti 25 kmh v bezvětří. Letový čas se může lišit dle povětrnostních podmínek a podle použitých letových režimů.
 3. Všesměrové vnímání překážek zahrnuje vnímání vpravo / vlevo, nahoru / dolu a vpřed / vzad. Vnímání vlevo / vpravo je dostupné pouze v režimech ActiveTrack a Tripod.
 4. Ekvivalentní ohnisková vzdálenost k 35 mm.
 5. HNCS bylo vyvinuto, aby nabídlo jediný barevný profil, který optimalizuje obraz tak, aby podal širší rozsah barev a lepší kontrast celé řady subjektů. Standardní barevné profily většinou nezvládají zachytit všechny jemné nuance přírodních barev různých subjektů a aplikují silný nebo slabý efekt na zvýraznění tónů.
 6. Kameru můžete po zakoupení vyměnit. Tato služba není v tento moment dostupná. Detaily budou brzdy zveřejněny.
 7. Brzy dostupné.
 8. Maximální datový tok pro 3840 x 2160 při 30 fps.
 9. Kvůli místním nařízením není v některých zemích povolen přenos v pásmu 5.8 GHz.
 10. Zaznamenáno v režimu Sport v bezvětří při hladině moře.
 11. Mavic 2 nevnímá překážky při letu ve vysoké rychlosti (sledování ve vysoké rychlosti a Sport režim).
 12. Dostupné pouze u Mavic 2 Zoom.
 13. DJI Goggles podporují pouze pásmo 2.4 GHz, DJI Goggles RE podporují jak pásmo 2.8 GHz, tak pásmo 5.8 GHz a přepínání pásem v reálném čase pro lepší funkcionalitu. Asistence další osoby, která hlídá letoun, je nezbytná. Letoun by neměl letět mimo oční dosah této osoby.

Vlastnosti

 • Mavic 2 Zoom kamera s 2x optickým zoomem
 • 8 km 1080p video přenos (pozn. 1)
 • 31-min max. letový čas (pozn. 2)
 • Všesměrové vnímání překážek (pozn. 3)
 • Hyperlapse

 

 • 24 - 48 mm kamera s optickým zoomem
 • Maximální flexibilita
 • 12 MP 1/2.3" CMOS snímač
 • 48 MP Super resolution fotografie
 • 4x bezeztrátové zoom FHD video
 • Kolejnicový zoom

Specifikace

Mavic 2 Zoom kamera

 • Senzor: 1/2.3" CMOS
 • Počet efektivních pixelů: 12 milionů
 • Objektiv FOV: cca 83° (24 mm); cca 48° (48 mm)
 • Ekvivalent 35 mm: 24 - 48 mm
 • Clona: f/2.8 (24 mm) – f/3.8 (48 mm)
 • Rozsah ostření: 0,5 m - nekonečno
 • ISO: Video: 100 – 3 200, Foto: 100 – 1 600 (auto) 100 – 3 200 (manuál)
 • Závěrka elektronická: 8 – 1/8000 s
 • Velikost obrazu: 4 000 × 3 000
Fotografické módy
 • Jeden snímek, Sériové snímání: 3 / 5 / 7 snímků
 • Auto Bracketing (AEB): 3 / 5 snímku s odstupem 0,7 EV Bias Interval (JPEG: 2 / 3 / 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s, RAW: 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s)
Video rozlišení
 • 4K: 3840 × 2160, 24 / 25 / 30p
 • 2.7K: 2688 × 1512, 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60p
 • FHD: 1920 × 1080, 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 120p

 

 • Maximální datový tok videa: 100 Mbps
 • Barevné profily: D-Clinelike
 • Podporované systémy souborů: FAT32, exFAT
 • Fotografické formáty: JPEG / DNG (RAW)
 • Video formáty: MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)

Dron DJI Mavic 2 Zoom

 • Hmotnost: 905 g
 • Vnitřní úložiště: 8 GB
Rozměry
 • Složený model: 214 × 91 × 84 mm (délka × šířka × výška)
 • Rozložený model:322×242×84 mm (délka × šířka × výška)
 • Úhlopříčná velikost: 354 mm

 

 • Maximální rychlost stoupání: 5 m/s (S-mode), 4 m/s (P-mode)
 • Maximální rychlost klesání: 3 m/s (S-mode), 3 m/s (P-mode)
 • Maximální rychlost: (při hladině moře, bezvětří) 72 km/h (S-mode)
 • Maximální provozní výška nad hladinou moře: 6 000 m
 • Maximální letový čas (bezvětří): 31 minut (při stálé rychlosti 25 km/h)
 • Maximální čas visení (bezvětří): 29 minut
 • Maximální dolet (bezvětří): 18 km (při stálé rychlosti 50 km/h)
 • Maximální odpor vzduchu: 29 – 38 km/h
 • Maximální úhel klopení: 35° (S-mode, s dálkovým ovladačem), 25° (P-mode)
 • Maximální úhlová rychlost: 200 °/s
 • Rozsah provozní teploty: -10 °C – 40 °C
 • Provozní frekvence: 2.400 - 2.483 GHz, 5.725 - 5.850 GHz
Rozsah přesnosti visení
 • Vertikálně: ± 0.1 m (když je aktivní vizuální pozicování), ± 0.5 m (s GPS pozicováním)
 • Horizontálně: ± 0.3 m (když je aktivní vizuální pozicování), ± 1.5 m (s GPS pozicováním)
Výkyvný závěs
 • Mechanický rozsah klopení: -135 – 45°, Pan: -100 – 100°
 • Ovladatelný rozsah klopení: -90 – 30°, klonění: -75 – 75°
 • Stabilizace: 3-osá (klopení, klonění, otáčení)
 • Maximální ovladatelná rychlost (klopení): 120 °/s
 • Úhlový rozsah vibrací: ±0.01° (Mavic 2 Pro) ±0.005° (Mavic 2 Zoom)
Dálkový ovladač
 • Provozní frekvence 2.400 - 2.483 GHz; 5.725 - 5.850 GHz
 • Maximální vzdálenost přenosu (bez překážek a okolního rušení): 2.400 - 2.483 GHz; 5.725 - 5.850 GHz
 • Rozsah provozní teploty: 0 - 40 °C
 • Baterie: 3 950 mAh
 • Provozní proud / napětí: 1800 mA = 3.83 V
Velikost podporovaných mobilních zařízení
 • Maximální délka: 160 mm
 • Maximální tloušťka: 6,5 – 8,5 mm

 

 • Podporované typy USB portů: Lightning, Micro USB (Type-B), USB-C
Inteligentní pohonný akumulátor
 • Kapacita: 3 850 mAh
 • Napětí: 15,4 V
 • Maximální nabíjecí napětí: 17,6 V
 • Typ: LiPo 4S
 • Energie: 59,29 Wh
 • Hmotnost: 297 g
 • Rozsah nabíjecích teplot: 5 - 40 °C
 • Maximální nabíjecí výkon: 80 W
Nabíječ
 • Vstup: 100 - 240 V, 50/60 Hz, 1.8A

 

 • Výstup:
 • Hlavní: 17.6 V = 3.41 A nebo 17.0 V = 3.53 A
 • USB: 5 V = 2 A

 

 • Napětí: 17.6 ± 0.1 V
 • Jmenovitý výkon: 60 W

 

 • Požadované operační systémy: iOS 9.0 nebo novější a Android 4.4 nebo novější
 • Podporovány jsou karty Micro SD do kapacity 128 GB a rychlosti čtení / zápisu do UHS-I Speed Grade 3
Poznámka

Všesměrové snímání překážek zahrnuje snímání překážky vlevo / vpravo, nahoru / dolů a dopředu / dozadu. Snímání směru doleva / doprava je k dispozici pouze v režimu ActiveTrack nebo Tripod. Všesměrové snímání překážek nepokrývá celý obvod 360°. Systém levého a pravého snímání překážek funguje pouze v určitých režimech a prostředích. Záruka DJI se tak nevztahuje na nárazy způsobené nárazem při letu vpravo nebo vlevo, i když je aktivován režim ActiveTrack nebo Tripod.

Abyste zajistili bezpečnost, vždy věnujte pozornost svému okolí a veškerým upozorněním v ovládací aplikaci. Tyto technické specifikace produktu jsou založeny na testech provedených s nejnovějším firmware. Aktualizace firmwaru mohou zvýšit výkon, proto se doporučuje vždy aktualizovat na nejnovější firmware.


Parametry

Parametry

Fyzické vlastnosti

Hmotnost (kg)
0,905
Rozměry š x v x h (cm)
322×242×84
Obsah balení
Mavic 2 Zoom, 1x baterie Li-Ion 3850mAh/15,4V, Nabíječ 220V, Napájecí kabel 220V, 3x sada (1pár) vrtulí, Kabel na propojení telefonu Lightning, Kabel na propojení telefonu Micro USB, Kabel na propojení telefonu typ-C, Kryt gimbalu, Kabel USB/typ-C, USB adaptér, Náhradní kniply (1pár), CZ manuál

Způsob ovládání
Vysílač
Max. rozlišení videa
4K
Maximální výdrž baterie po nabití (min.)
31
Maximální rychlost [m/s]
20
Maximální dosah dálkového ovládání (m)
5000
S kamerou
Ano
Barva
šedá

Příslušenství

Podobné produkty

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...


PATH_INFO: /default.asp
QUERY_STRING: cls=stoitem&stiid=169837
SCRIPT_NAME: /default.asp
URL: /default.asp
HTTP_X_ORIGINAL_URL: /dji-mavic-2-zoom_d169837.html