0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Domečky a kočárky pro panenky

Domečky a kočárky pro panenky

Co potřebuje každá panenka? Domeček a kočárek. Do kategorie Domečky a kočárky pro panenky proto postupně přidáváme dětskou výbavu, kterou potěšíte všechny malé holčičky.

Další podkategorie Domečky a kočárky pro panenky

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
42 produktů
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Set dřevěných mazlíčků Le Toy Van – pejsek a kočička s chovatelskými potřebami k domečkům pro panenky. Inspiruje děti k sociální hře, rozvíjí komunikační dovednosti. Malováno netoxickými barvami.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

Kvalitní třípatrový domeček pro panenky Malibu značky Woody. Domeček je vhodný pro panenky typu Barbie (30 cm). 3 podlaží propojená schody a výtahem, 5 pokojů, terasa a pergola nabízejí prostor pro hru.

2 313 Kč 

bez DPH

2 799 Kč 

s DPH

Toto krásné vybavení prádelny značky Le Toy Van o 17 ks je vyrobeno ze dřeva a bude se perfektně hodit do domečků pro panenky z kolekce Daisylane. Inspiruje ke kreativní a představivé hře. Trénuje komunikační dovednosti a koordinaci.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

Tradiční a barevná sada nábytku a vybavení kuchyně ze dřeva od značky Le Toy Van z řady Daisylane. 20 kusů nábytku a doplňky. Trénuje komunikační dovednosti a koordinaci. Inspiruje ke kreativní a představivé hře.

536 Kč 

bez DPH

649 Kč 

s DPH

Tradiční a barevná sada nábytku a vybavení koupelny ze dřeva od značky Le Toy Van z řady Daisylane. Šest kusů nábytku a doplňky. Trénuje komunikační dovednosti a koordinaci. Inspiruje ke kreativní a představivé hře.

536 Kč 

bez DPH

649 Kč 

s DPH

Růžový domeček pro panenky značky Made s bohatým příslušenstvím. Domeček má dvě patra a venkovní terasu. 92 dílů a je vyrobená z nezávadného plastu. Domeček nabízí velký prostor pro hraní a rozvíjení kreativity.

743 Kč 

bez DPH

899 Kč 

s DPH

Nový design domečku Mirabella vznikl ve spolupráci s českou výtvarnicí. Třípatrový domeček je určený pro panenky typu Barbie (30 cm). Součástí balení je 7 ks nábytku. Z přízemí do prvního patra se mohou panenky svézt výtahem.

2 073 Kč 

bez DPH

2 508 Kč 

s DPH

Domeček pro panenky Městská vila značky Small Foot. Otevřená přední strana usnadňuje hraní a umožňuje také několika dětem hrát si současně. 3 podlaží propojená schodištěm, 5 pokojů a terasa nabízejí prostor pro hru. Součístí balení je i 12 ks nábytku.

3 305 Kč 

bez DPH

3 999 Kč 

s DPH

Dřevěný domeček pro panenky značky Small Foot. Domeček netradičně stojí na otočném podstavci. Obsahuje 15 ks nábytku do domečku. Vhodné pro děti od 3 let.

1 900 Kč 

bez DPH

2 299 Kč 

s DPH

Krásný dřevěný domeček pro panenky v růžovo-krémovém provedení. Otevírací dveře a okna. Odklopení střechy, čtyři plně vybavené pokoje a půda. 6 panenek v balení. Vhodné od 3 let.

2 974 Kč 

bez DPH

3 599 Kč 

s DPH

Růžový dřevěný domeček pro panenky značky Bigjigs s vestavěnou rukojetí pro přenášení. Skládá se z 24 částí. Vyrobený z vysoce kvalitních materiálů. Vhodný pro děti od 3 let.

1 768 Kč 

bez DPH

2 139 Kč 

s DPH

Sada čtyř dřevěných panenek Le Toy Van. Panenky mají ručně šité oblečení, vlněné vlasy a pohyblivé končetiny. Dřevo certifikované FSC z udržitelných zdrojů. Hračka pomáhá rozvíjet komunikaci, sociální dovednosti a kreativitu.

454 Kč 

bez DPH

549 Kč 

s DPH

Dřevěná sada Play-hřiště je vhodná ke všem domečkům a postavičkám Le Toy Van. Obsahuje skluzavku, 2 druhy houpaček, skateboard a malovanou základní desku.

636 Kč 

bez DPH

769 Kč 

s DPH

Krásné dřevěné ručně malované ohebné postavičky s doplňky značky Le Toy Van. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů. Přísně testováno, aby splňovalo nejvyšší bezpečnostní standardy.

269 Kč 

bez DPH

325 Kč 

s DPH

Kvalitní třípatrový domeček pro panenky Molly značky Woody. Z přízemí do prvního patra se mohou panenky svézt výtahem. U vchodu je umístěný domovní zvonek. Třetí patro je vybavené nejen prostornou terasou a markýzou, ale i funkčním světlem.

1 536 Kč 

bez DPH

1 859 Kč 

s DPH

Kompletní startovací sada pro vybavení domečku značky Le Toy Van. Osahuje 37 kusů nábytku a doplňků. Trénuje komunikační dovednosti a koordinaci. Inspiruje ke kreativní a představivé hře.

991 Kč 

bez DPH

1 199 Kč 

s DPH

Výbava obývacího pokoje s mnoha detaily, malováno netoxickými barvami, vyrobeno z udržitelného dřeva. 22 kusů nábytku a doplňků. Trénuje komunikační dovednosti a koordinaci. Inspiruje ke kreativní a představivé hře.

536 Kč 

bez DPH

649 Kč 

s DPH

Tradiční a barevná sada nábytku a vybavení ložnice ze dřeva od značky Le Toy Van z řady Daisylane. 16 kusů nábytku a doplňky. Trénuje komunikační dovednosti a koordinaci. Inspiruje ke kreativní a představivé hře.

536 Kč 

bez DPH

649 Kč 

s DPH