0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

GBIC moduly, převodníky

GBIC moduly, převodníky

Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
60 produktů
4 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

3m pasivní DAC kabel je zakončen moduly SFP28 = rychlost přenosu až 25 GB/s, zpětná kompatibilita SFP+ (až 10Gb/s) a SFP (až 1GB/s), vhodný pro kratší vzdálenosti k propojení až 2 zařízení, specifikace 25 Gigabit Ethernet, Fibre Channel a SFP+ MSA. Černá.

738 Kč 

bez DPH

893 Kč 

s DPH

Média konvertor pro flexibilní instalaci dohledového systému, převádí optický signál na elektrický, prodluží dosah až na 20 km, vlnová délka pro odesílání a příjem dat 1310 / 1550 nm, 1 konektorem RJ-45 s podporou 802.3af PoE a 1 optickým SC portem. Černá

594 Kč 

bez DPH

719 Kč 

s DPH

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního chlazení a napájení.

3 943 Kč 

bez DPH

4 771 Kč 

s DPH

SFP modul TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzdálenost až 300 m pomocí duplexního multi-mode OM3 vlákna s rychlostí 10 Gigabit.

379 Kč 

bez DPH

459 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10 / 100 / 1000 Mbps.

452 Kč 

bez DPH

547 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10 / 100 / 1000 Mbps.

555 Kč 

bez DPH

672 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10 / 100 / 1000 Mbps.

452 Kč 

bez DPH

547 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000 Mbps.

452 Kč 

bez DPH

547 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100 Mbps.

299 Kč 

bez DPH

361 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100 Mbps.

299 Kč 

bez DPH

361 Kč 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321B-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výměna za provozu, MiniGBIC modul.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321A-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výměna za provozu, MiniGBIC modul.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Převodník UF-AE UFiber Active Ethernet značky ubiquiti Networks umožňuje poskytovatelům internetu přivést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť, aniž by potřeboval zařízení s SFP slotem.

603 Kč 

bez DPH

729 Kč 

s DPH

Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí modul se střídavým (AC) vstupem a stejnosměrným (DC) výstupem. Je schopen konvertovat vstupní napětí 100-240V 50/60 Hz na stejnosměrné napětí 9.5VDC se jmenovitým výkonem 102W. Napájecí mo

826 Kč 

bez DPH

999 Kč 

s DPH

S+C59DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1590 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

2 523 Kč 

bez DPH

3 052 Kč 

s DPH

S-C61DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1610 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

674 Kč 

bez DPH

815 Kč 

s DPH

S-C59DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1590 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km.

674 Kč 

bez DPH

815 Kč 

s DPH

S-C57DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40 km . Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? Zvýšit efektivitu stávajících optických tras Škálovatelnost a snadnou instalaci d...

674 Kč 

bez DPH

815 Kč 

s DPH