0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Hodiny

Hodiny

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
31 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Nástěnné hodiny s dětskými motivy, průměr 33 cm, barva hnědá. Napájení pomocí jedné tužkové baterie AA, která není součástí balení.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

Nástěnné hodiny s dětskými motivy, průměr 33 cm, barva šedá. Napájení pomocí jedné tužkové baterie AA, která není součástí balení.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

Nástěnné hodiny s dětskými motivy, průměr 33 cm, barva béžová. Napájení pomocí jedné tužkové baterie AA, která není součástí balení.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

Dřevěné hodiny s milým dětským designem Koaly od značky Hama. Analogové zobrazení času. Tichý chod bez hlasitého tikání. Velký ciferník s arabskými číslicemi. Kyvadlo ve tvaru kmene stromu.

316 Kč 

bez DPH

382 Kč 

s DPH

Nástěnné hodiny s malým dinosaurem od značky Hama. Analogové zobrazení času. Tichý chod bez hlasitého tikání. Velký ciferník s arabskými číslicemi.

252 Kč 

bez DPH

305 Kč 

s DPH

Nástěnné hodiny s rozkošným zajíčkem od značky Hama. Analogové zobrazení času. Tichý chod bez hlasitého tikání. Velký ciferník s arabskými číslicemi.

252 Kč 

bez DPH

305 Kč 

s DPH

Nástěnné hodiny s milým lvem od značky Hama. Analogové zobrazení času. Tichý chod bez hlasitého tikání. Velký ciferník s arabskými číslicemi.

252 Kč 

bez DPH

305 Kč 

s DPH

Nástěnné hodiny s krásným jednorožcem od značky Hama. Analogové zobrazení času. Tichý chod bez hlasitého tikání. Velký ciferník s arabskými číslicemi.

252 Kč 

bez DPH

305 Kč 

s DPH

Dětské nástěnné hodiny v bílé barvě s průměrem 30 cm, velkým ciferníkem, arabskými číslicemi a přehledným barevným rozlišením. Plynulý chod vteřinové ručičky bez hlasitého tikání.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Kulaté analogové hodiny o průměru 30 cm, hodinový strojek Quartz = vysoce přesný ukazatel času, výrazný design v červené barvě, arabské číslice ve světle zelenošedé barvě pro lepší čitelnost, háček pro uchycení na zeď, 1 baterie velikosti AA. Sklo.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Kulaté analogové hodiny o průměru 30 cm, hodinový strojek Quartz = vysoce přesný ukazatel času, minimalistický design v černé barvě, arabské číslice v kontrastní bílé barvě pro lepší čitelnost, háček pro uchycení na zeď, 1 baterie velikosti AA. Sklo.

305 Kč 

bez DPH

369 Kč 

s DPH

Dřevěné analogové hodiny o průměru 30 cm, hodinový strojek Quartz = vysoce přesný ukazatel času, decentní design doplní koloniální, skandinávský, provensálský i rustikální styl, arabské číslice v zelenošedé barvě, háček pro uchycení na zeď, 1 AA baterie.

327 Kč 

bez DPH

396 Kč 

s DPH

Netradiční designové hodiny s motivem koktejlů. Tělo hodin je dřevěné a ručičky jsou vyrobené z kovu. Umístění do baru, kuchyně, restaurace či bistra nebo do venkovní letní kuchyně.

297 Kč 

bez DPH

359 Kč 

s DPH

Samolepící hodiny G21 Metalic Style v atraktivní kombinaci černé a stříbřité barvy s velikostí číslic 8 a 3,5 cm se stanou skvělým a praktickým doplňkem vašeho interiéru. Mají tichý chod, takže si je můžete dát i do ložnice a nebudou vás rušit při spánku.

246 Kč 

bez DPH

297 Kč 

s DPH

Samolepící hodiny G21 Classic Style sluší tradičním i moderním interiérům. Stříbrný barevný odstín, zajímavé a vkusné provedení a tichý chod z nich dělají atraktivní designový doplněk.

246 Kč 

bez DPH

297 Kč 

s DPH

Stylové nástěnné analogové hodiny o průměru 40 cm, hodinový strojek Quartz = vysoce přesný ukazatel času, vestavěné rámečky na 12 fotografií pro uchování portrétů a silných vzpomínek, napájení 1 baterií velikosti AA. Kovový ciferník, stříbrná barva.

446 Kč 

bez DPH

539 Kč 

s DPH

Samolepící hodiny G21 Elegant Style v černé barvě s velikostí číslic 7,8 cm se stanou skvělým a praktickým doplňkem vašeho interiéru. Mají tichý chod, takže si je můžete dát i do ložnice a nebudou vás rušit při spánku. Jejich instalace je velmi snadná.

246 Kč 

bez DPH

297 Kč 

s DPH

Samolepící hodiny G21 Eccentric Style v černé barvě s velikostí číslic 11,5 cm se stanou skvělým a praktickým doplňkem vašeho interiéru. Mají tichý chod, takže si je můžete dát i do ložnice a nebudou vás rušit při spánku. Jejich instalace je velmi snadná.

246 Kč 

bez DPH

297 Kč 

s DPH