0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Kostky a puzzle

Kostky a puzzle

Postavte s dětmi první věž nebo celé město z krásných barevných kostek, které u nás najdete v různých sadách. Oblíbené mezi dětmi i rodiči jsou také puzzle, které učí děti představivosti, nebo hrací stoly.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
31 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Nechejte děti objevovat duhový svět roztomilých cirkusových zvířat výtvarníka Andyho Westface, se soupravou jedinečných stohovatelných kostek. Díky stohovacímu provedení je hračka velmi skladná, zároveň ale umožňuje postavit až 87 cm vysokou věž.

313 Kč 

bez DPH

379 Kč 

s DPH

Sada pestrobarevných, různě vzorovaných kostek značky Wonderworld. 30 kostek 11 různých tvarů. Ve tmě jemně září. Odolné provedení z masivního dřeva.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Souprava kostek thajské firmy Wonderworld. 50 kostek (12 barevných, 38 přírodních). Vytříbená barevnost a povrchová úprava. Odolné provedení z masivního dřeva.

252 Kč 

bez DPH

305 Kč 

s DPH

Senzorické kostky značky Wonderworld dětem pomohou s rozvojem 3 smyslů – zrak, hmat a sluch. Vhodné pro děti od 2 let.

360 Kč 

bez DPH

435 Kč 

s DPH

Dívčí hrací stolek s potiskem jednorožce, vhodné od 2 let, rozvoj cenných dovedností a koordinace, vrchní deska poslouží pro psaní a kreslení, sundáním této desky vznikne hrací plocha, celkem 100 velkých kostek pro stavbu hradů a dalších budov. Růžová.

793 Kč 

bez DPH

959 Kč 

s DPH

Stavebnice Derrson Disney Mickeyho hrad je super zábavou pro děti již od 2 let. Z těchto originálních dřevěných kostek budou kluci a holky vytvářet skutečný Mickeyho hrad. Nejen že si budou zlepšovat svou motoriku, ale hlavně se budou náramně bavit!

553 Kč 

bez DPH

669 Kč 

s DPH

Vkládací puzzle pro nejmenší děti od 12 měsíců, rozvíjí koordinaci, koncentraci, logické uvažování, kreativní myšlení, smysl pro detail a trpělivost, motivují k samostatnosti a podněcují zdravou sebedůvěru. Certifikované dřevo, zdravotně nezávadné barvy.

169 Kč 

bez DPH

205 Kč 

s DPH

Puzzle s motivem záchranářských vozidel, doporučený věk 2+, rozvoj koordinace, koncentrace, logického a kreativního myšlení, smyslu pro detail a trpělivosti, motivují k samostatnosti a podněcují zdravou sebedůvěru. Certifikovaný FSC papír, netoxické barvy

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

4 jednoduché skládačky, motiv lesních zvířat s mláďaty, celkem 18 dílků, doporučený věk 2+, rozvoj koordinace, koncentrace, logického a kreativní myšlení i citu pro detail, posílení trpělivosti, sebedůvěry a odhodlání. FSC papír, sójový inkoust. Mix barev

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

4 jednoduché skládačky, motiv farmářských zvířat s mláďaty, celkem 18 dílků, doporučený věk 2+, rozvoj koordinace, koncentrace, logického a kreativní myšlení i citu pro detail, posílení trpělivosti, sebedůvěry a odhodlání. FSC papír, sójový inkoust.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

Krásné barevné puzzle s motivy farmy, každý obrázek se skládá ze 2 dílů, podpora paměti a představivosti dětí, díly jsou vyrobeny z bezpečného materiálu, vhodný věk od 1 roku.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Krásné barevné puzzle s motivy zvířat z lesa, po složení 24 dílků vznikne 6 veselých obrázků, rozvoj pozorovacích schopností dětí, díly jsou vyrobeny z bezpečného materiálu, vhodný věk 1 - 4 roky.

107 Kč 

bez DPH

129 Kč 

s DPH

Krásné barevné puzzle s motivy zvířat z farmy, po složení 24 dílků vznikne 6 veselých obrázků, rozvoj pozorovacích schopností dětí, díly jsou vyrobeny z bezpečného materiálu, vhodný věk 1 - 4 roky.

107 Kč 

bez DPH

129 Kč 

s DPH

Puzzle pro malé děti od 3 let, v balení celkem 6 obrázků zvířátek, celkem 18 kusů, speciální klikaté stříhání pro snadnější skládání, rozvoj motoriky, logiky, kreativity a koordinace ruky a oka.

164 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Puzzle pro malé děti od 3 let, v balení celkem 6 obrázků aut, letadel a vláčků, celkem 18 kusů, speciální klikaté stříhání pro snadnější skládání, rozvoj motoriky, logiky, kreativity a koordinace ruky a oka.

164 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Puzzle pro malé děti od 3 let, v balení celkem 6 obrázků roztomilých bytostí, zvířat a květin, celkem 18 kusů, speciální klikaté stříhání pro snadnější skládání, rozvoj motoriky, logiky, kreativity a koordinace ruky a oka.

164 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Puzzle pro malé děti od 3 let, v balení celkem 6 obrázků roztomilých domácích zvířátek, celkem 18 kusů, speciální klikaté stříhání pro snadnější skládání, rozvoj motoriky, logiky, kreativity a koordinace ruky a oka.

164 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Devět dřevěných kostek s ilustracemi od značky Vilac, ze kterých můžete postavit šest velkých obrázků se zvířátky. Trénuje logické myšlení. Ademe – dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky.

293 Kč 

bez DPH

355 Kč 

s DPH