0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Interaktivní hračky

Interaktivní hračky

Děti milují hračky, které se hýbou, svítí nebo vydávají zvuky. V nabídce interaktivních hraček pro děti najdete hračky, které tancují nebo mluví či zpívají. Chytrým dárkem pro dítě je i hračka do auta, která děti zabaví při cestování.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
35 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Interaktivní medvídek usínáček od značky Addo. Po stisknutí tlapky se medvídek rozsvítí a po 5 minutách zhasne. 4 barvy. Napájení 3x AG13/LR44 (baterie jsou součástí balení-pouze pro demonstrativní účely)

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Svítící dinosaurus v meteoritu. Otevřete meteorit, ponořte se do lávy, roztrhej sliz a sestavte si svého úžasného svítícího dinosaura. 3 druhy: T-Rex, Spinosaurus a Stegosaurus. Vhodné pro děti od 5 let.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

Rozkošní domácí mazlíčci jako překvapení! Díky funkci "opakuju co řekneš", zvířecím zvukům a více než 10 překvapením uvnitř jsou tito mazlíčci perfektním novým kamarádem na mazlení.

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

Dětský mikrofon pro holky a kluky od 3 let, podporuje externí zařízení pro přenos a přehrávání hlasu přes Bluetooth připojení, světelné efekty hrají všemi barvami, mikrofon napájí 3 AA baterie (nejsou součástí balení). Plast. Růžová, stříbrná a modrá.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Pestrobarevný hudební set hraček 3v1 – kytara, piano a mikrofon, vhodný pro děti od 3 let, rozvíjí hudební sluch i smysl pro rytmus, zdokonaluje jemnou motoriku, zahrnuje hudební doprovody, možnost nahrávání i připojení externího audio zařízení. Plast.

793 Kč 

bez DPH

959 Kč 

s DPH

Imitace elektrického piana s motivy zvířat, doporučený věk 1,5+, tónový rozsah 1 oktávy, 5 černých a 8 bílých kláves, 3 režimy, 2 interaktivní stránky, ideální nástroj do začátků, rozvoj rytmického, melodického a harmonického cítění. Plast. Mix barev.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Mixážní pult pro děti od 18 měsíců, 18 hudebních efektů, 4 DJ efekty, 5 podkresů s možností nastavení hlasitosti i tempa, vinylová deska pro scratching, klaviatura s rozsahem od c1 až do f2, výběr zvuku ze 4 nástrojů – piano, basová kytara, bicí a varhany

784 Kč 

bez DPH

949 Kč 

s DPH

Vzdělávací hračka pro malé zvídavce a příznivce vědy a kosmonautiky, doporučený věk 2+, rozvíjí základní znalosti a logické uvažování, podporuje zvídavost, představivost i kreativitu, naučí základy fyziky, astronomie a aerodynamiky. Plast. Mix barev.

586 Kč 

bez DPH

709 Kč 

s DPH

Interaktivní fotbalová branka, doporučený věk 1,5+, vhodná pro použití vevnitř i venku, pohybující se brankář zabraňuje vstřelení gólu, skvělé pro rozvoj kopací techniky a nácvik přesnosti i síly střelby, hra podporuje koordinaci i kognitivní dovednosti.

908 Kč 

bez DPH

1 099 Kč 

s DPH

Didaktický mnohojazyčný plyšový medvídek pro děti od 6 měsíců, podpora chytré aplikace Sandy Cuddles and Words a rozšířené reality, podněcuje myšlení a rozvíjí koordinaci i smyslové vnímání, naučí vaše dítko tvary, barvy, číslice i písmena. Veselé barvy.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Didaktický plyšový pejsek pro děti od 18 měsíců, nabízí 2 úrovně učení, podporuje psychomotorický vývoj, podněcuje myšlení, rozvíjí smysly a nabádá k pohybu i ke komunikaci, naučí vaše dítko tvary, barvy, číslice, písmena, zvuky a fráze. Pestré barvy.

735 Kč 

bez DPH

889 Kč 

s DPH

Svíticí nafukovací míč o průměru 40 cm pro hraní venku, uvnitř i v bazénu, poslouží také jako designový prvek do domácnosti i na zahradu, vícebarevná LED dioda, dálkové ovládání, nastavitelná barva, jas i četnost svitu, funkce automatického vypnutí.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

Vzdělávací nočník usnadní přechod z nočníku na velkou mísu, představuje věrnou kopii opravdové toalety, splachovadlo s reálným zvukem, držák na toaletní papír, 3 baterie velikosti LR44 v balení.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Vzdělávací nočník usnadní přechod z nočníku na velkou mísu, představuje věrnou kopii opravdové toalety, splachovadlo s reálným zvukem, držák na toaletní papír, 3 baterie velikosti LR44 v balení. Oranžová.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Hebký a měkký zářící medvídek pomůže dítěti se zklidnit a usnout. Více než 70 písniček, melodií, zvuků i frází povzbuzuje dítě k prvním slůvkům. Časový spínač. Možnost praní v pračce. Vhodné pro děti od narození.

553 Kč 

bez DPH

669 Kč 

s DPH

VTech Usínáček Medvídek pomůže děťátku relaxovat i usnout. Hraje uklidňující melodie od nejuznávanějších světových "klasiků". Zvuky ptáků, tekoucí vody nebo mořských vln. Hvězdička na bříšku funguje jako vypínač a navíc svítí.

520 Kč 

bez DPH

629 Kč 

s DPH

Interaktivní hračka pejsek Kuk je velmi roztomilý. Mluví, zpívá a pohybuje se dopředu a dozadu. Učí děti číslice, barvy a zvířecí zvuky. Se dvěma měkkými interaktivní oušky si hraje na schovávanou.

437 Kč 

bez DPH

529 Kč 

s DPH

Interaktivní bubínek hraje mnoho zábavných zvuků i melodií a pomáhá dětem poznávat svět hudby a smysl pro rytmus. Hračka stimuluje manuální dovednosti, zrak a hudební sluch. Vhodné pro děti od 10 měsíců.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH