0
Váš nákupní košík je prázdný.

383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 18:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

GBIC moduly, převodníky

GBIC moduly, převodníky

Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
69 produktů
4 stránky

Položek na stránku:

 
 

Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí modul se střídavým (AC) vstupem a stejnosměrným (DC) výstupem. Je schopen konvertovat vstupní napětí 100-240V 50/60 Hz na stejnosměrné napětí 9.5VDC se jmenovitým výkonem 102W. Napájecí mo

1 739 Kč 

bez DPH

2 104 Kč 

s DPH

SFP modul Ubiquiti Networks UniFi je Gigabitový metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel a nabízí možnost data rate 10, 100 nebo 1000 Mbps. Dosah modulu je 100 m.

325 Kč 

bez DPH

393 Kč 

s DPH

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p

512 Kč 

bez DPH

620 Kč 

s DPH

10GBase-SR SFP + LC Transceiver - TXM431-SR PŘEHLED / PŘEHLED •Multi-mode SFP + LC Transceiver •Hot-Pluggable s maximální flexibilitou •Kompatibilní s více TP-LINK spínač modely / SFP + moduly Specifikace / specifikace Standardy a protokoly

908 Kč 

bez DPH

1 099 Kč 

s DPH

PŘEHLED / PŘEHLED •Single-mode SFP + LC Transceiver •Hot-Pluggable s maximální flexibilitou •Kompatibilní s více TP-LINK spínač modely / SFP + moduly 10GBase-LR SFP + LC Transceiver - TXM431-LR Specifikace / specifikace Standardy a protokol

1 817 Kč 

bez DPH

2 199 Kč 

s DPH

Přímý 1 m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti.

529 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

Media konvertor se SFP slotem. Díky slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Velkou předností je podpora PoE napájení ve standardu 802.3af/at a venkovní provedení.

686 Kč 

bez DPH

830 Kč 

s DPH

S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většinou gigabit SFP portů, které jsou k dispozici na různých síťových zařízeních. Dodává se společně s CCR1016-12S-1S +, nyní je k dispozici také samostatně. Paramtery a specifikace Pro

513 Kč 

bez DPH

621 Kč 

s DPH

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-R

1 269 Kč 

bez DPH

1 535 Kč 

s DPH

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR101

428 Kč 

bez DPH

518 Kč 

s DPH

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová

240 Kč 

bez DPH

290 Kč 

s DPH

Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí modul se střídavým (AC) vstupem a stejnosměrným (DC) výstupem. Je schopen konvertovat vstupní napětí 100-240V 50/60 Hz na stejnosměrné napětí 9.5VDC se jmenovitým výkonem 102W. Napájecí mo

1 739 Kč 

bez DPH

2 104 Kč 

s DPH

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

415 Kč 

bez DPH

502 Kč 

s DPH

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V). Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasic

752 Kč 

bez DPH

910 Kč 

s DPH

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť

748 Kč 

bez DPH

905 Kč 

s DPH

Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také vel

607 Kč 

bez DPH

734 Kč 

s DPH

Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než

607 Kč 

bez DPH

734 Kč 

s DPH

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klas

606 Kč 

bez DPH

734 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  •  
     
  • S

    Spec. nabídka

  • KAT

    - KAT - Katovice hlavní sklad
  • STH

    - STH - Strakonice sklad Heydukova
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    Vyprodáno

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklační poplatek bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  
    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  •  
    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...