0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Držáky pro solární panely

Držáky pro solární panely

Součástí naší nabídky je široká škála montážního příslušenství pro fotovoltaiku. Zahrnuje držáky solárních panelů, střešní průchodky, plastové úchyty i další komponenty pro trvalé a mobilní instalace fotovoltaických systémů na libovolné objekty a zařízení.

 

Vyberte si konzolu pro připevnění na stožár, trubku, sloup či jiný oválný předmět. Zvolte držáky pro auta, karavany, lodě i další dopravní prostředky, které tak budou energeticky soběstačné. Příslušenství pro solární systémy je vyrobeno z kvalitních materiálů, které odolají mechanickému opotřebení i veškerým atmosférickým vlivům.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
40 produktů
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Konzola pro 180cm solární panely o šířce 30 až 35 mm, spolehlivé uchycení k zábradlí na balkóně či terase, vhodné do bytů v nižším poschodí či pro náročná prostředí bez optimálních podmínek. Eloxovaný hliník, galvanizovaná ocel. Modrá a stříbrná barva.

938 Kč 

bez DPH

1 134 Kč 

s DPH

Univerzální sada 2 plastových úchytů pro spolehlivé a naprosto bezpečné připevnění solárního panelu na dopravní prostředky i budovy, fixace panelu v optimální výšce = vyšší účinnost konverze a lepší proudění vzduchu ze spodní části. ABS plast. Černá barva

553 Kč 

bez DPH

669 Kč 

s DPH

Univerzální sada 4 plastových úchytů pro spolehlivé a naprosto bezpečné připevnění solárního panelu na dopravní prostředky i budovy, fixace panelu v optimální výšce = vyšší účinnost konverze a lepší proudění vzduchu ze spodní části. ABS plast. Černá barva

368 Kč 

bez DPH

445 Kč 

s DPH

Plastový držák pro uchycení solárních panelů, hmotnost 0,8 kg, materiál ABS, rozměry 180 x 118 x 60 mm, černá barva, 2 kusy v balení.

175 Kč 

bez DPH

212 Kč 

s DPH

Univerzální sada 2 plastových úchytů pro spolehlivé a naprosto bezpečné připevnění solárního panelu na dopravní prostředky i budovy, fixace panelu v optimální výšce = vyšší účinnost konverze a lepší proudění vzduchu ze spodní části. ABS plast. Bílošedá.

553 Kč 

bez DPH

669 Kč 

s DPH

Univerzální sada 4 plastových úchytů pro spolehlivé a naprosto bezpečné připevnění solárního panelu na dopravní prostředky i budovy, fixace panelu v optimální výšce = vyšší účinnost konverze a lepší proudění vzduchu ze spodní části. ABS plast. Bílošedá.

341 Kč 

bez DPH

413 Kč 

s DPH

Univerzální sada 2 plastových úchytů pro spolehlivé a naprosto bezpečné připevnění solárního panelu na dopravní prostředky i budovy, fixace panelu v optimální výšce = vyšší účinnost konverze a lepší proudění vzduchu ze spodní části. ABS plast. Bílošedá.

163 Kč 

bez DPH

197 Kč 

s DPH

Konzola pro připevnění 2 solárních panelů o výkonu 60 až 150 W na libovolný oválný předmět o průměru 70 až 85 mm – trubka, stožár, sloup nebo plot, nastavení náklonu od 30 až do 60° = vyšší účinnost konverze. Galvanizovaná ocel, eloxovaný hliník. Stříbrná

1 563 Kč 

bez DPH

1 891 Kč 

s DPH

Velká konzola pro připevnění většího solárního panelu na libovolný rovný povrch – plochá střecha domu, karavanu nebo obytného přívěsu, nastavení náklonu v rozmezí od 30 až do 60° = vyšší účinnost energetické konverze. Eloxovaný hliník. Stříbrná.

1 206 Kč 

bez DPH

1 460 Kč 

s DPH

Konzola pro připevnění většího solárního panelu na libovolný rovný povrch – plochá střecha domu, karavanu nebo obytného přívěsu, nastavení náklonu v rozmezí od 30 až do 60° = vyšší účinnost energetické konverze. Eloxovaný hliník. Šedá a stříbrná.

850 Kč 

bez DPH

1 029 Kč 

s DPH

Konzola pro připevnění většího solárního panelu na libovolný rovný povrch – plochá střecha domu, karavanu nebo obytného přívěsu, nastavení náklonu v rozmezí od 10 až do 60° = vyšší efektivita a samočinné čištění panelu. Eloxovaný hliník. Šedá a stříbrná.

744 Kč 

bez DPH

900 Kč 

s DPH

Konzola pro připevnění solárního panelu na libovolný oválný předmět o průměru 70 až 85 mm – trubka, stožár, sloup nebo plot, maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům, zvýšená otěruvzdornost. Galvanizovaná ocel, eloxovaný hliník. Stříbrná barva.

563 Kč 

bez DPH

681 Kč 

s DPH

Konzola pro připevnění menšího solárního panelu na libovolný oválný a drahný předmět o průměru 59 až 82 mm – trubka, stožár, sloup nebo plot, nastavení náklonu 15 / 35 / 45 / 65° = vyšší efektivita a samočinné čištění panelu. Eloxovaný hliník. Stříbrná.

544 Kč 

bez DPH

658 Kč 

s DPH

Upevňovací systém pro solární panely a palubní baterie, umožní připevnění fotovoltaiky na libovolný dopravní prostředek – auto, karavan, člun nebo jachta, montáž bez velkých zásahů do karosérie auta či paluby lodi. Eloxovaný hliník. Stříbrná barva.

150 Kč 

bez DPH

182 Kč 

s DPH

Nastavitelný střešní hák pro různé FV aplikace, vhodný na ploché střechy s vlnitými taškami, spolehlivé připevnění pomocí vrutů s talířovou hlavou, zvýšená otěruvzdornost, maximální odolnost vůči všem atmosférickým vlivům. Ušlechtilá ocel. Stříbrná barva.

150 Kč 

bez DPH

182 Kč 

s DPH

Šroub kombivrut, velikost závitu: M10 x 200 mm, vhodný pro kotvení montážních profilů na vlnitou střechu, nerezová ocel.

41 Kč 

bez DPH

49 Kč 

s DPH

Montážní adaptér pro snadnou instalaci hliníkových profilů na plochou střechu, kompatibilní s nerezovým kombivrutem 10x200mm, železo s pozinkovou úpravou, rozměry 80 x 30 x 4 mm.

13 Kč 

bez DPH

16 Kč 

s DPH

Šroub kombivrut, velikost závitu: M10 x 300 mm, vhodný pro kotvení montážních profilů na vlnitou střechu, nerezová ocel.

54 Kč 

bez DPH

65 Kč 

s DPH