0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie

Televize LG 43UP7500 LED ULTRA HD - rozbaleno

 
42,5" Smart TV, WebOS 6.0, 4jádrový procesor Alpha 5, hlubokého učení ThinQ AI, IPS panel, 4K rozlišení, HDR10+, HGiG, UHD Dimming, Filmmaker Mode, Game Optimizer, VRR / G-Sync / FreeSync / ALLM, DVB-T2/C/S2, virtuální 3D zvuk Dolby Digital. Šedá.
 
Výrobce
LG
Kód
56614074
Part No.
43UP7500
DPH
21%
Vaše cena s DPH
7 790 Kč s DPH a s RP
Vaše cena bez DPH
6 438 Kč bez DPH
Recyklační poplatek
250,50 Kč , DPH:  21%  (Televize nad 25“ a do 55“)
Vaše cena  s RP*
6 438 Kč
Dostupnost na pobočkách
Záruka
24 Měsíce
other
Skladové číslo 56614074 Part No. 43UP7500 EAN 8806091218131
Popis produktu

Popis produktu

Televizor LG 43UP7500 s úhlopříčkou 42,5″ zajistí úchvatnou podívanou v rozlišení až 3 840 x 2 160 px díky podpoře technologií, jako je HDR10 či HLG. Vestavěný IPS panel pak přináší konzistentní barvy, výborné rozdíly mezi černou a bílou, široké pozorovací úhly 178° v horizontální i vertikální rovině a velice rychlou odezvu, takže se panel rychle překresluje a není vůbec zpožděný, což ocení herní nadšenci všeho druhu. Vášnivé hráče pak potěší také funkce Game Optimizer pro snadné nastavení obrazu či prémiová technologie HGiG pro naprosto vyladěné HDR.

V televizoru LG 43UP7500 se pak nachází dvojice reproduktorů o celkovém akustickém výkonu až 20 W RMS, které se postarají o dostatečné ozvučení. Snadné připojení reproduktorů přes Bluetooth obohatí váš prostor o realističtější zvuk, což zajistí tu správnou atmosféru za každé situace. Těšit se můžete také na virtuální 3D zvuk Dolby Digital, který vás lépe vtáhne do děje, ať už budete v centru dění na bitevním poli, v salónu na Divokém západě, v čarovném lese, na závodním okruhu či na nejznámějších stadionech světa.

Televizor LG 43UP7500 s úhlopříčkou 42,5? zajistí úchvatnou podívanou v rozlišení až 3 840 x 2 160 px (4K UHD)

Na své si přijdou také sportovní fanoušci, jelikož již nepřijdou o žádný důležitý zápas či závod. I když právě sledujete film či jiný pořad, díky funkci Sportovní upozornění vám neunikne žádný důležitý detail o sportovním klání vašeho oblíbeného týmu. Sportovní upozornění vám totiž podává informace před utkáním, během něj i po něm, takže budete vědět opravdu o všem, co se na daném sportovišti odehrálo.

Vylepšený operační systém LG WebOS 6.0 je svižný a přehledný a navíc vám zajistí velice snadný přístup k YouTubu, Netflixu, HBO Go, Amazon PrimeVideo a k mnoha dalším službám a aplikacím. Uživatelské prostředí nabízí základní funkce, jako je Elektronický programový průvodce (EPG), teletext nebo HbbTV. USB rozhraní a DLNA usnadní prohlížení běžných datových formátů ve složkách, jako je například JPEG, MP3 nebo MPEG, takže si velice snadno prohlédnete fotografie z dovolené, poslechnete si své milované hudební album nebo si přehrajete oblibený seriál.

Vylepšený operační systém LG WebOS 6.0 je svižný a přehledný, kdy vám zajistí velice snadný přístup k YouTubu, Netflixu, HBO Go, Amazon PrimeVideo a k mnoha dalším službám a aplikacím

Active HDR

Vysoký dynamický rozsah HDR10 zvyšuje jasné vyznění obrazu vaší TV, takže si můžete vychutnat obrovské spektrum barev. Rozšiřuje možnosti zobrazení různých odstínů i v těch nejtmavších či nejsvětlejších scénách, takže si užijete každou sekvenci v té nejlepší možné kvalitě a neuniknou vám tak ani ty nejjemnější detaily. U dynamických metadat upravuje televizor signál scénu za scénou podle sekvence políček, což umožňuje, aby byl obsah přizpůsobený charakteristice vašeho panelu pro zobrazení scén s optimální sytostí a jasem.

Televizní stanice však často vysílají v jiném HDR formátu, takže se může obraz automarticky převést do SDR režimu. HLG je HDR standard, který z těchto důvodů vyvinula britská BBC a japonská NHK, kdy do éteru vysílá standardní SDR signál a k tomu přidává volitelnou složku pro HDR televizor. Tento formát se tedy hodí pro všechny, kteří preferují klasické televizní vysílání namísto přehrávání z Blu-ray disků a online půjčoven. Pro nastavení jasu u HDR se nepoužívají metadata, ale dvojce gamma křivek, z čehož je odvozený i celý název standardu Hybrid Log Gamma.

Vysoký dynamický rozsah HDR10 zvyšuje jasné vyznění obrazu vaší TV, takže si můžete vychutnat obrovské spektrum barev.

4K AI Upscaling

Technologie 4K AI Upscaling upravuje kvalitu obrazu z nižšího rozlišení na vyšší. Díky tomu si tak můžete veškerý audiovizuální obsah vychutnat ve špičkovém 4K UHD rozlišení bez ohledu na zdrojový materiál. Technologie pak využívá výkonný procesor, který automaticky analyzuje vstupní zdroj, aby snížil šum obrazu, obnovil ztracené detaily a zostřil hrany objektů i text. Během upscalingu se zvyšuje původní vstupní rozlišení velmi přirozeně, takže skoro ani nepoznáte, že byl záznam uměle vylepšený.

Televizor LG 43UP7500 využívá 4K AI Upscaling k úpravě kvality obrazu z nižšího rozlišení na vyšší.

Filmmaker Mode

Výrobci televizorů v posledních letech přidávají jednu funkci pro vylepšení obrazu za druhou a podle některých názorů tyto technologie přináší více škody než užitku, neboť filmy na obrazovce televize vypadají jinak, než původně zamýšleli jejich tvůrci. Filmmaker Mode byl tedy vytvořen s cílem zachovat kreativní záměr přehrávaného obsahu, kdy tento režim deaktivuje vyhlazování pohybu a jiné technologie a zároveň respektuje autentické parametry filmařů, jako jsou barvy nebo snímkovací frekvence. Tento režim je tak vhodný pro studenty kinematografie a opravdové filmové nadšence, kteří nejvíce ocení daný snímek či seriál v původní podobě.

HDR Gaming Interest Group

Nejznámější výrobci herních konzolí a televizorů se spojily s herními vývojáři, aby vytvořily přesné pokyny a osvědčené postupy pro implementaci HDR ve hrách, čímž podnítili vytvoření exkluzivní HGiG / HDR GIS technologie. Ta výrazně zlepší komunikaci mezi vaší televizí, konzolí a hrou, díky čemuž se HDR zobrazuje tak, jak to zamýšlel daný tvůrce hry.

Zásadní problém pro hráče totiž nastává ve chvílích, kdy se televizor pokusí o tónovou mapu již zmapovaného obrazu, díky čemuž bude výsledný obsah v HDR příliš tmavý. Další vadou jsou nepodrobné barevné přechody, kdy například u bílé s rozsahem od 0 do 10 000 nitů často dochází k převodu barevného gradientu do rozmezí 0 až 1 000 nitů, čímž se odstraní všechny bílé nuance a v takovém případě ztrácíte mnoho důležitých detailů.

Hlavním cílem HGiG je tedy zabránit tvorbě těchto defektů, kdy se herní konzole naučí přesné parametry vaší TV, aby měla vždy odpovídající výstup u všech her. Toto zpracování HDR obsahu navíc nespotřebovává hardwarové zdroje, takže vůbec neovlivní plynulost hraného titulu.

Exkluzivní HGiG / HDR GIS technologie zlepší komunikaci mezi vaší televizí, konzolí a hrou, díky čemuž se HDR zobrazuje tak, jak to zamýšlel daný tvůrce hry

Game Optimizer

Pomocí funkce Game Optimizer můžete snadno upravit jednotlivé parametry obrazovky v reálném čase, jako je například jas, kontrast, zpoždění na vstupu, FPS či HDR, díky čemuž dosáhněte lepších herních výsledků. Můžete také efektivněji využívat technologie, jako je VRR, Nvidia G-Sync a AMD FreeSync a režim automatické nízké latence (ALLM), díky čemuž se můžete těšit na naprosto plynulé hraní ve své nejpůsobivější podobě bez jakéhokoliv zpoždění, sekání, chvění, trhání či rozostření obrazu.

Nový panel Game Dashboard vám umožní rychle zkontrolovat nebo upravit některá nastavení funkce Game Optimizer za pochodu, takže rozběhnutou hru nemusíte přepínat do okna či dokonce úplně vypnout. Když je panel otevřený, můžete se vrátit do optimalizátoru a získat přístup k dalším nastavením nebo změnit barvu průhledového displeje v herním stylu. Funkce Game Optimizer také poskytuje přednastavené režimy pro různorodé herní žánry, včetně RPG nebo RTS, což jistě potěší veškeré hráče bez ohledu na preferovaný titul.

Pomocí funkce Game Optimizer můžete snadno upravit jednotlivé parametry LG 43UP7500 v reálném čase, jako je například jas, kontrast, zpoždění na vstupu, FPS či HDR.

3D zvuk vás pohltí!

Procesor televize LG 43UP7500 umí vylepšit i zvuk podle obsahu. Učí se z více než 17 milionů zvukových datových bodů, kdy identifikuje hlasy, efekty a frekvence, aby mohl poté optimalizovat výsledný zvuk podle konkrétního žánru. Virtuální 3D zvuk Dolby Digital vás zase teleportuje přímo do centra dění prostřednictvím post-processingu, což maximálně zvýší povědomí o vašem okolí. To ocení například hráči, kterým umožní lépe lokalizovat protivníky se zabijáckou přesností. Už vám tedy neunikne kdejaké spadnutí špendlíku, kroky nepřítele či nepatrné šustnutí za stromem opodál, když váš avatar kráčí lesem.

Kvůli většímu realismu a autenticitě podání zvuku si tento televizor oblíbí také hudební či kinematografičtí nadšenci všeho druhu. Díky tomuto audio dekodéru totiž parádně uslyšíte každý tón z vašeho oblíbeného alba či různé filmové ruchy z kultovních bijáků. Nepřijdete tak o praskání štítů a řinčení mečů při velké středověké bitvě, cvakavý zvuk mechaniky zbraně a cinkání padajících nábojů při závěrečné přestřelce, burácení motoru během pouličních závodů, tikot hodinek při dlouhém čekání hlavního hrdiny, vysoké táhlé tóny v přímé vazbě s obrazem při dechberoucích scénách hororového snímku i další zvukové detaily z vašeho oblíbeného filmového či seriálového světa.

Procesor televize LG 43UP7500 se učí z více než 17 milionů zvukových datových bodů, kdy identifikuje hlasy, efekty a frekvence, aby mohl poté optimalizovat výsledný zvuk podle konkrétního žánru.

Hlasové ovládání a hluboké učení

Často hledáte zapadlý dálkový ovladač a nemůžete? Těmto dnům již odzvonilo! Televizor totiž podporuje hlasové ovládání skrze Amazon Alexa či Google Assistant, kdy stačí říct „Hi, LG“, zadat povel a změnit tak nastavení televizoru či získat užitečné informace. Můžete tak požádat svého virtuálního asistenta o změnu hlasitosti, nalezení nové série oblíbeného seriálu nebo o report připojených zařízení ve vaší chytré domácnosti. TV je navíc obohacena o technologii hlubokého učení LG ThinQ AI, takže čím více budete používát hlasové příkazy, tím lépe vám bude fungovat.

Chytrá elevize LG 43UP7500 podporuje hlasové ovládání skrze Amazon Alexa či Google Assistant.

DVB-T2

Podpora standardu DVB-T2 garantuje připravenost televizorů LG na novou generaci digitálního vysílání DVB-T2 ve formátech MPEG-4 AVC (H.264) a MPEG-H HEVC (H.265).

Smart TV LG 43UP7500 podporuje novou generaci digitálního vysílání DVB-T2.

Hlavní přednosti

 • 42,5″ chytrá televize LG 43UP7500 nabízí špičkové rozlišení 3 840 x 2 160 px (4K UHD)
 • Operační systém LG WebOS 6.0 nabízí možnost stáhnout a nainstalovat si konkrétní aplikaci
 • Galerie aplikací obsahuje široký výběr, jako je YouTube, Spotify Netflix, HBO GO či PrimeVideo
 • Tento televizor podporuje novou generaci digitálního vysílání DVB-T2
 • Vestavěný IPS panel přináší konzistentní barvy, široké pozorovací úhly i velice rychlou odezvu
 • HDR optimalizuje barvy a výrazně rozšiří znázornění různých odstínů – vhodné pro opravdu tmavé scény
 • UHD Dimming automaticky upravuje nastavení jednotlivých částí panelu pro co nejlepší zážitek
 • 4K AI Upscaling upravuje kvalitu obrazu z nižšího na 4K rozlišení bez ohledu na zdrojový materiál
 • Filmmaker Mode byl vytvořen s cílem zachovat kreativní záměr přehrávaného obsahu
 • Deaktivuje vyhlazování pohybu a jiné technologie a zároveň respektuje autentické parametry filmařů
 • Nabídka na obrazovce Game Optimizer vám umožní upravovat jas, kontrast, FPS či další parametry
 • Podpora VRR umožní televizoru automatickou úpravu obnovovací frekvenci podle platformy
 • FreeSync a G-sync přizpůsobí obnovovací frekvenci, čímž spolehlivě zamezí trhání obrazu během hraní
 • ALLM režim maximálně sníží latenci obrazu, díky čemuž zajistí realističtější zpracování pohybu
 • Procesor televize identifikuje hlasy, efekty a frekvence, díky čemuž vylepši zvuk podle daného obsahu
 • TV se pyšní simulací prostorového zvuku Dolby Digital, která vás lépe vtáhne do centra dění
 • Kvůli většímu realismu a autenticitě 3D zvuku nepřijdete o žádné ruchy v pozadí filmu, seriálu či hry
 • Vylepšené DLNA usnadní prohlížení běžných datových formátů ve složkách, ať už půjde o JPEG či MP4

Specifikace

 • Značka: LG
 • Model: 43UP7500
 • Určení: Smart TV / chytrá televize
 • Pocesor: LG α5 4K AI
 • Počet jader: 4x
 • Operační systém: WebOS 6.0

Obraz

 • Technologie podsvícení: Direct LED
 • Typ panelu: IPS
 • Úhlopříčka obrazovky: 107,95 cm (42,5″)
 • Rozlišení displeje: 4K UHD (3840 x 2160 px)
 • Obrazové body: 103 PPI (40 ppcm)
 • Poměr stran: 16 : 9
 • Obnovovací frekvence: 60 Hz
 • Variabilní obnovovací frekvence: až 120 Hz
 • Frame Rate Control (FRC): Ne
 • Bitová hloubka panelu: 8-bit
 • Počet barev: 16 777 216
 • Podpora ALLM: Ano
 • Podpora Freesync: Ano
 • Podpora G-Sync: Ano
 • Podpora VRR: Ano
 • HDR / vysoce dynamický rozsah: Ano
 • Norma vysoce dynamického rozsahu: HDR10+
 • Podpora HLG (Hybrid Log Gamma): Ano
 • Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi...): Ano
 • Lokální řízení jasu (Micro Dimming): Ano
 • Technologie Micro Dimmingu: LC Local Contrast
 • Doporučená sledovací vzdálenost: 0,9 m

Tuner

 • Twin Tuner: Ano
 • CRA certifikace: Ano
 • TV Key: Ano
 • Standardy vysílání: Analog (NTSC / PAL / SECAM), DVB-T2 HEVC, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T

TV funkce

 • Smart TV: Ano
 • TimeShift: Ano
 • Titulky: Ano
 • POP: Ano
 • EPG: Ano
 • HbbTV (červené tlačítko): Ano
 • Rodičovská kontrola: Ano
 • Teletext: Ano
 • Fast scan - automatické ladění Skylink: Ano
 • Automatické vyhledávání kanálů: Ano
 • Automatické vypnutí: Ano

Aplikace

 • Galerie: Ano
 • Internetový prohlížeč: Ano
 • Webové aplikace: Ano
 • YouTube: Ano
 • Netflix: Ano
 • HBO GO: Ano
 • iTunes TV: Ano
 • Airplay: Ano
 • Rakuten TV: Ano
 • Stream: Ano
 • O2 TV: Ano
 • T-Mobile TV: Ano
 • Skylink Live TV: Ano
 • Voyo: Ano
 • Připraveno na HBO Max: Ano
 • Připraveno na Disney+: Ano
 • Hlasové ovládání: Amazon Alexa, Google Assistant

Rozhraní

 • Podpora Bluetooth: Ano
 • Verze Bluetooth: 5.0
 • LAN: 1x RJ-45
 • Standardy Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac
 • Wi-Fi Direct: Ano
 • CI slot: 1x CL+ 1.4
 • LAN (Ethernet): 1x RJ-45
 • Scart: Ne
 • Počet HDMI: 2x HDMI 2.0
 • HDMI ARC: Ano
 • eARC: Ano
 • Anynet+ (HDMI-CEC): Ano
 • Počet USB: 1x USB 2.0
 • DLNA: Ano
 • PVR (záznam na USB/HDD): Ano
 • Přehrávání multimédií z USB/ HDD: Ano
 • Optický audio výstup: 1x
 • Satelit / anténa: 1x F-Type, 1x RF

Multimédia

 • Podporované formáty obrazových souborů: JPEG, PNG, BMP
 • Podporované audio formáty: AAC, AC3, aptX, FLAC, MP3, OGG, RealAudio, WMA, WAV, HE-AAC, LPCM
 • Podporované video kodeky: 3GPP, AVI, DivX, Flash video, H.263, H.264, H.265, MKV, M2TS, MP4, MPEG-4, RealVideo, QuickTime, TS, VC-1, VP8, VP9, Xvid, AV1

Audio

 • Dekodér: Dolby Digital
 • Podpora 3D zvuku: Ano
 • Konfigurace reproduktorů: 2.0CH
 • Zvukový výkon (RMS): 20 W
 • Reproduktory: 2x 10W
 • Vylepšení dialogové stopy: Ano

Provozní informace

 • Zdroj napájení: 220 až 240 V AC, 50 / 60 Hz
 • Energetická třída: G
 • Spotřeba v běžném režimu: 67 W
 • Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,5 W
 • Průměrná roční spotřeba: cca 67 kWh

Uchycení

 • Typ uchycení: VESA
 • Rozměry pro uchycení: 200 x 200 mm

Fyzické vlastnosti

 • Barva: tmavě šedá
 • Čistá hmotnost: 8 kg
 • Rozměry bez podstavce (Š x V x H): 97,3 x 57,2 x 8,5 cm
 • Hmotnost s podstavcem: 8,2 kg
 • Rozměry s podstavcem (Š x V x H): 97,3 x 61,1 x 18,7 cm
 • Celková hmotnost balení: 10,2 kg
 • Celkové rozměry balení (Š x V x H): 106 x 66 x 15,2 cm

Obsah balení

 1. 1x chytrá televize LG 43UP7500
 2. 1x dálkový ovladač MR21
 3. 1x baterie do ovladače
 4. 1x TV stojan
 5. 1x sada šroubů
 6. 1x kabelová spona
 7. 1x uživatelský manuál

Parametry

Parametry

Komunikace

WiFi
Ano
Přístup na internet
Ano

Vstupy a výstupy

HDMI
2
Počet USB 2.0
1
Optický výstup
Ano
SCART
Ne

Napájení a baterie

Spotřeba - provoz (W)
67
Spotřeba - standby (W)
0,50

Fyzické vlastnosti

Barevné provedení
černá
Hmotnost (kg)
8,1
Rozměry š x v x h (cm)
97,3 x 57,2 x 8,5
Rozteč otvorů VESA (mm)
200,200

Prostorový efekt Prostorový efekt Pros
Ano
Snímková frekvence
60
Typ TV
Smart TV
Rozlišení TV
4K Ultra HD (3840x2160)
Ovládání hlasem
Ne
Úhlopříčka TV ("/cm)
43"/108 cm
Tuner
DVB-T2 / C / S2
3D
Ne
HbbTV
Ano
Převod z 2D do 3D
Ne
Výkon reproduktorů (W)
20
Zakřivená obrazovka
Ne

Příslušenství

Podobné produkty