0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

GBIC modul

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
9 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostř

298 Kč 

bez DPH

360 Kč 

s DPH

PŘEHLED / PŘEHLED •Single-mode SFP + LC Transceiver •Hot-Pluggable s maximální flexibilitou •Kompatibilní s více TP-LINK spínač modely / SFP + moduly 10GBase-LR SFP + LC Transceiver - TXM431-LR Specifikace / specifikace Standardy a protokol

1 553 Kč 

bez DPH

1 879 Kč 

s DPH

SFP modul TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzdálenost až 300 m pomocí duplexního multi-mode OM3 vlákna s rychlostí 10 Gigabit.

363 Kč 

bez DPH

439 Kč 

s DPH

1režimový SFP+ LC modul pro prodloužení přenosové vzdálenosti mezi 2 přístroji pomocí optických kabelů 9/125 µm, ethernetové připojení typu 10G, 10km dosah, Hot Swapping = možnost přidat nebo odebrat jednotlivě součástky bez nutnosti vypnutí. Bílá.

677 Kč 

bez DPH

819 Kč 

s DPH

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu j

298 Kč 

bez DPH

360 Kč 

s DPH

Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípa

377 Kč 

bez DPH

457 Kč 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321A-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výměna za provozu, MiniGBIC modul.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321B-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výměna za provozu, MiniGBIC modul.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...