0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Konektory

Konektory

Solární konektory se používají pro připojení fotovoltaiky k jiným panelům, bateriím, záložním zdrojům, rozvodným skříním, regulátorům, měničům a jistícím prvkům, kdy tyto speciální zástrčky a zásuvky zpřehlední, urychlí i usnadní montáž celého FV systému.

 

Nejrozšířenějším typem rozhraní je standardizovaný jednopólový konektor MC4, který je vybaven odlehčením napětí a blokovacími zařízeními. Tyto zámky zajišťují ochranu proti náhodnému uvolnění portu i vyšší odolnost vůči rozličným vnějším vlivům. Rozbočovací konektory přijdou vhod při paralelním nebo sériovém zapojení FV panelů, například připojení více jednotek k 1 solární baterii pro zvýšení účinnosti energetické konverze.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
3 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Sada 2 konektorů MC4 (male + female), jednoduchá, rychlá a bezpečná instalace na solární kabely s průřezy 10 mm, mechanická odolnost, voděodolnost, vlhkotěsnost, odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření, stupeň krytí IP65.

81 Kč 

bez DPH

98 Kč 

s DPH

Rozbočovací FV konektor pro kabeláže solárních aplikací, pocínované měděné kontakty, izolace z polyfenylenoxidu, gumové těsnící vložky, stupeň krytí IP65 proti prachu a vodě, certifikace ohnivzdornosti UL94-V0, extrémní odolnost. Černá a červená.

144 Kč 

bez DPH

174 Kč 

s DPH

2dílná sada konektorů MC4 – 1 vstup a 1 výstup, kompatibilita se solárními kabely s průřezy od 2,5 až do 6 mm2, doporučený stálý proud 16 A, montáž na kabel pomocí krimpování, certifikace ohnivzdornosti UL94-V0, stupeň krytí IP65. Černá a stříbrná.

38 Kč 

bez DPH

45 Kč 

s DPH