0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Hudební hračky

Hudební hračky

Hudební hračky děti milují, rodiče už o něco míň. Ale faktem zůstává, že hudební hračky, které vydávají různé tóny, vyluzují melodie nebo zpívají, jsou dětmi žádané a vyhledávané, takže je určitě dobrou volbou při hledání hračky, která dítě zabaví a potěší, vybrat z hudebních hraček.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
22 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Detailní barevný model dvojice ptáčků sedících na větvi. Kvalitní natahovací 18 tónové strojky s japonskými komponenty. Melodie As Time Goes By. 33 precizně vyřezaných potištěných dílků. Střední obtížnost sestavení.

483 Kč 

bez DPH

584 Kč 

s DPH

Detailní barevný model klasického kolotoče. Kvalitní natahovací 18 tónové strojky s japonskými komponenty. Melodie It's A Small World. 174 precizně vyřezaných potištěných dílků. Střední obtížnost sestavení.

520 Kč 

bez DPH

629 Kč 

s DPH

Detailní barevný model imitující tradiční těžítko. Kvalitní natahovací 18 tónové strojky s japonskými komponenty. Melodie Sakura. 84 precizně vyřezaných potištěných dílků. Nízká obtížnost sestavení.

535 Kč 

bez DPH

647 Kč 

s DPH

Detailní barevný model imitující tradiční sněžítko. Kvalitní natahovací 18 tónové strojky s japonskými komponenty. Melodie We Wish You A Merry Christmas. 93 precizně vyřezaných potištěných dílků. Nízká obtížnost sestavení.

535 Kč 

bez DPH

647 Kč 

s DPH

Detailní barevný model kočičí společnosti pod rozkvetlou třešní. Kvalitní natahovací 18 tónové strojky s japonskými komponenty. Melodie Greensleeves. 148 precizně vyřezaných potištěných dílků. Střední obtížnost sestavení.

447 Kč 

bez DPH

541 Kč 

s DPH

Detailní barevný model zábavní atrakce s mořskými živočichy. Kvalitní natahovací 18 tónové strojky s japonskými komponenty. Melodie If I Stop Loving. 123 precizně vyřezaných potištěných dílků. Střední obtížnost sestavení.

483 Kč 

bez DPH

584 Kč 

s DPH

Detailní barevný model roztomilého robotího hudebníka. Kvalitní natahovací 18 tónové strojky s japonskými komponenty. Melodie A Friend Of Mine. 88 precizně vyřezaných potištěných dílků. Střední obtížnost sestavení.

483 Kč 

bez DPH

584 Kč 

s DPH

Detailní barevný model klasické šperkovnice s baletkou. Kvalitní natahovací 18 tónové strojky s japonskými komponenty. Melodie Greensleeves. 52 precizně vyřezaných potištěných dílků. Střední obtížnost sestavení.

483 Kč 

bez DPH

584 Kč 

s DPH

Pestrobarevný hudební set hraček 3v1 – kytara, piano a mikrofon, vhodný pro děti od 3 let, rozvíjí hudební sluch i smysl pro rytmus, zdokonaluje jemnou motoriku, zahrnuje hudební doprovody, možnost nahrávání i připojení externího audio zařízení. Plast.

793 Kč 

bez DPH

959 Kč 

s DPH

Dětský mikrofon pro holky a kluky od 3 let, podporuje externí zařízení pro přenos a přehrávání hlasu přes Bluetooth připojení, světelné efekty hrají všemi barvami, mikrofon napájí 3 AA baterie (nejsou součástí balení). Plast. Růžová, stříbrná a modrá.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Muzikální set Woody obsahuje xylofon, tamburína, dřívka, 2 maracas vajíčka. Vhodné pro děti od 3 let.

320 Kč 

bez DPH

387 Kč 

s DPH

Woody muzikální set obsahuje xylofon, tamburína/bubínek, triangl, 2 maracas vajíčka. Vhodné pro děti od 3 let.

338 Kč 

bez DPH

409 Kč 

s DPH

Klasická natahovací hrací skříňka, kruhový kolotoč s koníky se otáčí za doprovodu oscarové písně Talk To The Animals od Leslieho Bricusse ze snímku Doctor Dolittle (1967), dospělé potěší nostalgický design. Certifikované dřevo, žlutá barva.

450 Kč 

bez DPH

545 Kč 

s DPH

Klasická natahovací hrací skříňka ve vysoce detailní podobě klasického šicího stroje, přehrává americkou píseň It Is a Small World od Sherman Brothers, pohyblivý mechanismus s medvídky, dospělé potěší nostalgický design. Certifikované dřevo, mix barev.

690 Kč 

bez DPH

835 Kč 

s DPH

Klasická natahovací hrací skříňka zaručeně uspí každé malé dítě, kruhový kolotoč s koníky se otáčí za doprovodu písně Where do I begin? od Andyho Williamse z oscarového snímku Love Story, dospělé potěší nostalgický design. Certifikované dřevo, mix barev.

743 Kč 

bez DPH

899 Kč 

s DPH

Miniaturní imitace pianina pro děti, vhodné od 3 let, 7 černých a 11 bílých kláves, tónový rozsah – kvartdecima, ideální nástroj do začátků, rozvoj rytmického, melodického a harmonického cítění, 10 stránek s notovým zápisem v balení. Dřevo. Černá barva.

1 379 Kč 

bez DPH

1 669 Kč 

s DPH

Set dětských hudebních nástrojů s ilustrací od Michelle Carlslund, skládá se z tamburíny, xylofonu, trianglu a 2 kastanět, vhodné pro rozvoj rytmického cítění, kreativního myšlení a koordinace rukou. Výroba šetrná k životnímu prostředí, dřevo. Mix barev.

569 Kč 

bez DPH

689 Kč 

s DPH

Dětská akustická kytara s přírodní deskou potěší každého malého hudebníka od 3 let narození. Vhodné ke vzbuzení touhy hrát i k pochopení toho, jak funguje melodie, harmonie či rytmus. Náhradní struna a trsátko v balení. Kovové struny, dřevo. Mix barev.

594 Kč 

bez DPH

719 Kč 

s DPH