0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Kreslící tabulky

Kreslící tabulky

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
9 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

LCD tablet s obrazovkou velikosti 175 x 125 mm (8,5 ") je určený k psaní poznámek a upomínek. Velkou radost udělá vašim dětem, které mohou psát, kreslit a čmárat bez zbytečného znehodnocování papírů. Baterie je součástí balení.

214 Kč 

bez DPH

259 Kč 

s DPH

Elektronická kreslící tabulka Maxipes Fík s velkým displejem a 2 tužkami v balení. Udělá velkou radost vašim dětem, které mohou libovolně psát, kreslit a čmárat svá výtvarná díla. Modré provedení.

445 Kč 

bez DPH

539 Kč 

s DPH

Elektronická kreslící tabulka Maxipes Fík s velkým displejem a 2 tužkami v balení. Udělá velkou radost vašim dětem, které mohou libovolně psát, kreslit a čmárat svá výtvarná díla. Růžové provedení.

445 Kč 

bez DPH

539 Kč 

s DPH

Digitální zápisník vhodný pro vás i pro vaše děti, 8,5" LCD displej s povrchem citlivým na tlak stylusu pro různou šířku tahu, tlačítko pro vymazání obsahu na celé obrazovce, štíhlá a lehká konstrukce usnadňující držení, na zadní straně magnety.

222 Kč 

bez DPH

269 Kč 

s DPH

Digitální zápisník s 10" LCD displej s povrchem citlivým na tlak stylusu pro různou šířku tahu, tlačítko pro vymazání obsahu na celé obrazovce, štíhlá a lehká konstrukce usnadňující držení, na boční straně prostor pro zasunutí stylusu, černý.

379 Kč 

bez DPH

459 Kč 

s DPH

Digitální zápisník s 10" LCD displej s povrchem citlivým na tlak stylusu pro různou šířku tahu, tlačítko pro vymazání obsahu na celé obrazovce, štíhlá a lehká konstrukce usnadňující držení, na boční straně prostor pro zasunutí stylusu, bílý.

379 Kč 

bez DPH

459 Kč 

s DPH

Digitální zápisník s 14" LCD displej s povrchem citlivým na tlak stylusu pro různou šířku tahu, tlačítko pro vymazání obsahu na celé obrazovce, štíhlá a lehká konstrukce usnadňující držení, na boční straně prostor pro zasunutí stylusu, černý.

536 Kč 

bez DPH

649 Kč 

s DPH

Digitální zápisník s 14" LCD displej s povrchem citlivým na tlak stylusu pro různou šířku tahu, tlačítko pro vymazání obsahu na celé obrazovce, štíhlá a lehká konstrukce usnadňující držení, na boční straně prostor pro zasunutí stylusu, bílý.

536 Kč 

bez DPH

649 Kč 

s DPH

Kvídova LCD kreslicí tabulka je ideální na kreslení, psaní vzkazů a hraní malovacích her, aniž byste potřebovali papír. Tabulka je lehká, tenká a odolná. Baterie vydrží až dva roky. Displej nevyzařuje škodlivé modré světlo.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH