0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Karetní hry

Karetní hry

Baví vás hry, které kladou důraz na postřeh, logiku nebo paměť? Vyberte si z naší nabídky moderních a oblíbených karetních her, které baví celou rodinu.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
5 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Obrázková společenská hra ze série Kvído, doporučený věk 5+, zábavnou formou naučí abecedu, procvičí paměť, pohotovost i smyslové vnímání, dokonale připraví na školní výuku, budoucí kariéru i osobní život, mnoho herních prvků v balení. Mix barev.

322 Kč 

bez DPH

389 Kč 

s DPH

Obrázková společenská hra ze série Kvído, doporučený věk 8+, seznámí s nejznámějšími živočichy a rostlinami naší planety, procvičí paměť, pohotovost i smyslové vnímání, dokonale zabaví a připraví na školní výuku, mnoho herních prvků v balení. Mix barev.

322 Kč 

bez DPH

389 Kč 

s DPH

Obrázková společenská hra ze série Kvído, doporučený věk 8+, dodá všeobecný přehled o historii, přírodě i kultuře ČR, procvičí paměť, pohotovost i smyslové vnímání, dokonale zabaví a připraví na školní výuku, mnoho herních prvků v balení. Mix barev.

313 Kč 

bez DPH

379 Kč 

s DPH

Vyjmenovaná slova a psaní i/y v problematických slovech není hračka pro malé, ani pro velké. Interaktivní hra Íčka vyjmenovaná slova hravě od Kvída má 200 ilustrovaných žetonů. Příručka s názornými obrázky a správným uvedením i/y.

244 Kč 

bez DPH

295 Kč 

s DPH

Hra Dobble, to je 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet. Věk od 6 let. Počet hráčů 2-8.

250 Kč 

bez DPH

303 Kč 

s DPH