0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Kartáče, smetáky, lopatky

Kartáče, smetáky, lopatky

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
19 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Smeták Spokar s dřevěnou tyčí má dlouhé husté štětiny, kterými spolehlivě zametete prach, psí chlupy, drobky i jiné drobné smetí. Celková délka 120 cm. Délka smetáku 28 cm.

115 Kč 

bez DPH

139 Kč 

s DPH

Lopatka se smetáčkem. Lopatka má zkosený gumový okraj. Jistě oceníte i praktický otvor pro zavěšení. Barevné varianty jsou dodávány náhodně.

74 Kč 

bez DPH

89 Kč 

s DPH

Lopatka se smetáčkem. Lopatka má zkosený okraj. Jistě oceníte i praktický otvor pro zavěšení.

87 Kč 

bez DPH

105 Kč 

s DPH

Ruční podlahový kartáč na povrchy a materiály všeho druhu, hrubší vlnité syntetické štětiny o délce 25 mm, snadný úklid silně zašpiněných ploch uvnitř i venku, vysoká odolnost vůči vytížení. Nelakované dřevo, polypropylenová vlákna. Béžová barva.

49 Kč 

bez DPH

59 Kč 

s DPH

Smeták s plastovou tyčí má dlouhé husté štětiny, kterými spolehlivě zametete prach, psí chlupy, drobky i jiné drobné smetí. Celková délka 120 cm. Délka smetáku 28 cm. Barevné varianty jsou dodávány náhodně.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Smeták s plastovou tyčí má dlouhé husté štětiny, kterými spolehlivě zametete prach, psí chlupy, drobky i jiné drobné smetí. Celková délka 130 cm. Délka smetáku 28 cm.

90 Kč 

bez DPH

109 Kč 

s DPH

Žinylková prachovka pro snadnou údržbu elektroniky, nábytku a dalších interiérových doplňků bez použití chemických prostředků, odstraní i ty nejmenší prachové částice pomocí statické elektřiny. Jemné mikrovlákno housenkovitého tvaru. Modrá a bílá barva.

54 Kč 

bez DPH

65 Kč 

s DPH

Prachovka do každé domácnosti, snadná údržba elektroniky, nábytku a dalších interiérových doplňků, odstraní i ty nejmenší prachové částice pomocí statické elektřiny, teleskopická rukojeť o délce 59 až 145 cm. Jemné mikrovlákno. Náhodný výběr barvy.

106 Kč 

bez DPH

128 Kč 

s DPH

Prachovka do každé domácnosti, snadná údržba elektroniky, nábytku a dalších interiérových doplňků, odstraní i ty nejmenší prachové částice pomocí statické elektřiny, teleskopická rukojeť o délce 90 až 123 cm. Speciální antistatická vlákna. Duhová barva.

42 Kč 

bez DPH

51 Kč 

s DPH

Smeták s plastovou tyčí značky Excellent má dlouhé husté štětiny, kterými spolehlivě zametete prach, psí chlupy, drobky i jiné drobné smetí. Celková délka 120 cm. Šroubovací tyč. Barva růžová.

82 Kč 

bez DPH

99 Kč 

s DPH

Smeták s plastovou tyčí značky Excellent má dlouhé husté štětiny, kterými spolehlivě zametete prach, psí chlupy, drobky i jiné drobné smetí. Celková délka 120 cm. Šroubovací tyč. Barva zelená.

81 Kč 

bez DPH

97 Kč 

s DPH

Smeták s plastovou tyčí značky Excellent má dlouhé husté štětiny, kterými spolehlivě zametete prach, psí chlupy, drobky i jiné drobné smetí. Celková délka 120 cm. Šroubovací tyč. Barva krémová.

82 Kč 

bez DPH

99 Kč 

s DPH

Prachovka pro snadnou údržbu elektroniky, nábytku a dalších interiérových doplňků, odstraní i ty nejmenší prachové částice pomocí statické elektřiny, protiskluzová rukojeť, speciální očko pro zavěšení. Jemné mikrovlákno. Tmavě šedá a světle modrá barva.

107 Kč 

bez DPH

129 Kč 

s DPH

Ruční kartáč ve tvaru žehličky na různé povrchy a materiály všeho druhu, délka 9 cm, jemné štětiny pro úklid citlivých podlahových krytin, kartáčování oděvů i pro odstranění vláken, vlasů, žmolků i dalších nečistot z potahovaného nábytku. Červená a bílá

19 Kč 

bez DPH

23 Kč 

s DPH

Kartáč na lahve Niteola vám pomůže s mytím jakýchkoliv nádob, které běžně používáte v domácnosti. Kartáč je vhodný na kojenecké lahve, sportovní lahve, skleněné lahve, zavařovací sklenice, termosky a další úzké dlouhé nádoby.

29 Kč 

bez DPH

35 Kč 

s DPH

Smetáček s umělohmotným vláknem a lopatka s gumovou lištou na tyči. Sada je vyrobena z pružného plastu. Násady jsou vyrobeny z kovu potažené plastem. Délka 78 cm.

140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Lopatka se smetáčkem značky Excellent. Lopatka má zkosený gumový okraj. Ergonomická měkčená rukojeť příjemně padne do ruky. Jistě oceníte i praktický otvor pro zavěšení.

60 Kč 

bez DPH

73 Kč 

s DPH

Ruční kartáč ve tvaru žehličky na různé povrchy a materiály všeho druhu, délka 10,5 cm, jemné štětiny pro úklid citlivých podlahových krytin, kartáčování oděvů i pro odstranění vláken, vlasů, žmolků i dalších nečistot z potahovaného nábytku. Zelená a bílá

24 Kč 

bez DPH

29 Kč 

s DPH