0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Interaktivní hračky

Interaktivní hračky

Děti milují hračky, které se hýbou, svítí nebo vydávají zvuky. V nabídce interaktivních hraček pro děti najdete hračky, které tancují nebo mluví či zpívají. Chytrým dárkem pro dítě je i hračka do auta, která děti zabaví při cestování.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
31 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Tančící kaktus, pro děti od 3 let, zopakuje všechno, co řeknete. Tancuje a svítí. Napájení pomocí 3 AA baterií, pro zapnutí stačí přepnout tlačítko do polohy ON a stlačit označené místo na kaktusu.

231 Kč 

bez DPH

279 Kč 

s DPH

Interaktivní knížka pro děti od 18 měsíců. Učení českých a anglických názvů zvířat. Více než 100 slov. Přehrávání efektů a zvuku dotykem na obrázek. Učení vlastností zvířat.

784 Kč 

bez DPH

949 Kč 

s DPH

Dětské piano s motivy zvířátek, doporučený věk 3+, ideální nástroj do začátků pro rozvoj rytmického, melodického a harmonického cítění, kvartdecimový tónový rozsah – 10 černých a 14 bílých kláves, možnost hudebního doprovodu a nahrávání. Plast. Mix barev.

487 Kč 

bez DPH

589 Kč 

s DPH

Interaktivní puzzle, motivy pohádky Tlapková patrola (Paw Patrol), 24 velkých dílů, po seskládání vznik rozměrné podložky 70 x 100 cm, elektronické pero pro spuštění kvízů a otázek, rozvoj logických a pozorovacích dovedností, vhodné od 3 let.

321 Kč 

bez DPH

389 Kč 

s DPH

Interaktivní hračka pro děti od 18 měsíců, mluvící polární medvěd z řady Linkimals, s ostatními zvířátky z řady Linkimals předvede společnou show, ideální pro rozvoj smyslů dítěte, svítící obličej, učení barev a tvarů.

517 Kč 

bez DPH

625 Kč 

s DPH

Interaktivní slon se zvuky pro malé děti od 10 do 36 měsíců, hračka vydává různé zvuky nástrojů, melodií a písniček, 16 různých nástrojů, 4 hudební styly - klasický, popový, disko a rockový, rozvoj manuálních, sluchových a vizuálních dovedností.

503 Kč 

bez DPH

609 Kč 

s DPH

Mixážní pult pro děti od 18 měsíců, 18 hudebních efektů, 4 DJ efekty, 5 podkresů s možností nastavení hlasitosti i tempa, vinylová deska pro scratching, klaviatura s rozsahem od c1 až do f2, výběr zvuku ze 4 nástrojů – piano, basová kytara, bicí a varhany

743 Kč 

bez DPH

899 Kč 

s DPH

Vzdělávací hračka pro malé zvídavce a příznivce vědy a kosmonautiky, doporučený věk 2+, rozvíjí základní znalosti a logické uvažování, podporuje zvídavost, představivost i kreativitu, naučí základy fyziky, astronomie a aerodynamiky. Plast. Mix barev.

586 Kč 

bez DPH

709 Kč 

s DPH

Svíticí nafukovací míč o průměru 40 cm pro hraní venku, uvnitř i v bazénu, poslouží také jako designový prvek do domácnosti i na zahradu, vícebarevná LED dioda, dálkové ovládání, nastavitelná barva, jas i četnost svitu, funkce automatického vypnutí.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

Vzdělávací nočník usnadní přechod z nočníku na velkou mísu, představuje věrnou kopii opravdové toalety, splachovadlo s reálným zvukem, držák na toaletní papír, 3 baterie velikosti LR44 v balení.

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

Vzdělávací nočník usnadní přechod z nočníku na velkou mísu, představuje věrnou kopii opravdové toalety, splachovadlo s reálným zvukem, držák na toaletní papír, protiskluzová podložka, 3 baterie velikosti LR44 v balení. Odolný plast. Tyrkysová barva.

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

VTech Usínáček Medvídek pomůže děťátku relaxovat i usnout. Hraje uklidňující melodie od nejuznávanějších světových "klasiků". Zvuky ptáků, tekoucí vody nebo mořských vln. Hvězdička na bříšku funguje jako vypínač a navíc svítí.

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

Interaktivní míček VTech se zabudovaným pohybovým čidlem. Zpívá české písničky, hraje 15 melodií, vydává zvuky zvířat, pojmenovává tvary, čísla do tří a zvířata. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

578 Kč 

bez DPH

699 Kč 

s DPH

Interaktivní bubínek hraje mnoho zábavných zvuků i melodií a pomáhá dětem poznávat svět hudby a smysl pro rytmus. Hračka stimuluje manuální dovednosti, zrak a hudební sluch. Vhodné pro děti od 10 měsíců.

503 Kč 

bez DPH

609 Kč 

s DPH

Plyšová 43 cm velká replika filmového klobouku pohybuje ústy a mluví. Perfektní dárek pro fanoušky Harryho Pottera. Baterie jsou součástí balení. Vhodné pro děti od 5 let.

875 Kč 

bez DPH

1 059 Kč 

s DPH

Interaktivní knížka Vtech Mých 100 slovíček. Všechno co je v knize, včetně slov, písní a instrukcí je možné poslouchat jak v angličtině, tak v češtině. Určená pro děti ve věku od 18 měsíců do 4 let.

760 Kč 

bez DPH

919 Kč 

s DPH

Clementoni interaktivní tancující hroch Filip. Hroch tleská svými měkkými tlapkami. S bohatým vzdělávacím obsahem se děti naučí první čísla, zvířátka, mnoho písní a říkanek. Můžete si vybrat český nebo slovenský jazyk.

459 Kč 

bez DPH

555 Kč 

s DPH

Vzdělávací nočník usnadní přechod z nočníku na velkou mísu, představuje věrnou kopii opravdové toalety, splachovadlo s reálným zvukem, držák na toaletní papír, úložný prostor na hračky či hygienické potřeby, 3 baterie velikosti LR44 v balení. Růžová.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH