0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Hadry, houby, drátěnky

Hadry, houby, drátěnky

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
27 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Netkaný hadr na všechny typy podlahových krytin a povrchů, vhodný pro každodenní využití v domácnosti i kdekoliv jinde, vytírání bez tvorby pruhů či vypadávání vláken, výborná savost, důkladné odstranění prachu a dalších nečistot. Bílá barva.

24 Kč 

bez DPH

29 Kč 

s DPH

Netkaný hadr na kuchyňské linky, jídelní stoly i další povrchy, vhodný pro každodenní využití v kuchyni i v celé domácnosti, utírání bez tvorby pruhů či vypadávání vláken, výborná savost, důkladné odstranění prachu a dalších nečistot. Oranžová barva.

26 Kč 

bez DPH

32 Kč 

s DPH

Podlahová utěrka, vhodná pro čištění podlah, materiál z netkané textilie, vysoká savost produktu, velikost 60 x 70 cm, barva oranžová.

19 Kč 

bez DPH

23 Kč 

s DPH

Univerzální hadr na všechny typy podlahových krytin a povrchů, vhodný pro každodenní využití v domácnosti i kdekoliv jinde, vytírání bez tvorby pruhů či vypadávání vláken, výborná savost, důkladné odstranění prachu a dalších nečistot. Bílošedá barva.

24 Kč 

bez DPH

29 Kč 

s DPH

Švédská utěrka z mikrovlákna, vhodná pro mytí vany, umyvadel, dřezů, obkladů, nábytku, k čištění textilního a koženého čalounění a interiéru aut, nepoškozuje čištěné povrchy, poradí si s mastnotou, vysoká savost, dlouhá životnost, 40 x 40 cm, žlutá.

25 Kč 

bez DPH

30 Kč 

s DPH

Švédská utěrka z mikrovlákna, vhodná pro mytí vany, umyvadel, dřezů, obkladů, nábytku, k čištění textilního a koženého čalounění a interiéru aut, nepoškozuje čištěné povrchy, poradí si s mastnotou, vysoká savost, dlouhá životnost, 30 x 35 cm, zelená.

16 Kč 

bez DPH

19 Kč 

s DPH

Univerzální houbová utěrka, vhodná pro úklid v kuchyni a koupelně, vysoká savost, poradí si i s mokrým čištěním, rozměr 15,5 x 17 cm, 3 ks v balení.

21 Kč 

bez DPH

25 Kč 

s DPH

5 tvarovaných houbiček s drátěnkou pro každodenní mytí nádobí a dalších povrchů, spolehlivě odstraní zažranou špínu a mastnotu i připálené nečistoty, výborná savost pro lepší výsledky úklidu, vysoká pevnost a trvanlivost pro delší životnost. Mix barev.

29 Kč 

bez DPH

35 Kč 

s DPH

Utěrka z mikrovlákna, nepoškozuje povrchy, ideální pro použití při úklidu v domácnosti i mytí auta, vysoká savost, poradí si s mastnotou, dlouhá životnost, pratelná v pračce do 90 °C, rozměr 40 x 40 cm, barva růžová.

20 Kč 

bez DPH

24 Kč 

s DPH

Utěrka z mikrovlákna, nepoškozuje povrchy, ideální pro použití při úklidu v domácnosti i mytí auta, vysoká savost, poradí si s mastnotou, dlouhá životnost, pratelná v pračce do 90 °C, rozměr 40 x 40 cm, barva modrá.

20 Kč 

bez DPH

24 Kč 

s DPH

Utěrka z netkané textilie, vhodná pro úklid koupelny, WC, kuchyně i na čištění nábytku, velká savost hadříku, 1 vrstva, rozměr 35 x 40 cm, barva zelená.

16 Kč 

bez DPH

19 Kč 

s DPH

Utěrka z netkané textilie, vhodná pro úklid koupelny, WC, kuchyně i na čištění nábytku, velká savost hadříku, 1 vrstva, rozměr 35 x 40 cm, barva žlutá.

24 Kč 

bez DPH

29 Kč 

s DPH

Kvalitní čisticí utěrky z mikrovlákna, pro jednorázové použití, nízká vláknitost, výborné výsledky čištění tvrdých povrchů, materiál mikrovlákno, rozměr 29,5 x 34 cm, barva bílá.

379 Kč 

bez DPH

459 Kč 

s DPH

Kvalitní čisticí utěrky z mikrovlákna, pratelné v pračce až 300x, pro opakované použití, nízká vláknitost, výborné výsledky čištění tvrdých povrchů, materiál mikrovlákno, barva červená.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Kvalitní čisticí utěrky z mikrovlákna, pratelné v pračce až 300x, pro opakované použití, nízká vláknitost, výborné výsledky čištění tvrdých povrchů, materiál mikrovlákno, barva žlutá.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Kvalitní čisticí utěrky z mikrovlákna, pratelné v pračce až 300x, pro opakované použití, nízká vláknitost, výborné výsledky čištění tvrdých povrchů, materiál mikrovlákno, barva modrá.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Houbové utěrky pro úklid ve vaší domácnosti (kuchyně, koupelny, podlahy, okna, zrcadla, vany, sprchové kouty, umyvadla, dřezy, atd.), savý materiál, velikost utěrky 18 x 15 cm, hmotnost 0,88 kg, počet kusů v balení 5.

29 Kč 

bez DPH

35 Kč 

s DPH

Mycí rukavice pro mokré i suché čištění, ideální nástroj pro komplexní údržbu celého automobilu, lze použít také jako klasická prachovka na nábytek a elektroniku, antistatický účinek, výborná savost. Povločkovaná žinylka z mikrovláken. Náhodný výběr barvy

54 Kč 

bez DPH

65 Kč 

s DPH