0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Kostky a puzzle

Kostky a puzzle

Postavte s dětmi první věž nebo celé město z krásných barevných kostek, které u nás najdete v různých sadách. Oblíbené mezi dětmi i rodiči jsou také puzzle, které učí děti představivosti, nebo hrací stoly.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
23 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Sada pestrobarevných, různě vzorovaných kostek značky Wonderworld. 30 kostek 11 různých tvarů. Ve tmě jemně září. Odolné provedení z masivního dřeva.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Souprava kostek thajské firmy Wonderworld. 50 kostek (12 barevných, 38 přírodních). Vytříbená barevnost a povrchová úprava. Odolné provedení z masivního dřeva.

260 Kč 

bez DPH

315 Kč 

s DPH

Dívčí hrací stolek s potiskem jednorožce, vhodné od 2 let, rozvoj cenných dovedností a koordinace, vrchní deska poslouží pro psaní a kreslení, sundáním této desky vznikne hrací plocha, celkem 100 velkých kostek pro stavbu hradů a dalších budov. Růžová.

826 Kč 

bez DPH

999 Kč 

s DPH

Kreativní stolek pro dětskou hru a tvořivé aktivity, rozvoj cenných dovedností a koordinace, vrchní deska poslouží pro psaní a kreslení, sundáním vrchní desky vznikne hrací plocha, celkem 100 velkých kostek pro stavbu hradů a dalších budov. Mix barev.

826 Kč 

bez DPH

999 Kč 

s DPH

Čtyři látkové kostky od značky Niny obsahují různé hrací komponenty. Stimulují dětské smysly i jemnou motoriku. Design německé návrhářky Britty Hurter. Věk 0+.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Stavebnice Derrson Disney Mickeyho hrad je super zábavou pro děti již od 2 let. Z těchto originálních dřevěných kostek budou kluci a holky vytvářet skutečný Mickeyho hrad. Nejen že si budou zlepšovat svou motoriku, ale hlavně se budou náramně bavit!

578 Kč 

bez DPH

699 Kč 

s DPH

Devět dřevěných kostek s ilustracemi od značky Vilac, ze kterých můžete postavit šest velkých obrázků se zvířátky. Trénuje logické myšlení. Ademe – dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky.

293 Kč 

bez DPH

355 Kč 

s DPH

Dřevěné a barevné ABC kostky Bigjigs Baby. Sada obsahuje 9 kostek a 1 základní desku. Pomáhá rozvíjet obratnost a koncentraci. Rozvíjí slovní zásobu.

280 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

Krásná krabička plná barevných kostek různých tvarů značky Bigjigs Toys. Pomáhá rozvíjet obratnost, schopnosti shody a soustředění. Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.

330 Kč 

bez DPH

399 Kč 

s DPH

Dřevěné kostky značky Niny s potiskem pro batolata. Obsahují otočné kuličky a nalepené bezpečnostní zrcátko. Při hraní si navíc děti procvičují jemnou motoriku, logické myšlení i trpělivost.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Kostky se stolkem značky MaDe. Stolek obsahuje 111 dílů a je určený pro děti od 3 let. Rozvíjí koordinaci oko-ruka, fantazii a kognitivní funkce.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Kostky se stolkem značky MaDe. Stolek obsahuje 66 dílů a je určený pro děti od 3 let. Rozvíjí koordinaci oko-ruka, fantazii a kognitivní funkce.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Čtvery dřevěná puzzle o šesti dílcích s tematikou čtyř ročních období. Zabaleno v pěkném dřevěném boxu s bavlněnou rukojetí.

272 Kč 

bez DPH

329 Kč 

s DPH

Jedenáct dřevěných zvukových kostek ilustrované Suty Ultman. S těmito kostkami si děti procvičí motoriku i zručnost a zároveň budou objevovat zvuky. Pro děti velmi poutavá hračka.

470 Kč 

bez DPH

569 Kč 

s DPH

Jedenáct dřevěných zvukových kostek s motivem moře. S těmito kostkami si děti procvičí motoriku i zručnost a zároveň budou objevovat zvuky. Pro děti velmi poutavá hračka. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius.

454 Kč 

bez DPH

549 Kč 

s DPH

Krásný kyblík ve tvaru domku Peppa Pig obsahuje 6 měkkých Clemmy kostek a postava Peppa Pig. Stimulují manuální dovednost a motorickou koordinaci. Vyrobeno z kvalitního a bezpečného materiálu.

264 Kč 

bez DPH

319 Kč 

s DPH

Dřevěná senzorická vkládačka s ilustrací od Michelle Carlslund – 5 roztomilých zvířátek v zimním období, nenásilný rozvoj smyslového vnímání, kreativního myšlení, představivosti, paměti a trpělivosti, ekologická značka ADEME. Dřevo a látka. Mix barev.

255 Kč 

bez DPH

309 Kč 

s DPH

Sada dřevěných hracích kostek vyrobených z bukového dřeva. 50 kostek v 6 barvách v pevné papírové tubě.

198 Kč 

bez DPH

239 Kč 

s DPH