0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Kreativní sady

Kreativní sady

Kreativní a vzdělávací sady od Albi dětem zábavnou a hravou formou předvedou kouzla chemie i fyziky, pomohou se zeměpisnými vědomostmi i přírodními a vesmírnými jevy. Díky Kreativní Albi sadě si děti hrají a učí se zároveň. Získávání vědomostí zábavnou formou je pro děti to nejlepší, u kreativních her Albi se navíc baví celá rodina.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
8 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Pochopte různé procesy v klimatickém systému se sadou Planeta Země - Klimatické změny z edice Albi Science. Až 17 vědeckých experimentů, které vás budou bavit.

591 Kč 

bez DPH

715 Kč 

s DPH

Vyzkoušejte si sopečné exploze na vlastní kůži se sadou Sopky světa z edice Albi Science. Poznejte, jak se tvoří láva a co jsou sopečné bomby.

545 Kč 

bez DPH

659 Kč 

s DPH

Bláznivá vědecko-kreativní sada šitá na míru dnešním dětem – to jsou Speciální efekty od Albi Science. Otestujte na vlastní kůži optické klamy, 3D efekty i umělou krev či jizvu jako z filmu.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

Užijte si spoustu zábavy se sadou Salón krásy z edice Albi Crafts. Ze sady vyrobíte až 16 parfémů, 4 bomby do koupele (navíc soda), 3 krásná mýdla s překvapením uvnitř.

561 Kč 

bez DPH

679 Kč 

s DPH

Chemická laboratoř Albi je určená pro děti od osmi let. Sada obsahuje množství zábavných experimentů, které děti nadchnou a při nichž se také dovědí zajímavé informace.

487 Kč 

bez DPH

589 Kč 

s DPH

Mise na Mars z edice Albi Science není jen hračka. Je to opravdová věda o vesmíru. Naučte se, jak vyrobit kyslík z jedovatého plynu. Vyčistěte vodu od znečištění. Čekají vás hodiny, týdny a měsíce experimentování a nekonečné zábavy. Vhodné pro děti 8+.

520 Kč 

bez DPH

629 Kč 

s DPH

Chemická laboratoř z edice Albi Science - skvělý start pro každého začínajícího chemika. Obsahuje více než 50 experimentů. Vhodné pro děti od 8 let.

553 Kč 

bez DPH

669 Kč 

s DPH

V kreativní sadě Neonové obrázky z řady Albi Crafts najdete všechno potřebné pro výrobu neonů nebo lampičky. Podporuje fantazii, ale i manuální zručnost a jemnou motoriku. Vhodné pro děti od 8 let.

693 Kč 

bez DPH

839 Kč 

s DPH