0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Hry na profese

Hry na profese

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
47 produktů
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Kreativní sada Cukrářské studio od Albi Crafts. Upečte si vlastní cupcaky, ozdobte krémem a potěšte své přátele. Veškeré součásti této sady byly vyrobeny v EU.

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

Krásný kosmetický stolek ve vintage stylu značky Le Toy Van. Viktoriánské oválné zrcadlo, 2 patrový stůl, 3 oddělené šuplíky. Velikostně pro děti ve věku 3-6 let. Vyrobeno z eticky a udržitelně zpracovaného dřeva. Ručně domalováváno ekologickými barvami

2 727 Kč 

bez DPH

3 299 Kč 

s DPH

Sada líčidel pro děti v praktickém pouzdru ve tvaru labutě se zlatou korunou, 6 očních stínů, 1 rtěnka a aplikátor, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností.

140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Uvnitř této kosmetické tašky najdete výběr dřevěných doplňků včetně vintage parfému s rozprašovačem, ručního zrcadla, fénu na vlasy, hřebenu, kompaktního make-upu ve tvaru mušle, krému, laku na nehty, rtěnky a pudřenky.

627 Kč 

bez DPH

759 Kč 

s DPH

Klasický dvoukolový zmrzlinový vozík s krásným pruhovaným baldachýnem. Mrazák můžete otevřít a zavřít pomocí posuvných dveří. Držák na 2 kornouty, které najdete v balení. Kolekce Honeybake vyhrála nejvíce ocenění a to za design, kvalitu, bezpečnost.

3 173 Kč 

bez DPH

3 839 Kč 

s DPH

Sada líčidel pro děti v praktickém pouzdru ve tvaru kolouška se zlatou korunou, 6 očních stínů, 1 rtěnka a aplikátor, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností.

140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Roztomilý platební terminál Kolekce Honeybale děti naučí počty zábavnou formou. V balení naleznete terminál, účtenku a platební kartu. Účtenky navíc si děti mohou vytisknou a vystřihnout. Podpoří dětskou představivost.

219 Kč 

bez DPH

265 Kč 

s DPH

Nehtový salón s potisky, na výběr až 120 vzorů, stačí vybrat nehet, na který chcete potisk vytvořit, ideální pro hry na manikérku / pedikérku, v balení také sušička a úložný prostor pro laky a razítkovače, vhodný od věku 8 let.

627 Kč 

bez DPH

759 Kč 

s DPH

Ochlaďte se v horkých dnech díky 6 barevně malovaným dřevěným nanukům. V balení naleznete také stojánek na nanuky, vše je zabaleno v barevném boxu

305 Kč 

bez DPH

369 Kč 

s DPH

Sada líčidel pro děti v praktickém pouzdru ve tvaru delfína se zlatou korunou, 6 očních stínů, 1 rtěnka a aplikátor, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Vyberte si svou vysněnou zmrzlinu v Carlosově zmrzlinárně. Vyrobený z pevného kaučukového dřeva. Skládá se z kelímků, kornoutů, kopečků zmrzliny, vyměnitelných toppingů, sladkých omáček a lžičky.

445 Kč 

bez DPH

539 Kč 

s DPH

Vyrobte si netoxický průhledný nebo barevný lak na nehty s kreativní sadou Nehtové studio z edice Albi Crafts. Ze sady vyrobíte až 6 lahviček laku.

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

Sada čtyř ručně malovaných zmrzlinových kornoutů, které jsou vyrobeny z pevného kaučukového dřeva. V balení naleznete také dřevěný stojánek. Ideální doplněk pro Luxusní zmrzlinový vozík TV327.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

Dřevěný prodejní stánek značky Vilac. Obsahuje krabice zeleniny, ovoce a další produkty jako káva, čaj a jiné. Dále také terminál pro platbu kartou nebo tabule pro denní nabídku. Dohromady obsahuje 30 ks příslušenství.

2 582 Kč 

bez DPH

3 124 Kč 

s DPH

Dětská kuchyňka pro děti od 3 let, množství zvukových a světelných efektů - červené světlo na plotýnkách, osvětlení mikrovlnky, zvuk ventilátoru, zvuk praskajícího oleje, atd., zábavné učení o třídění odpadu, rozvoj dětské fantazie.

1 834 Kč 

bez DPH

2 219 Kč 

s DPH

Dětská kuchyňka vhodná pro děti od 3 let, vaši potomci rozvíjí během hraní na kuchaře představivost, kuchyňka obsahuje množství příslušenství - např. hrnec s pokličkou, pánvička, vařečka, obracečka, otevírací dvířka a otočné knoflíky.

2 214 Kč 

bez DPH

2 679 Kč 

s DPH

Z jedné strany kuchyňka se dvěma vařiči, z druhé výdejna jídel – to je zahradní kuchyňka Rosalie. Součástí kuchyňky je zásobník na vodu. Dřez pod kohoutkem je vyjímatelný. Pod dřezem je prostor pro uskladnění zásob na přípravu pokrmů.

1 321 Kč 

bez DPH

1 599 Kč 

s DPH

Dřevěná kuchyňka Gourmet značky Small Foot. V moderním růžovém retro vzhledu. Knoflíky cvakají a dvířka spotřebičů jsou otevírací. Vhodné pro děti od 3 let. 8 kusů příslušenství.

3 883 Kč 

bez DPH

4 699 Kč 

s DPH