0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Kostky a puzzle

Kostky a puzzle

Postavte s dětmi první věž nebo celé město z krásných barevných kostek, které u nás najdete v různých sadách. Oblíbené mezi dětmi i rodiči jsou také puzzle, které učí děti představivosti, nebo hrací stoly.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
30 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Nechejte děti objevovat duhový svět roztomilých cirkusových zvířat výtvarníka Andyho Westface, se soupravou jedinečných stohovatelných kostek. Díky stohovacímu provedení je hračka velmi skladná, zároveň ale umožňuje postavit až 87 cm vysokou věž.

355 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

Sada pestrobarevných, různě vzorovaných kostek značky Wonderworld. 30 kostek 11 různých tvarů. Ve tmě jemně září. Odolné provedení z masivního dřeva.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Souprava kostek thajské firmy Wonderworld. 50 kostek (12 barevných, 38 přírodních). Vytříbená barevnost a povrchová úprava. Odolné provedení z masivního dřeva.

252 Kč 

bez DPH

305 Kč 

s DPH

Puzzle s motivem záchranářských vozidel, doporučený věk 2+, rozvoj koordinace, koncentrace, logického a kreativního myšlení, smyslu pro detail a trpělivosti, motivují k samostatnosti a podněcují zdravou sebedůvěru. Certifikovaný FSC papír, netoxické barvy

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

4 jednoduché skládačky, motiv lesních zvířat s mláďaty, celkem 18 dílků, doporučený věk 2+, rozvoj koordinace, koncentrace, logického a kreativní myšlení i citu pro detail, posílení trpělivosti, sebedůvěry a odhodlání. FSC papír, sójový inkoust. Mix barev

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

4 jednoduché skládačky, motiv farmářských zvířat s mláďaty, celkem 18 dílků, doporučený věk 2+, rozvoj koordinace, koncentrace, logického a kreativní myšlení i citu pro detail, posílení trpělivosti, sebedůvěry a odhodlání. FSC papír, sójový inkoust.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

Krásné barevné puzzle s motivy farmy, každý obrázek se skládá ze 2 dílů, podpora paměti a představivosti dětí, díly jsou vyrobeny z bezpečného materiálu, vhodný věk od 1 roku.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Krásné barevné puzzle s motivy zvířat z lesa, po složení 24 dílků vznikne 6 veselých obrázků, rozvoj pozorovacích schopností dětí, díly jsou vyrobeny z bezpečného materiálu, vhodný věk 1 - 4 roky.

107 Kč 

bez DPH

129 Kč 

s DPH

Krásné barevné puzzle s motivy zvířat z farmy, po složení 24 dílků vznikne 6 veselých obrázků, rozvoj pozorovacích schopností dětí, díly jsou vyrobeny z bezpečného materiálu, vhodný věk 1 - 4 roky.

107 Kč 

bez DPH

129 Kč 

s DPH

Puzzle pro malé děti od 3 let, v balení celkem 6 obrázků zvířátek, celkem 18 kusů, speciální klikaté stříhání pro snadnější skládání, rozvoj motoriky, logiky, kreativity a koordinace ruky a oka.

164 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Puzzle pro malé děti od 3 let, v balení celkem 6 obrázků roztomilých bytostí, zvířat a květin, celkem 18 kusů, speciální klikaté stříhání pro snadnější skládání, rozvoj motoriky, logiky, kreativity a koordinace ruky a oka.

164 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Devět dřevěných kostek s ilustracemi od značky Vilac, ze kterých můžete postavit šest velkých obrázků se zvířátky. Trénuje logické myšlení. Ademe – dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky.

305 Kč 

bez DPH

369 Kč 

s DPH

Dřevěné a barevné ABC kostky Bigjigs Baby. Sada obsahuje 9 kostek a 1 základní desku. Pomáhá rozvíjet obratnost a koncentraci. Rozvíjí slovní zásobu.

280 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

Krásná krabička plná barevných kostek různých tvarů značky Bigjigs Toys. Pomáhá rozvíjet obratnost, schopnosti shody a soustředění. Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.

346 Kč 

bez DPH

419 Kč 

s DPH

Dřevěné kostky značky Niny s potiskem pro batolata. Obsahují otočné kuličky a nalepené bezpečnostní zrcátko. Při hraní si navíc děti procvičují jemnou motoriku, logické myšlení i trpělivost.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Kostky se stolkem značky MaDe. Stolek obsahuje 111 dílů a je určený pro děti od 3 let. Rozvíjí koordinaci oko-ruka, fantazii a kognitivní funkce.

404 Kč 

bez DPH

489 Kč 

s DPH

Kostky se stolkem značky MaDe. Stolek obsahuje 66 dílů a je určený pro děti od 3 let. Rozvíjí koordinaci oko-ruka, fantazii a kognitivní funkce.

404 Kč 

bez DPH

489 Kč 

s DPH

Čtvery dřevěná puzzle o šesti dílcích s tematikou čtyř ročních období. Zabaleno v pěkném dřevěném boxu s bavlněnou rukojetí.

264 Kč 

bez DPH

319 Kč 

s DPH