0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Grily na dřevěné uhlí

Grily na dřevěné uhlí

Milujete klasiku a vybíráte gril na dřevěné uhlí? Nejprodávanější zahradní gril s udírnou je gril lokomotiva. I když by se v době technologií mohlo zdát, že gril na uhlí nebo gril na dřevo už jsou passé, opak je pravdou. Zahradní gril na dřevěné uhlí je stále nejoblíbenějším grilem díky jedinečné vůni grilovaných a uzených specialit. Oblíbené grily s udírnou G21 BBQ Big nebo G21 BBQ Colorado nadchnou všechny hosty vaší grilovací party. Pokud hledáte malý kulatý gril, určitě oceníte G21 BBQ Ring s chytrými vychytávkami. Za pozornost stojí také velká udírna s grilem G21 BBQ Kansas a největší gril se dvěma grilovacími plochami a velkou samostatnou udírnou G21 BBQ Kentucky. S výběrem zahradního grilu vám rádi poradíme.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
6 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Poctivý gril se dvěma topeništi s regulací výšky, vestavěným teploměrem, odkládacími plochami a pojezdem.

6 603 Kč 

bez DPH

7 990 Kč 

s DPH

Bytelný venkovní gril ze silného plechu na dřevěné uhlí, dvě grilovací plochy s litinovými rošty, udírna. Důmyslný systém regulace vzduchu, vestavěný teploměr ve víku grilu a pojezd pro snadné přesouvání.

8 256 Kč 

bez DPH

9 990 Kč 

s DPH

Velká udírna s grilem na dřevěné uhlí je vyrobená ze silného plechu o tloušťce až 2,5 mm s černým ohnivzdorným nátěrem. S důmyslným systémem regulace vzduchu, vestavěným teploměrem a pojezdem pro snadné přesouvání je dokonalou kombinací grilu a udírny.

8 256 Kč 

bez DPH

9 990 Kč 

s DPH

Skutečně masivní gril – takový je venkovní gril Kentucky na dřevěné uhlí. Velký gril s 2 grilovacími plochami a samostatnou udírnou je ze silného plechu s ohnivzdorným nátěrem. Má důmyslný systém regulace vzduchu, 2 vestavěné teploměry, popelník i pojezd.

16 521 Kč 

bez DPH

19 990 Kč 

s DPH

G21 gril lokomotiva BBQ big s udírnou obsahuje dvě topeniště a grilovací plochy. Venkovní gril s udírnou je vyrobený z ocelového plechu, který je opatřen černým ohnivzdorným nátěrem. Má inteligentní systém regulace vzduchu a vestavěný teploměr.

4 537 Kč 

bez DPH

5 490 Kč 

s DPH

Poctivý gril se dvěma topeništi s regulací výšky, vestavěným teploměrem, odkládacími plochami a pojezdem.

5 777 Kč 

bez DPH

6 990 Kč 

s DPH

Doprava zdarma

Záruka 4 roky

Rozbaleno