0
Váš nákupní košík je prázdný.

383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 18:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

GPON, GEPON

GPON, GEPON

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
14 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

AC1200 Gigabit VoIP GPON router kombinuje rychlosti 867 Mbps v pásmu 5 GHz + 300 Mbps v pásmu 2.4 GHz. 1 x SC / UPC, 4 x Gigabit LAN, 2 x FXS, 1 x USB 2.0, 2 fixní bezdrátové antény.

1 239 Kč 

bez DPH

1 499 Kč 

s DPH

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC/UPC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km.

2 094 Kč 

bez DPH

2 534 Kč 

s DPH

AC1200 Gigabit VoIP GPON router kombinuje rychlosti 867 Mbps v pásmu 5 GHz + 300 Mbps v pásmu 2.4 GHz. 1 x SC / UPC, 4 x Gigabit LAN, 2 x FXS, 1 x USB 2.0, 2 fixní bezdrátové antény.

1 352 Kč 

bez DPH

1 635 Kč 

s DPH

Gigabitový terminál GPON nabízí vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím GPON portu a jeho sdílení pomocí gigabitového ethernetového portu. Rychlost až 2,488 GBit / s, vysoce výkonné přesměrování, hladký přenos VoIP a streamování HD videa.

704 Kč 

bez DPH

851 Kč 

s DPH

P1201-08 je GPON OLT jednotka s osmi GPON porty, které zvládnou obsloužit až 1024 klientských ONU jednotek. 8 klasických SFP portů s maximální rychlostí 1G a dalších 8 Gigabitových RJ-45 portů. Lze přikoupit modul obsahující 2x SFP+ porty 10 Gbps.

41 852 Kč 

bez DPH

50 640 Kč 

s DPH

Domácí bezdrátový GPON Gigabitový router, ideální pro řešení Fiber-to-Home, který umožňuje uživatelům přístup k vysokorychlostnímu připojení k internetu přes port GPON. Rychlost až 300Mbps ve 2.4GHz pásmu a 5dBi zisk antén.

1 142 Kč 

bez DPH

1 382 Kč 

s DPH

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. V balení najdete micro-USB adaptér s výstupem 5V. Jednotku lze napájet také přes 24V POE. Balení obsahuje 20 kusů.

17 928 Kč 

bez DPH

21 693 Kč 

s DPH

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. V balení najdete micro-USB adaptér s výstupem 5V. Jednotku lze napájet také přes 24V POE. Balení obsahuje 5 kusů.

4 542 Kč 

bez DPH

5 496 Kč 

s DPH

Zařízení UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port. Dále je k dispozici také jeden SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový port pro management a jeden konzolový port. Výhodou je centrální správa pomocí softwaru UNMS.

20 488 Kč 

bez DPH

24 790 Kč 

s DPH

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. V balení najdete micro-USB adaptér s výstupem 5V. Jednotku lze napájet také přes 24V POE.

964 Kč 

bez DPH

1 166 Kč 

s DPH

UFiber OLT nabízí 8 GPON portů a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 1024 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Dva SFP+ porty s rychlostí 10G, jeden ethernetový port určený pouze pro management a jeden konzolový port.

32 059 Kč 

bez DPH

38 791 Kč 

s DPH

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky.

1 471 Kč 

bez DPH

1 780 Kč 

s DPH

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5 Gbps upload, 1,25 Gbps download ve směru ke klientům.

1 712 Kč 

bez DPH

2 071 Kč 

s DPH

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5 Gbps upload, 1,25 Gbps download ve směru ke klientům.

1 551 Kč 

bez DPH

1 876 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  •  
     
  • A

    AKCE mailing

  • KAT

    - KAT - Katovice hlavní sklad
  • STH

    - STH - Strakonice sklad Heydukova
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    Vyprodáno

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklační poplatek bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  
    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  •  
    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...