0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Lego

Lego

Tak schválně, najde se někdo, kdo by nemiloval LEGO? Nejlepší stavebnice pro celé generace! Lego s odvážnými hrdiny a bojovníky, lego domy, hrady i celá města. Lego s auty i traktory nebo lego pro budoucí konstruktéry vesmírných flotil. Hračky a stavebnice Lego pro malé i velké kupte jako dárek nebo klidně sobě pro radost. Potřebujete s výběrem nejlepšího Lega poradit? Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme!

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
71 produktů
4 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Stavebnice LEGO, oficiální licence Minecraft, doporučený věk 8+, 193 dílků, domek spící lišky, 5 figurek – liščí hrdina, mladá, dospělá i polární liška a Utopenec, mnoho doplňků, rozvoj představivosti, smyslů, jemné motoriky i sebedůvěry. Plast. Mix barev

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO, oficiální licence ke hře Minecraft, doporučený věk 8+, až 272 dílků, houbový domek, strom, pochodeň, truhlice, záhon a 3 figurky – Alex, krávomůrka a jezdec kostlivec, rozvoj představivosti, smyslů, jemné motoriky i sebedůvěry a odhodlání

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO, oficiální licence ke hře Minecraft, doporučený věk 8+, celkem 422 dílků, 4 hlavní části – dům, pracoviště, nevyužitý prostor a dýňové pole, mnoho realistických prvků, rozvoj představivosti, smyslů, jemné motoriky i sebedůvěry a odhodlání.

1 016 Kč 

bez DPH

1 229 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO, oficiální licence, doporučený věk 4+, celkem 87 dílků, sestavitelný model laboratoře, 2 miniaturní figurky Kevina a Otta, celá řada dalších doplňků, rozvoj představivosti, smyslů, jemné motoriky, sebedůvěry a odhodlání. Plast. Mix barev.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO, oficiální licence, doporučený věk 4+, 119 dílků, sestavitelný model letadla z filmu, 2 miniaturní figurky Stuarta a Boba, celá řada dalších doplňků, rozvoj představivosti, smyslů, jemné motoriky, sebedůvěry a odhodlání. Plast. Mix barev.

702 Kč 

bez DPH

849 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO Ninjago, doporučený věk 7+, 183 dílků, figurky Lloyda, Nyi a Strážce hřmotu, vyměnitelné zbraně, model motorky s odpojitelným letounem/windsurfingovým prknem, rozvoj představivosti, smyslů, jemné motoriky i sebedůvěry. Plast. Mix barev.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Stavebnice ze série LEGO Ninjago, doporučený věk 6+, 140 dílků, model bouřlivého draka pohybuje křídly, nohami, ocasem i tlamou, 2 figurky Jaye a Zmijího letce, rozvoj představivosti, smyslů, jemné motoriky i sebedůvěry a odhodlání. Plast. Mix barev.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO Ninjago, doporučený věk 7+, 524 dílků, sestavitelné tréninkové centrum přináší různé výzvy pro mini figurky Jaye, Zanea a Hroznýšího ničitele, vyměnitelné zbraně, rozvoj představivosti, smyslů, jemné motoriky i sebedůvěry. Plast. Mix barev

776 Kč 

bez DPH

939 Kč 

s DPH

Stavebnice ze série LEGO Ninjago, doporučený věk 4+, 161 dílků, figurky draka, Kaie, Nyi, Sneaky Snake a Cobra Mechanic, rozličné zbraně, model motorky a začátečnická kostka, rozvoj představivosti, smyslů, jemné motoriky i sebedůvěry a odhodlání. Plast.

801 Kč 

bez DPH

969 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO, doporučený věk 8+, celkem 262 dílků, realistický model ikonického vozu Lamborghini Countach, uvede děti do světa motorismu, rozvíjí představivost, logiku, smysly, motoriku i sebedůvěru. Podpora aplikace pro snadnou stavbu. Bílá barva.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO pro malé i velké fanoušky Hvězdných válek, oficiální licence Star Wars, doporučený věk 7+, celkem 285 dílků, průzkumný chodec AT-RT, BARC speeder bike se 2 vystřelovači, 4 klonoví vojáci a 2 bitevní droidi, vyměnitelné blastery. Mix barev.

561 Kč 

bez DPH

679 Kč 

s DPH

Výstavní model stavebnice LEGO ve tvaru helmy Dartha Vadera, oficiální licence Star Wars, doporučený věk 18+, až 834 dílků, obohatí výstavku každého nerda i geeka, vychází ze skutečné rekvizity = propracované detaily a autentické prvky. Plast. Černá barva

1 429 Kč 

bez DPH

1 729 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO pro náročné, doporučený věk 7+, 212 dílků, autentický model kultovního monster trucku lze rozložit na terénní buginu, rozvoj tvůrčího, technického a logického myšlení, smyslového vnímání, jemné motoriky i sebedůvěry. Černá a limetková.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO pro náročné, doporučený věk 7+, 260 dílků, autentický model žraločího monster trucku lze rozložit na závodní automobil, rozvoj tvůrčího, technického a logického myšlení, smyslového vnímání, jemné motoriky i sebedůvěry. Tyrkysová a černá.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO pro náročné, doporučený věk 8+, 390 dílků, realistický model traktoru John Deere 9620R 4WD s pohyblivými mechanismy, uvede děti do světa techniky, rozvíjí představivost, logiku, smysly, motoriku i sebedůvěru. Zelená, žlutá, červená a černá

561 Kč 

bez DPH

679 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO pro náročné, doporučený věk 10+, 830 dílků, realistický model hypersportu McLaren Senna GTR s pohyblivými mechanismy, uvede děti do světa techniky, rozvíjí představivost, logiku, smysly, motoriku i sebedůvěru. Modrá, černá a bílá barva.

1 007 Kč 

bez DPH

1 219 Kč 

s DPH

Stavebnice LEGO pro náročné, doporučený věk 9+, 544 dílků, realistický model ikonického vozu Ford Mustang Shelby GT500, uvede děti do světa techniky, rozvíjí představivost, logiku, smysly, motoriku i sebedůvěru. Podpora AR. Limetková, černá a bílá barva.

1 007 Kč 

bez DPH

1 219 Kč 

s DPH

Adventní kalendář LEGO Harry Potter, 24 okének za každý adventní den, v každém se skrývá jiná hračka - figurky a doplňky, pokud dítě vlastní stavebnici LEGO, může ji o tyto hračky rozšířit, vhodné pro děti od 7 let.

710 Kč 

bez DPH

859 Kč 

s DPH