0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Keystone

Keystone

Keystone Solarix, Premium Line, OEM.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
22 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Záslepka Solarix RJ45-0-BK pro konektory RJ45, vhodná ochrana komponentů kabeláže před prachem a nečistotami, barva černá.

4 Kč 

bez DPH

5 Kč 

s DPH

Modul pro prodloužení F připojení (např. koaxinálního TV), standardní rozměry, snadná montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu.

49 Kč 

bez DPH

60 Kč 

s DPH

Spojka HDMI Female - HDMI Female, pro spojení 2 kabelů nebo změnu pohlaví konektorů, digitální přenos signálu bez ztráty na kvalitě, bílá.

78 Kč 

bez DPH

95 Kč 

s DPH

Keystony produktové řady Solarix – kategorie 6A s označením SXKJ-10G-STP-BK-NA jsou keystony, u kterých je důraz kladen především na rychlost a jednoduchost zařezání. Tyto keystony lze zařezat speciálními kleštěmi, které významně zkracují čas instalace.

93 Kč 

bez DPH

112 Kč 

s DPH

Masterlan UTP Cat 6 je samozářezový keystone kategorie 6a vhodný pro patch panely i zásuvky.

33 Kč 

bez DPH

40 Kč 

s DPH

Masterlan keystone kategorie 5e je vhodný pro patch panely a zásuvky. Je nestíněný a díky integrovanému zámku není potřeba při instalaci žádného nářadí.

37 Kč 

bez DPH

45 Kč 

s DPH

Masterlan LY-KJ5-20 je beznástrojový stíněný keystone kategorie 5e určený do patch panelů a zásuvek.

51 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Masterlan keystone kategorie 5e je určený pro patch panely a zásuvky. Je samozářezový a nestíněný.

23 Kč 

bez DPH

27 Kč 

s DPH

Keystone UTP Cat 5e je vhodný pro patch panely a zásuvky. Je samozářezový a nestíněný.

20 Kč 

bez DPH

24 Kč 

s DPH

Keystony Solarix pro rychlé a jednoduché zařezání. Tyto keystony lze zařezat speciálními kleštěmi, které významně zkracují čas instalace. Jsou dostupné ve stíněném i nestíněném provedení.

74 Kč 

bez DPH

89 Kč 

s DPH

Keystony produktové řady Solarix – kategorie 6 s označením SXKJ-6-UTP-BK-NA jsou keystony, u kterých je důraz kladen především na rychlost a jednoduchost zařezání. Tyto keystony lze zařezat speciálními kleštěmi, které významně zkracují čas instalace. Keys

58 Kč 

bez DPH

70 Kč 

s DPH

Keystony produktové řady Solarix – kategorie 5E s označením SXKJ-5E-STP-BK-NA jsou keystony, u kterých je důraz kladen především na rychlost a jednoduchost zařezání. Tyto keystony lze zařezat speciálními kleštěmi, které významně zkracují čas instalace. Ke

56 Kč 

bez DPH

68 Kč 

s DPH

Keystony produktové řady Solarix – kategorie 5E s označením SXKJ-5E-UTP-BK-NA jsou keystony, u kterých je důraz kladen především na rychlost a jednoduchost zařezání. Tyto keystony lze zařezat speciálními kleštěmi, které významně zkracují čas instalace. Ke

38 Kč 

bez DPH

45 Kč 

s DPH

Nestíněný, samořezný keystone Solarix černé barvy se 180° samořeznou svorkovnicí je kompatibilní s modulárnímu zásuvkami.

38 Kč 

bez DPH

45 Kč 

s DPH

Nestíněný, samořezný keystone Solarix černé barvy se 180° samořeznou svorkovnicí je kompatibilní s modulárnímu zásuvkami, kategorie 6a, UTP.

58 Kč 

bez DPH

70 Kč 

s DPH

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které není nutné použít zařezávací nástroj. Tyto keystony bez problémů splňují parametry specifikované v mezinárodních standardech strukturované kabeláže včetně všech jejich aktualiza

74 Kč 

bez DPH

89 Kč 

s DPH

Stíněný, samořezný keystone Solarix černé barvy se 180° samořeznou svorkovnicí je kompatibilní s modulárnímu zásuvkami, kategorie 6a, stínění STP.

93 Kč 

bez DPH

112 Kč 

s DPH

Stíněný, samořezný keystone Solarix černé barvy se 180° samořeznou svorkovnicí je kompatibilní s modulárnímu zásuvkami, kategorie 5e, stínění STP.

56 Kč 

bez DPH

68 Kč 

s DPH