0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Konvice na čaj a kávu

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Konvice na čaj a kávu

Konvice na čaj a kávu

Další podkategorie Konvice na čaj a kávu

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
14 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Čajová konvice, tradiční japonský design, 0,7 l, pro všechny typy sporáků (elektrika, plyn, keramika, indukce), sklopitelná rukojeť, sítko na čaj s jemnými otvory, hrdlo brání úniku vody a odkapávání, barva červená.

908 Kč 

bez DPH

1 099 Kč 

s DPH

Pískací čajová konvice, pro typy sporáků – indukce, elektrika, plyn a sklokeramika, snímatelná píšťalka, 2vrstvý smaltovaný nástřik, plastová rukojeť, krásný design slunečnic, objem 3 l.

536 Kč 

bez DPH

649 Kč 

s DPH

Pískací čajová konvice, pro typy sporáků – indukce, elektrika, plyn a sklokeramika, snímatelná píšťalka, 2vrstvý smaltovaný nástřik, plastová rukojeť, krásný design květů, objem 3 l.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Čajová konvice pro všechny druhy sporáků včetně indukce, vysoce kvalitní ocel, praktické madlo z odolného plastu, píšťalka jako signalizace pro var vody, snadná údržba, objem 3 l, barva černá.

330 Kč 

bez DPH

399 Kč 

s DPH

Čajová konvice pro všechny druhy sporáků včetně indukce, vysoce kvalitní ocel, praktické madlo z odolného plastu, píšťalka jako signalizace pro var vody, snadná údržba, objem 2 l, barva bílá.

346 Kč 

bez DPH

419 Kč 

s DPH

Čajová konvice pro všechny druhy sporáků včetně indukce, vysoce kvalitní ocel, praktické madlo z odolného plastu, píšťalka jako signalizace pro var vody, snadná údržba, objem 3 l, barva červená a černá.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Čajová konvice pro všechny druhy sporáků včetně indukce, vysoce kvalitní ocel, praktické madlo z odolného plastu, píšťalka jako signalizace pro var vody, snadná údržba, objem 2 l, barva stříbrná a černá.

346 Kč 

bez DPH

419 Kč 

s DPH

Čajová konvice, tradiční japonský design, 0,7 l, pro všechny typy sporáků (elektrika, plyn, keramika, indukce), sklopitelná rukojeť, sítko na čaj s jemnými otvory, hrdlo brání úniku vody a odkapávání, barva žlutá.

908 Kč 

bez DPH

1 099 Kč 

s DPH

Čajová konvice, tradiční japonský design, 0,7 l, pro všechny typy sporáků (elektrika, plyn, keramika, indukce), sklopitelná rukojeť, sítko na čaj s jemnými otvory, hrdlo brání úniku vody a odkapávání, barva zelená.

908 Kč 

bez DPH

1 099 Kč 

s DPH

Pískací čajová konvice, pro typy sporáků – indukce, elektrika, plyn a sklokeramika, snímatelná píšťalka, 2vrstvý smaltovaný nástřik, plastová rukojeť, krásný design Eiffelovy věže (Paříže), objem 2,2 l.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Čajová konvice pro všechny druhy sporáků včetně indukce, nerezová ocel, praktické madlo z odolného plastu, píšťalka jako signalizace pro var vody, objem 3 l, barva tmavě šedá (metalická).

520 Kč 

bez DPH

629 Kč 

s DPH

Čajová konvice pro všechny druhy sporáků včetně indukce, vysoce kvalitní nerezová ocel 18/10, pogumovaná rukojeť pro bezpečnou manipulaci, píšťalka jako signalizace pro var vody, objem 3 l, barva červená.

1 024 Kč 

bez DPH

1 239 Kč 

s DPH

Čajová konvice pro všechny druhy sporáků včetně indukce, vysoce kvalitní nerezová ocel 18/10, pogumovaná rukojeť pro bezpečnou manipulaci, píšťalka jako signalizace pro var vody, objem 3 l, barva bílá.

1 074 Kč 

bez DPH

1 299 Kč 

s DPH

Čajová konvice pro všechny druhy sporáků včetně indukce, nerezová ocel, praktické madlo z odolného plastu, píšťalka jako signalizace pro var vody, objem 3 l, barva metalická červená.

520 Kč 

bez DPH

629 Kč 

s DPH