0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Kabely, redukce, switche

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Kabely, redukce, switche

Další podkategorie Kabely, redukce, switche

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
10 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Napájecí adaptér do auta, 3 USB-A výstupy, připojení pomocí vidlice cigaretového zapalovače, vysoká rychlost nabíjení Fast Charge, nabíjení až 3 zařízení (např. mobilní telefon, tablet) najednou, barva černá.

389 Kč 

bez DPH

471 Kč 

s DPH

Napájecí USB HUB v černém provedení slouží k připojení až 4 x USB zařízení (např. flashpen, externí disk) k jednomu USB 3.0 portu. Je vybavený integrovaným USB kabelem pro spojení k počítači.

307 Kč 

bez DPH

372 Kč 

s DPH

Napájecí adaptér do auta, USB-C výstup, připojení pomocí vidlice cigaretového zapalovače, velmi rychlé a bezpečné nabíjení, součástí balení kroucený kabel, ochrana proti přebíjení, přepětí a zkratu, barva černá.

229 Kč 

bez DPH

278 Kč 

s DPH

USB-C hub pro připojení až 12 zařízení, pro rozšíření možnosti připojení na MacBook, pro připojení více zařízení pomocí jedné přípojky, velký odstup mezi konektory, Super Speed datový přenos až 5 Gbit/s, USB-C zásuvka pro datový přenos a nabíjení.

1 963 Kč 

bez DPH

2 375 Kč 

s DPH

Napájecí adaptér do auta, USB-C výstup, připojení pomocí vidlice cigaretového zapalovače, optimalizované nabíjení, LED indikátor, vysoce odolná konstrukce, součástí balení kabel, ochrana proti přebíjení, přepětí a zkratu, barva černá.

309 Kč 

bez DPH

374 Kč 

s DPH

USB-C hub pro připojení až 5 zařízení, pro širší možnosti připojení na PC, notebooku, MacBooku, tabletu nebo má-li být připojeno více zařízení pomocí jedné přípojky, High Speed datový přenos až 480 Mbit/s, USB-C zásuvka pro datový přenos a nabíjení.

540 Kč 

bez DPH

653 Kč 

s DPH

USB-C hub pro připojení až 9 zařízení, pro širší možnosti připojení na PC, notebooku, MacBooku, tabletu nebo má-li být připojeno více zařízení pomocí jedné přípojky, velký rozestup mezi konektory, Super Speed datový přenos až do 5 Gbit/s.

1 939 Kč 

bez DPH

2 347 Kč 

s DPH

USB-C hub pro připojení až 10 zařízení, pro širší možnosti připojení na PC, notebooku, MacBooku, tabletu nebo má-li být připojeno více zařízení pomocí jedné přípojky, velký rozestup mezi konektory, Super Speed datový přenos až 5 Gbit/s.

2 380 Kč 

bez DPH

2 879 Kč 

s DPH

S USB hubem Hama rozšíříte počet konektorů o tři USB 3.1, který je 10x rychlejší než klasický USB 2.0. Součástí rozbočovače je také čtečka paměťových karet typu SD/micro SD.

436 Kč 

bez DPH

528 Kč 

s DPH

USB hub Hama USB 3.1 typ C 1:4 je rozdělovač, který umožňuje připojení až čtyř USB zařízení s konektorem USB typu C (např. USB flashdisk, čtečka, externí disk). Rozdělovač disponuje rychlostí přenou dat až 5Gbit/s a napájením z USB zásuvky počítače.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH