0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Kosmetika, kadeřnice

Kosmetika, kadeřnice

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
11 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Krásný kosmetický stolek ve vintage stylu značky Le Toy Van. Viktoriánské oválné zrcadlo, 2 patrový stůl, 3 oddělené šuplíky. Velikostně pro děti ve věku 3-6 let. Vyrobeno z eticky a udržitelně zpracovaného dřeva. Ručně domalováváno ekologickými barvami

3 222 Kč 

bez DPH

3 899 Kč 

s DPH

Sada líčidel pro děti v praktickém pouzdru ve tvaru labutě se zlatou korunou, 6 očních stínů, 1 rtěnka a aplikátor, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Uvnitř této kosmetické tašky najdete výběr dřevěných doplňků včetně vintage parfému s rozprašovačem, ručního zrcadla, fénu na vlasy, hřebenu, kompaktního make-upu ve tvaru mušle, krému, laku na nehty, rtěnky a pudřenky.

652 Kč 

bez DPH

789 Kč 

s DPH

Sada líčidel pro děti v praktickém pouzdru ve tvaru kolouška se zlatou korunou, 6 očních stínů, 1 rtěnka a aplikátor, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností.

140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Sada líčidel pro děti v praktickém pouzdru ve tvaru delfína se zlatou korunou, 6 očních stínů, 1 rtěnka a aplikátor, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Vyrobte si netoxický průhledný nebo barevný lak na nehty s kreativní sadou Nehtové studio z edice Albi Crafts. Ze sady vyrobíte až 6 lahviček laku.

393 Kč 

bez DPH

475 Kč 

s DPH

Nastavitelný holičský pás s klipovým uzavíráním, vhodný pro kluky i holky, doporučený věk 3+, celkem 9 holičských doplňků představí dětem profesi barbera, hračka formuje osobnost a rozvíjí klíčové dovednosti, skvělé rozšíření pro dětské holičství Smoby.

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

Kosmetický stolek G21 Music Light obsahuje vše potřebné pro malou parádnici. V balení najdete kromě samotného stolku také fén na baterie, korálky, hřeben, líčidla, pokladničku, velké zrcadlo se světlem a otevírací skříňku na další doplňky.

1 116 Kč 

bez DPH

1 350 Kč 

s DPH

Dětský kosmetický stolek se zásuvkou a zrcadlem G21 v růžovobílém plastovém provedení. Na zrcadle je srdíčko, které hraje a svítí. Součástí balení je otočná stolička. Vysoušeč vlasů na baterky, hřeben, šperky, parfémy a rtěnky. Pro děti od 3 let.

653 Kč 

bez DPH

790 Kč 

s DPH

Kosmetický stoleček Tildo v bílé barvě, zdobený květinami. Vyroben z kvalitních materiálů. Stoleček a židlička součástí balení, vhodné pro děti od tří let. Odpovídá evropské bezpečnostní normě.

2 561 Kč 

bez DPH

3 099 Kč 

s DPH

Dívčí kosmetický kufřík s praktickou rukojetí, doporučený věk 3+, hned 13 různých doplňků pro módní, vlasový i nehtový styling, obličejový peeling a nanášení make-upu, zrcátko a tajná přihrádka, sklopná police, možnost uzamčení. Tyrkysová, modrá a růžová.

594 Kč 

bez DPH

719 Kč 

s DPH