0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Dřevěné hry

Dřevěné hry

Dřevo je nadčasovým materiálem, proto jsou dřevěné hry tak oblíbené. V nabídce her ze dřeva máme piškvorky i stavebnice, didaktické dřevěné hry i hračky ze dřeva pro nejmenší.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
13 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Motorická hra pro nejmenší. Dítě vytahuje z kmene stromu magnetické červíky, a to pomocí datla s magnetickým koncem zobáčku. Velice zábavná hra rozvíjející jemnou motoriku, zručnost a trpělivost.

239 Kč 

bez DPH

289 Kč 

s DPH

Domino s oblíbenými motivy Disney postaviček je uložené v krásné a zároveň praktickém dřevěném boxu. Zábavná hra je určená pro děti od 24 měsíců.

156 Kč 

bez DPH

189 Kč 

s DPH

Klasická strategická hra v přenosném dřevěném kufříku, s motivy francouzského námořnictva může dětem pomoci zábavnou formou rozvíjet poznávací dovednosti. Kufřík s herním plánem, 10 lodí, 40 tyčinek, 2 sáčky a 2 křídy.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

VELKÝ SOUBOR HER WOODY nabízí 8 her - šachy, dáma, člověče nezlob se, vrhcáby, backgammon, mlýn, kameny pro domino a karty. Samozřejmou sučástí balení jsou návody ke hrám. Vše je uloženo v pevné dřevěné krabici.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Hojně kopírovaný, ale nepřekonaný bestseller Vilac se originálním způsobem snaží rozvíjet často opomíjený smysl dětí, hmat. Hra je tvořená zejména dřevěnými figurkami ukrytými v kyblíku vybaveném uvnitř jemným látkovým sáčkem.

495 Kč 

bez DPH

599 Kč 

s DPH

Inteligentní myšlení a strategie jsou zatěžkávací zkouškou v této klasické hře jménem Logik. Hra rozvíjející motoriku dětí a koordinaci pohybů. Naučí děti rozlišovat tvary, barvy a čísla. Dodáváno v pevné kartónové krabičce.

281 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

Oblíbená smyslová hra. „Do mého kufru jsem vložil ...“. Hra se dá hrát v týmu nebo samostatně. Prohlubuje paměťové a smyslové dovednosti. Procvičuje komunikační schopnosti a spolupráci. Vhodné pro děti od 4 let.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Nádherná krabice, ve které najdete 5 propracovaných her pro děti. V balení je hra rybaření, bingo, hmatej a najdi a 2 deskové hry – husí hra a hadi a žebříky. Vhodné pro děti od 2 let.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

Didaktická dřevěná hra Hmatej a najdi značky Vilac je určená pro děti ve věku od 2 do 6 let. Děti si budou trénovat slovní zásobu, paměť, hmatové schopnosti a jemnou motoriku. Obsahuje neprůhledný pytlík, 21 různých předmětů, 20 kartiček. Česká varianta.

495 Kč 

bez DPH

599 Kč 

s DPH

Stolní hra Vilac Slož do minuty, přes 200 dílků barevných geometrických tvarů ze dřeva, 100 kartiček se slovy všeho druhu. Procvičí jemnou motoriku, vnímání barev, rozlišování písmen a čísel. Hezké ilustrace pastelovými barvami, přírodní materiály.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

Stolní fotbal Small Foot s počítadlem gólů a 2 míčky. Hra zlepší postřeh, obratnost, zručnost, trpělivost i soustředění. Rozvíjí týmovou spolupráci a naučí respektu k soupeři. Certifikát CE, dle evropské normy. Dřevo, kov, plast. Mix barev.

1 029 Kč 

bez DPH

1 245 Kč 

s DPH

Klasická desková hra Člověče, nezlob se! obsahuje sadu figurek, kostku a hrací desku. Dřevěné figurky jsou ve tvaru zajíce, pandy, medvěda a lišky. Společenská hra vhodná pro 2 až 4 hráče od 4 let. Přírodní materiál, jemné pastelové barvy.

252 Kč 

bez DPH

305 Kč 

s DPH

Hra Woody - házení kroužků poslouží vašim ratolestem jako zdroj výborné zábavy. Zároveň při hraní budou trénovat motoriku, obratnost a soustředění. Cílem této hry je naházet 5 pletených provazových kroužků na dřevěný kříž s tyčkami a získávat tak body.

214 Kč 

bez DPH

259 Kč 

s DPH