0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

Mikrotik

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
232 produktů
13 stránek
 

Položek na stránku:

 
 

Montážní krabice Mikrotik - montážní vana pro RB2011 Montážní sada na stěnu s vyvazovacím žlabem pro RB2011 poskytuje instalační komfort a bezpečné vedení kabeláže. Kompatibilní se všemi modely RB2011 včetně modelů dodávaných s indoor case. T

180 Kč 

bez DPH

218 Kč 

s DPH

Sada pro montáž na zeď WMK4011 je určena k ochraně vašeho zařízení a zapojených ethernetových portů před neoprávněným přístupem. Držák je vyroben z odolné oceli.

245 Kč 

bez DPH

297 Kč 

s DPH

Licence Level 4 pro Mikrotik. Technická specifikace ----------------------------- - časově neomezená licence - zdarma upgrade na 1 rok - nelimitované VLAN interface - každá licence pro jednu PC stanici (HD!) - provoz Access Point / Client / Bridg

641 Kč 

bez DPH

775 Kč 

s DPH

PWR-Line AP je malý přístupový bod Wi-Fi vytvořený jako příslušenství ke stávající síti. Zástrčka typu C, běžně používaná v Evropě, Jižní Americe a Asii. Wi-Fi 802.11b / g / n, jeden ethernetový port.

831 Kč 

bez DPH

1 005 Kč 

s DPH

CCR1036 je super výkonný router od Mikrotiku, plně gigabytový s 36 jádry, který se dodává v hliníkovém indoor case v provedení rack 1U. Je vybavený 12x 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet porty, 4x Gbit SFP porty, USB portem a dotykovým displejem.

20 375 Kč 

bez DPH

24 653 Kč 

s DPH

Mikrotik RouterBOARD RB260GS je 5portový plně gigabitový switch s jedním SFP slotem. Zařízení je vybaveno operačním systémem SwOS pro rychlé přepínání a velikou škálou nastavení.

840 Kč 

bez DPH

1 016 Kč 

s DPH

CRS106-1C-5S je velmi malý a levný optický switch / router s OS RouterOS - L5. Je vybavený 5x SFP a 1x combo (SFP/ETH) portem, procesorem QCA8511 taktovaným na 400 MHz s 128MB RAM a 16MB úložným prostorem.

1 135 Kč 

bez DPH

1 373 Kč 

s DPH

Podporuje všechna MikroTik zařízení (včetně série RB4011). Pasivní metalické DAC kabely nejsou v této sérii podporované. Aktivní optický DAC kabel S+AO0005 značky MikroTik měří na délku 5 metrů.

948 Kč 

bez DPH

1 147 Kč 

s DPH

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM je velmi dobře vybavený switch s 2x QSFP+, 4x SFP+, 48x Gigabitových ethernetů a jedním 10/100Mbps metalickým portem určený pouze pro management.

19 346 Kč 

bez DPH

23 408 Kč 

s DPH

Originál MikroTik pasivní 10/100Mbps POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 9 až 48V a maximálním povoleným proudem 2A.

69 Kč 

bez DPH

83 Kč 

s DPH

Jedná se o 24V 1A spínaný zdroj vhodný pro napájení WRAPu i Routerboardu. Nejvyšší možné napětí (24V) snižuje ztráty na vedení při napájení přes ethernet.

131 Kč 

bez DPH

158 Kč 

s DPH

Napájecí zdroj 48V, 2A, pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX.

336 Kč 

bez DPH

407 Kč 

s DPH

Napájecí adaptér 5VPOW značky MikroTik je zakončený microUSB konektorem. Využívá napětí 5 V, maximální proud 1 A a max. výkon 5 W. Tento zdroj je vhodný např. pro MikroTik hAP mini, hAP lite a cAP lite.

143 Kč 

bez DPH

173 Kč 

s DPH

Externí GPS anténa je zakončená SMA-male konektorem. Funguje ve spektru 1575,4 MHz. Předností jsou kompaktní rozměry 46,5 x 26,5 x 12,5 mm. Ale také IP67 krytí, integrovaný magnet a oboustranná lepenka pro uchycení na libovolný povrch.

151 Kč 

bez DPH

183 Kč 

s DPH

Kapesní nástroj, který vám umožní upravovat konfiguraci a provádět diagnostiku zařízení napájených přes PoE (nejen Mikrotik) ze smartphonu přes Wi-Fi připojení. Napájení z powerbanky nebo pomocí USB nabíječky. Funkce PoE OUT - není potřeba elektřina.

582 Kč 

bez DPH

705 Kč 

s DPH

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR101

428 Kč 

bez DPH

517 Kč 

s DPH

mANT LTE je všesměrová anténa speciálně vyvinutá pro LTE frekvence . Je to vynikající doplněk k MikroTik LTE zařízení jako wAP LTE nebo LtAP series. Anténa se ziskem 5dBi vylepší vaše LTE připojení v místech se slabým signálem , čímž může dojít k navýš...

390 Kč 

bez DPH

471 Kč 

s DPH

SXT LTE je speciální varianta velice oblíbené SXT jednotky bez podpory standardů 802.11. Místo toho, má vestavěný LTE modem kategorie 3 pro rychlost stahování až 100Mbps a odesílání až 50 Mbps. Perfektní volba do odlehlých míst, které jsou pokryty...

2 928 Kč 

bez DPH

3 543 Kč 

s DPH