0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Dřevěné stavebnice

Dřevěné stavebnice

Dřevěné hrací kostky a dřevěné stavebnice jsou nadčasovou hračkou, kterou pamatují všechny generace. Dřevěné skládačky a kostky podporují motoriku i fantazii, můžete z nich postavit pokaždé něco jiného a děti si s nimi užijí mnoho hodin zábavy.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
12 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Sada pro děti od 5 let, v balení vrtulník a bagr, 2 šroubováky, kladivo, pravítko, metr a ochranné brýle, nářadí z kovu, pogumovaná rukojeť, po sestavení vznik pojízdných vozidel, rozvoj jemné motoriky, zručnosti a kreativity.

677 Kč 

bez DPH

819 Kč 

s DPH

Sada pro děti od 5 let, v balení 2 autíčka, šroubovák, kladivo a ochranné brýle, nářadí z kovu, pogumovaná rukojeť, po sestavení vznik pojízdných autíček, rozvoj jemné motoriky, zručnosti a kreativity.

602 Kč 

bez DPH

729 Kč 

s DPH

Sada pro děti od 5 let, v balení 2 autíčka, 2 šroubováky, kladivo, pravítko, metr a ochranné brýle, nářadí z kovu, pogumovaná rukojeť, po sestavení vznik pojízdných autíček, rozvoj jemné motoriky, zručnosti a kreativity.

677 Kč 

bez DPH

819 Kč 

s DPH

Sada pro děti od 5 let, v balení 4 autíčka, šroubovák, kladivo a ochranné brýle, nářadí z kovu, pogumovaná rukojeť, po sestavení vznik pojízdných autíček, rozvoj jemné motoriky, zručnosti a kreativity.

677 Kč 

bez DPH

819 Kč 

s DPH

Sada pestrobarevných, různě vzorovaných kostek značky Wonderworld. 30 kostek 11 různých tvarů. Ve tmě jemně září. Odolné provedení z masivního dřeva.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Krásné kostky v dřevěném vozíku značky Woody. 12 z nich je ze dvou stran barevná a je plasticky provedená tak, aby mohla sloužit po namočení do tiskařského polštářku i jako razítko.

277 Kč 

bez DPH

335 Kč 

s DPH

Dřevěné kostky značky Woody zaujmou děti svými zářivými pastelovými barvami. Přidanou hodnotou těchto kostek jsou bezpochyby písmenka a číslice. Vybízí ke zvídavým otázkám a později je dítě schopno skládat s rodiči první jednoduchá slova a jména.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Dřevěné hrací kostky s motivy zvířátek a přírody afrického Safari. Sada obsahuje 32 dřevěných kostek a sáček se šňůrkou pro uskladnění.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Vilac Batibloc je stavebnice vyrobená z masivního dřeva. Obsahuje 106 různých barevných i přírodních desek, šroubků, matic a nářadí, které pomáhají dětem rozvíjet jejich představivost.

553 Kč 

bez DPH

669 Kč 

s DPH

Stavebnice Woody obsahuje různé dřevěné tvary. Víko kyblíku má otvory na prostrkávání kostek dovnitř. Různě barevné kostky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Vhodné již pro děti od 2 let pro rozvoj kreativity, představivosti, rozpoznání barev a tvarů.

297 Kč 

bez DPH

359 Kč 

s DPH

Souprava kostek thajské firmy Wonderworld. 50 kostek (12 barevných, 38 přírodních). Vytříbená barevnost a povrchová úprava. Odolné provedení z masivního dřeva.

252 Kč 

bez DPH

305 Kč 

s DPH

Kuličková dráha Bigjigs Toys, 53 dřevěných kusů. Procvičí zručnost a fantazii, podporuje motorické dovednosti a inspiruje ke kreativním a nápaditým hrám. Vhodná od 3 let. Z vysoce kvalitního a odpovědně získaného dřeva. Mix barev.

735 Kč 

bez DPH

889 Kč 

s DPH