0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

GBIC moduly, převodníky

GBIC moduly, převodníky

Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
70 produktů
4 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního chlazení a napájení.

3 943 Kč 

bez DPH

4 771 Kč 

s DPH

SFP modul TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzdálenost až 300 m pomocí duplexního multi-mode OM3 vlákna s rychlostí 10 Gigabit.

363 Kč 

bez DPH

439 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10 / 100 / 1000 Mbps.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10 / 100 / 1000 Mbps.

511 Kč 

bez DPH

619 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10 / 100 / 1000 Mbps.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000 Mbps.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100 Mbps.

272 Kč 

bez DPH

329 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100 Mbps.

272 Kč 

bez DPH

329 Kč 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321B-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výměna za provozu, MiniGBIC modul.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321A-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výměna za provozu, MiniGBIC modul.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Převodník UF-AE UFiber Active Ethernet značky ubiquiti Networks umožňuje poskytovatelům internetu přivést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť, aniž by potřeboval zařízení s SFP slotem.

555 Kč 

bez DPH

672 Kč 

s DPH

SFP modul UF-RJ45-10G značky Ubiquiti Networks je primárně určený pro UniFi switche, které nemají dostatečný počet metalických portů. Kompatibilní pouze s produkty řady EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a UniFi Security Gateway.

1 347 Kč 

bez DPH

1 630 Kč 

s DPH

Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí modul se střídavým (AC) vstupem a stejnosměrným (DC) výstupem. Je schopen konvertovat vstupní napětí 100-240V 50/60 Hz na stejnosměrné napětí 9.5VDC se jmenovitým výkonem 102W. Napájecí mo

1 739 Kč 

bez DPH

2 104 Kč 

s DPH

S+C59DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1590 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

2 323 Kč 

bez DPH

2 811 Kč 

s DPH

S+C57DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1570 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

2 323 Kč 

bez DPH

2 811 Kč 

s DPH

S+C55DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1550 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

2 323 Kč 

bez DPH

2 811 Kč 

s DPH

S+C53DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1530 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

2 323 Kč 

bez DPH

2 811 Kč 

s DPH

S+C51DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1510 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

2 323 Kč 

bez DPH

2 811 Kč 

s DPH

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...


PATH_INFO: /default.asp
QUERY_STRING: cls=spresenttrees&strid=52467
SCRIPT_NAME: /default.asp
URL: /default.asp
HTTP_X_ORIGINAL_URL: /gbic-moduly-prevodniky_c52467.html