0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Kuchařky

Kuchařky

Chcete vyzkoušet nové recepty nebo vám už dochází inspirace? Prohlédněte si kuchařky s nejoblíbenějšími recepty pro každou příležitost. Kuchařské knihy nejlepších receptů u nás koupíte za skvělé ceny.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
6 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Česká vánoční kuchařka živé stravy je jednoduchý a nápaditý manuál s celoročním použitím. Obsahuje více než 80 raw receptů na cukroví, štrůdly, štědrovečerní večeři, silvestrovskou party, jednohubky, krekry, čipsy a další.

244 Kč 

bez DPH

268 Kč 

s DPH

Vařit či nevařit? Odpovíte-li si nevařit, pak by vám tato kuchařka mohla být dobrým průvodcem, jak na to. Máte-li chuť začít i jen trochu nevařit, můžete začít ihned. Kuchařka obsahuje velké množství receptů, které zvládne každý začátečník.

244 Kč 

bez DPH

268 Kč 

s DPH

V knize Secret of raw - Tajemství syrové stravy najdete plno unikátních receptů ze samých zdravých a přírodních surovin.

409 Kč 

bez DPH

450 Kč 

s DPH

144 úžasných receptů na knedlíky přiměje zamilovat se do tohoto tradičního českého jídla i ty, kdo se knedlíkům doposud vyhýbali. Ve speciální Knedlíkové kuchařce od známých autorů totiž najdete i spoustu nových neznámých receptů.

455 Kč 

bez DPH

500 Kč 

s DPH

Kniha RAW pro zdraví a krásu od kuchařky Jitky Adamové vám pootevře tajemství těch nejzdravějších a nejchutnějších receptů připravených z čerstvých přírodních surovin bez chemie, lepku a laktózy.

454 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

V knize Sladká rawmance naleznete tajemství nejbáječnějších raw dezertů. V úvodu knihy se dozvíte, jak se její autorka Veronika Klamtová dostala k raw stravě a dále základní informace o raw food, základních recepturách apod.

409 Kč 

bez DPH

450 Kč 

s DPH