0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Interaktivní hračky

Interaktivní hračky

Děti milují hračky, které se hýbou, svítí nebo vydávají zvuky. V nabídce interaktivních hraček pro děti najdete hračky, které tancují nebo mluví či zpívají. Chytrým dárkem pro dítě je i hračka do auta, která děti zabaví při cestování.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
37 produktů
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Rozkošní domácí mazlíčci jako překvapení! Díky funkci "opakuju co řekneš", zvířecím zvukům a více než 10 překvapením uvnitř jsou tito mazlíčci perfektním novým kamarádem na mazlení.

533 Kč 

bez DPH

645 Kč 

s DPH

Dětský mikrofon pro holky a kluky od 3 let, podporuje externí zařízení pro přenos a přehrávání hlasu přes Bluetooth připojení, světelné efekty hrají všemi barvami, mikrofon napájí 3 AA baterie (nejsou součástí balení). Plast. Růžová, stříbrná a modrá.

264 Kč 

bez DPH

319 Kč 

s DPH

Interaktivní hračka pro děti od 9 měsíců, mluvící lenochod z řady Linkimals, s ostatními zvířátky z řady Linkimals předvede společnou show, ideální pro rozvoj smyslů dítěte, světelné efekty, učení barev, počítání, protikladů a abecedy, jazyk SK.

751 Kč 

bez DPH

909 Kč 

s DPH

Dětské piano s motivy zvířátek, doporučený věk 3+, ideální nástroj do začátků pro rozvoj rytmického, melodického a harmonického cítění, kvartdecimový tónový rozsah – 10 černých a 14 bílých kláves, možnost hudebního doprovodu a nahrávání. Plast. Mix barev.

487 Kč 

bez DPH

589 Kč 

s DPH

Interaktivní hračka pro děti od 9 měsíců, mluvící lenochod z řady Linkimals, s ostatními zvířátky z řady Linkimals předvede společnou show, ideální pro rozvoj smyslů dítěte, světelné efekty, učení barev, počítání, protikladů a abecedy.

751 Kč 

bez DPH

909 Kč 

s DPH

Interaktivní hračka pro děti od 18 měsíců, mluvící polární medvěd z řady Linkimals, s ostatními zvířátky z řady Linkimals předvede společnou show, ideální pro rozvoj smyslů dítěte, svítící obličej, učení barev a tvarů.

566 Kč 

bez DPH

685 Kč 

s DPH

Interaktivní hračka pro děti od 9 měsíců, mluvící los z řady Linkimals, ulehčuje učení prvního počítání od 1 do 10, barev, písniček a frází, svítící bříško, s ostatními zvířátky z řady Linkimals předvede společnou show, ideální pro rozvoj smyslů dítěte.

297 Kč 

bez DPH

359 Kč 

s DPH

Interaktivní hrací stoleček, každá jeho strana poskytuje jinou hru, napomáhá s učením nových slov a barev, usnadňuje učení zvířátek, čísel, barev a tvarů, technologie Smart Stages s několika úrovněmi pro různý věk dítěte, od 6 měsíců do 3 let.

1 569 Kč 

bez DPH

1 899 Kč 

s DPH

Podřimující plyšová hračka v podobě vydry na lepší usínání a uklidnění miminek v postýlce, vhodné pro děti od 0 měsíců, hebký kožíšek, napodobuje dýchání, hraje uklidňující relaxační hudbu, pouští zvukové efekty a světýlka.

660 Kč 

bez DPH

799 Kč 

s DPH

Interaktivní farma je vhodná pro děti od 18 měsíců, uprostřed hrací plochy se nachází farmář, který představí sebe i ostatní postavy a přednese říkanku, zábavné učení zvířátek z farmy, rozvoj manuální zručnosti, představivosti a koordinace ruka-oko.

627 Kč 

bez DPH

759 Kč 

s DPH

Interaktivní robot se zvuky pro děti od 12 měsíců, ideální pro rozvoj jemné motoriky, logického myšlení a koordinace pohybů, měnící výraz v obličeji, 3 režimy - vzdělávací, kvíz a spánek, světelné efekty, jazyky CZ, SK, HU.

690 Kč 

bez DPH

835 Kč 

s DPH

Měkký míček pro děti od 3 měsíců, obvod 16 cm, upoutá pozornost zvířecími zvuky, rozvíjí hmat a sluch, koordinaci i prostorovou orientaci, nabádá k pohybu, podněcuje kreativitu a fantazii, 3 AAA baterie nejsou součástí balení. Textil. Pestré barvy.

239 Kč 

bez DPH

289 Kč 

s DPH

Interaktivní slon se zvuky pro malé děti od 10 do 36 měsíců, hračka vydává různé zvuky nástrojů, melodií a písniček, 16 různých nástrojů, 4 hudební styly - klasický, popový, disko a rockový, rozvoj manuálních, sluchových a vizuálních dovedností.

495 Kč 

bez DPH

599 Kč 

s DPH

Imitace elektrického piana s motivy zvířat, doporučený věk 1,5+, tónový rozsah 1 oktávy, 5 černých a 8 bílých kláves, 3 režimy, 2 interaktivní stránky, ideální nástroj do začátků, rozvoj rytmického, melodického a harmonického cítění. Plast. Mix barev.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Mixážní pult pro děti od 18 měsíců, 18 hudebních efektů, 4 DJ efekty, 5 podkresů s možností nastavení hlasitosti i tempa, vinylová deska pro scratching, klaviatura s rozsahem od c1 až do f2, výběr zvuku ze 4 nástrojů – piano, basová kytara, bicí a varhany

859 Kč 

bez DPH

1 039 Kč 

s DPH

Vzdělávací hračka pro malé zvídavce a příznivce vědy a kosmonautiky, doporučený věk 2+, rozvíjí základní znalosti a logické uvažování, podporuje zvídavost, představivost i kreativitu, naučí základy fyziky, astronomie a aerodynamiky. Plast. Mix barev.

586 Kč 

bez DPH

709 Kč 

s DPH

Interaktivní fotbalová branka, doporučený věk 1,5+, vhodná pro použití vevnitř i venku, pohybující se brankář zabraňuje vstřelení gólu, skvělé pro rozvoj kopací techniky a nácvik přesnosti i síly střelby, hra podporuje koordinaci i kognitivní dovednosti.

908 Kč 

bez DPH

1 099 Kč 

s DPH

Svíticí nafukovací míč o průměru 40 cm pro hraní venku, uvnitř i v bazénu, poslouží také jako designový prvek do domácnosti i na zahradu, vícebarevná LED dioda, dálkové ovládání, nastavitelná barva, jas i četnost svitu, funkce automatického vypnutí.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH